Skocz do zawartości


Zdjęcie

INOVA T2 - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_marshall
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

INOVA T2 - problem
Witajcie, moze ktoś będzie w stanie mi doradzić..
Z niewiadomych przyczyn Inova T2 nagle przestała świecić, przy włączeniu wydała z siebie ostatni dziwny dzwięk i odmówiła dalszej współpracy (wcześniej działała bez zarzutu).
Baterie są nowe, biegunowość wkładania baterii też ok. Czy mozliwe ze dioda się spaliła??? Raczej wydaje mi sie to niemozliwe...

Gwarancja w Inovie jest lifetime, ale niestety nie mam do niej juz paragonu, była przywieziona ze Stanów i teraz mam kłopot...

Moze ktoś z posiadaczy tego modelu mógłby mi jakoś pomóc np użyczyć mi jakiś dowód zakupu (xero) i wtedy w Polsce sklep będzie musiał przyjąć ją do serwisu (lub wymiany). Uznają w kazdym razie reklamację.

Pozdrawiam
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: INOVA T2 - problem

Witajcie, moze ktoś będzie w stanie mi doradzić..
Z niewiadomych przyczyn Inova T2 nagle przestała świecić, przy włączeniu wydała z siebie ostatni dziwny dzwięk i odmówiła dalszej współpracy (wcześniej działała bez zarzutu).
Baterie są nowe, biegunowość wkładania baterii też ok. Czy mozliwe ze dioda się spaliła??? Raczej wydaje mi sie to niemozliwe...


Dioda raczej nie. Czy przypadkiem nie włożyłeś do niej akumulatorów zamiast baterii? To by wyjaśniało ten "dziwny dźwięk" rozpaczy latareczki.

-- M.

  • 0

budo_marshall
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: INOVA T2 - problem
Inova pracowala na bateriach... no i problem dalej mam nie rozwiązany. Pomoże ktoś w temacie?
Moze orientujecie sie jak wygląda serwis u producenta??? Raczej to bardzo rzadki przypadek zeby cos takiego sie zdarzyło...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024