Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_fikusfokus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
No cóż w plecy nóż, a może dwa noże.
Zjazd w konkretnym celu oznacza, że już wszystko wiecie i jesteście po owe cele gotowi sięgać. Otóż z całym dla WAS szacunkiem nie sądzę i ponownie jest to tylko moje prywatne zdanie, które możesz ode mnie usłyszeć w pięciu obcych językach Zax.
Za darmo dostaniecie relację z tego spotkania.
Temat uważam za zakończony. Szkoda, że przez kasę
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Wyrażam moje zdanie:
Nie uważam, że wszystko wiemy! Jestem świadom, ze jeszcze wiele pracy Nas czeka. Będziemy się uczyć od wielu ludzi, korzystać z ich doświadczenia - może uczyć się będziemy m.in. od Ciebie (nie za darmo). A faktycznie to kasa zadecydowała, ze ludzie zniechecili sie do wyjazdu... Sądzę, że następnym razem (po Nowym Roku) jeśli będą wiadome od razu koszty to i chetni do udziału będą. Zapewniam
  • 0

budo_fikusfokus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Hej Zax (pamietaj, że "jedziemy" na żarty) żyby się uczyć trzeba się zdecydować. Chcę się uczyć czy nie, a być może nie pomoże. Na "warstatach" się pracuje nie plażuje, a to kosztuje , zresztą podobnie jak plażowanie. W Łodzi ustaliliśmy "Waszemy i Naszemy Ustamy" (una vera "Lodziana" pizzeria) wspólnie chęć do promowania FILIPIŃSKICH SZTUK WALKI w Polsce.
"Ergo vulgo etc" również płacę za wiedzę i będę czynił to uporczywie, z determinacją ludzika wiedzącego z doswiadczenia, że niewiele można kupić za pieniążki. Wiedzy za to nie kupi nikt. Ona jak to ONA przychodzi kiedy chce.
Zniechęcenie ludzi to brak motywacji ze strony instruktorów, a moi nie płaczą choć pustych łbów "ci tam panie nie brakuje" i noga mnie boli od kopania w dupę
Tą razą Was minęłłłło, zatem Apage Satanas do następnej razy.
Aha nie zapewniaj.
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Witam!

Żarty żartami ale...
O ile mnie pamięć nie myli ( chociaż byłem zajęty jedzeniem.. :) ) mówiliśmy o spotkaniu w celu ustalenia zasad walk sportowych. Nie rozumię dlaczego Fikus założyłeś, że będziesz nas uczył "jak to się robi". Nie znasz nas i naszych umiejętności, a od razu potraktowałeś jak potencjalnych uczniów. Może musisz kopać swoich uczniów po tyłkach żeby coś zrozumieli a może za mało się starasz przekazując im swoją wiedzę.
To co mnie strasznie razi w Twojej wypowiedzi to brak szacunku dla nich. Określanie kogoś mianem "zakutego łba" jest lekko nie na miejscu. Mam nadzieję że tego nie czytają, bo ja, na ich miejscu, poszukałbym sobie innego "mistrza"...To co my możemy potraktować jako dobry żart, dla nich na pewno jest przykre.

Nie znam Cię osobiście ( widzielismy się tylko raz) ale mam dla Ciebie duży szacunek. Zawdzięczasz to opini jaka "chodzi" między nami na temat Twojej wiedzy i doświadczenia.

Dlatego mam prośbę, nie zepsuj tego na samym początku naszej współpracy...,która mam nadzieję, z czasem rozwinie się na tyle, że promocja FMA w Polsce będzie faktem a nie tylko pustą dyskusją.

Z wyrazami Szacunku

8)
  • 0

budo_fikusfokus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Pojęcie zakutego łba zachowaj dla siebie. Szacunek to nie tylko słowa.
Zastanów się nad pojęciami, które stosujesz. Oni , moi uczniowie znają się na żartach, natomiast Ty wyraźnie nie. Poszukaj sobie innego "miszcza".
Ja widziałem Wasze umiejętności i bardzo mi sie podobało ale to chyba Ty powinieneś zacząc nauczać sparingu.
  • 0

budo_fikusfokus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
No właśnie z Twoim zakutym łbem (cokolwiek to zaczy) poszukaj sobie zakutego miszcza.
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Brawo, brawo....odpowiedź godna dojrzałego, inteligentnego człowieka.

Ok, może przekręciłem Twoje określenie "pustych łbów" na "zakute łby" ale to dowodzi emocji jakie wywołały u mnie te słowa.

W naszym układzie, forumowym, szacunek to przede wszystkim słowa :!: a z tego co widzę to nie jest u Ciebie najmocniejsza strona.

Na inną formę szacunku trzeba zasłużyć. Chcąc być szanowanym dobrze jest zacząć od szanowania innych ale Ty chyba masz to gdzieś....
  • 0

budo_fikusfokus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Ale się zapiekliło
nikt nic nie wie na temat sparowania ale gadulec, że hej Nawet moi uczniowie dowiedzieli się za okazją, że mają zakute łby
bicie piany nie zmieni tematu.
do następnego razu, po raz kolejny
Jest to do pewnego stopnia męczące. Mówię sobie Abraham Lincoln ale za koleją pojawiają się genialne posty i ręce opadają.
Peace brothers i nic ponad to bo juz "mie rączki opadli"
Poszukajcie sobie gdzie indziej...
  • 0

budo_sirherm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa - Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Bez komentarza :nie:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Panowie,
spokojnie prosze. Nie dawajcie dowodow na to, ze srodowisko MA nie potrafi wspolpracowac nawet w srodowisku "wspolnym" jakim jest FMA...
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Sądzę, że potrafi współpracować - mam tego liczne przykłady... tylko czasem emocje przewyższają inne aspekty.
Pozdro dla wszystkich Bastoneros :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Idzcie po rozwagę chłopaki.
ROS sensownie nawiązał dyskusję. To internet nie zrozumieliscie nawzajem swoich intencji. Z całego sensu dyskusji wygladalo to raczej na spotkanie instruktorów niz seminarium. Na przyszlosc ustalajcie dokladniej. Bo jestem "cichym wielbicielem" sensownej koncepcji sparingu. i my jako grupa KFF tez bysmy moze skorzystali z Waszych rozwiazan.

no i tradycyjnie juz :)
Warszawa pozdrawia ROS a :)

ps. nie tworzcie podzialow na poczatku drogi FMA w Polsce.
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Dobrze prawisz Warhead!
poklon
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
I jeszcze jedno :) Przeciez zawsze znajdzie sie jakies "pole mokotowskie" by za darmo powymieniac sie doswiadczeniami w bezpiecznej atmosferze. Nie koniecznie trzeba sie okladac by wykazac wyzszosc systemu czy czlowieka ... mozna przecwiczyc rozne elementy - dzieki Rosowi wiem np ze trening z miekkimi rurkami chociarz mi nie podchodzacy jest jak najbardziej potrzebny do treningu poruszania sie, refleksu i "timingu".
Dla mnie wazna jest idea - cwiczenie ma dawac FUN :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Witaj Warhead :!:

Również Was pozdrawiam i mam nadzieję w najbliższą sobotę spotkać się z jednym z Was :) .
Pola Mokotowskie są wspaniałym przykładem że można się spotkać, poćwiczyć, posparować, sprawdzić przydatnośc różnych technik itd, a wszystko to w normalnej atmosferze. poklon

Ale Warhead, problem jest tego typu że do spotkania jeszcze nie doszło hahahaha.... :D

Jesteśmy na etapie ustalania "warunków" tego spotkania a już idzie na ostro !!! Początek dobry :lol: , ciekawe jak to się rozwinie. Ważne żeby obydwie strony szanowały się wzajemnie i nie próbowały na wejściu narzucić swoje warunki współpracy. Coś co miało być spotkaniem towarzysko-sparingowym mającym na celu ustalenie zasad walki sportowej, nagle miało się przeobrazić w odpłatne seminarium !!! Odrobina skromności nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Pozdrawiam
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
Warhead

Mój priv dalej nie działa, więc podaj mi swój e'mail lub gg to pogadamy.

8)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filipińskie Sztuki Walki ogólnopolskie warsztaty sparingowe
knives1978 malpa o2 pl :)


pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024