Skocz do zawartości


Zdjęcie

noze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_pitfido
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

noze??
czy w najblizszym czasie (albo w planach) jest organizowany turniej obejmujacy walke na noze??
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: noze??
:D

O plany to Ty nie pytaj bo plany są zawsze ambitne ale nie zawsze się realizują, i to czasami nie z winy planującego :) .

Coś mi się widzi, że tylko Doce Pares robiło takie turnieje, więc do nich musisz uderzyć z pytaniem.
Ale chcesz walczyć na noże czy zależy Ci na zdobyciu jakiegoś medalu? Przecież posiadanie złotego/srebrnego/brązowego krążka nie jest wykładnią faktycznych umiejętności. Walki sportowe w minimalnym stopniu pokazują klasę walczących i nie zawsze wygrywa ten który jest lepszy tylko ten który lepiej dostosował się do przepisów !!!

Jeżeli chcesz z sensem poćwiczyć to z grup mi znanych chyba mogę polecić Krissa z Warszawy który ćwiczy na Polach Mokotowskich. Byłem u nich na treningu ( niestety tylko raz :( ) i widziałem zdrowe ( czytaj - nie komercyjne !!! ) podejście do tematu.

Oczywiście możesz tez zaglądnąć do mnie, do Krakowa. Umiem pokroić chleb, wszystkie warzywa na sałatkę ( a jest tego trochę :wink: ) więc i z człowiekiem nie powinno byc problemu ( kotlety też ja kroję )

:D :D :D

Wzięło mnie na żarty, chyba się wyspałem i jestem przed treningiem, to i "micha" się cieszy.
8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_pitfido
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: noze??
hehe
ja jestem z wrocka, wiec do Ciebie i Krissa jest daleko...
a ciekawie mnie to o tyle-albowiem zawody zasze dopinguja do wzomozonego wysilku...
we wrocku jest sekcja jkd/doce pares ale z tego co slyszalem nozami za duzo sie nie zajmuja...

chcialbym zobaczyc jaka inni maja koncepcje miziania nozami...:-D


do Hawk-a- napisz prosze na maila-bo nie mam uprawnien do korzystania z prywatnych wiadomosci

pzdr
  • 0

budo_canislupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: noze??
mieszkam we wro i mam kumpla ktory tez sie nozami interesuje, troche juz kiedys probowalismy... i chetnnie sie atrapami "pomiziamy". moze sie uda jakies seminarium zorganizowac;p
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: noze??

bowiem zawody zasze dopinguja do wzomozonego wysilku...

Mi sie raczej wydaje ze kazdy przegrany( w nozach) sparing powinien cie mobilizowac do wysiłku, a zawody to sobie daroj bo sie zlych nawykow nabawisz.

tyle odemnie pozdrawiam

mlodyraduh
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: noze??
Canis dołanczam sie do was ;-) poszukajcie tez moze jakiegoś kontatku do mareckiego na konkurencyjnym forum o nożach.Nie wiem co sie z nim teraz dzieje ale kiedyś zajmował sie ostro wzajemnym "smyraniem" :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024