Skocz do zawartości


Zdjęcie

w autobusie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
Nie zaznajomiłem się dokłądnie o co chodziło z tym pobitym policjantem, ale pewny jestem, zę nikt mu nie pomógł :D Taka nasza ludzka słabość..trzymanie się swoich czterech liter i myślenie jak by tu tylko samemu nie oberwać i jak najszybciej do domu;] Co do uciekających na sam widok...już niedługo to ludzię będą bali się z domów wychodzić(włascieiw niektórzy sądząc po tym to już się boją), całe szczeście ,że są zakupy przez internet i nei trzeba nigdize wyłazić
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
XDDDD brawo Mukada :) . To bedzie nasza straszna przyszlosc :)
  • 0

budo_stigi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z ZIMY ! Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie

... tyrka szofera letka nie jest, bywa ze po 14h sie snuje w korkach i chuj inszym do tego kiedy on sie fajkiem albo seta podpiera

rzozio niewiem jak u was w miescie ale u nas kierowaca autobus moze maksymalnie jednego dnia 8h jezdzic(pewnie z tramwajami bylo by tak samo) wiec nie mow o 14h roboty bo to jest wprost zagrozenie dla wszystkich na ulicy jak i samego kierowcy

jesli ja wracam po 8 h roboty i tez mam ochote na fajka to nie jaram go w autobusie tylko po wyjsciu(ew przed), kierowca nie jezdzi non stop bez przerwy wiec zajarac sobie moze za jakis czas.....
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie

... tyrka szofera letka nie jest, bywa ze po 14h sie snuje w korkach i chuj inszym do tego kiedy on sie fajkiem albo seta podpiera

rzozio niewiem jak u was w miescie ale u nas kierowaca autobus moze maksymalnie jednego dnia 8h jezdzic(pewnie z tramwajami bylo by tak samo) wiec nie mow o 14h roboty bo to jest wprost zagrozenie dla wszystkich na ulicy jak i samego kierowcy

jesli ja wracam po 8 h roboty i tez mam ochote na fajka to nie jaram go w autobusie tylko po wyjsciu(ew przed), kierowca nie jezdzi non stop bez przerwy wiec zajarac sobie moze za jakis czas.....


no niby tak, ale jak się zdenerwuje korkiem, które przedłuża mu czekanie na przerwę to się może zirytować i odpalić w kabinie :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
ja często widzę ja kierowca pali w kabinie- wydaje mi sie że oni mogą :roll:
  • 0

budo_ó-an
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zY oddaLi
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
Nie mogą... i jeszcze każdy z nich musi być ubrany w służbowe wyjściowe ubranko.
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
ja tam nie widzłam u sibie aby w MZK kierowca palił, ale zdarzało mi się w PKS-ach...ale teraz to już rzadko spotykane, całe szczęście oczywiście.
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
Dar75, to widzę, że masz podobne upodobania obuwnicze i podobny stosunek do papierosów, jak ja :D
pozdro
  • 0

budo_zgubcio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
Oj ja to nienawidze petów, a rodzice mnie jeszcze denerwują paląc w domu i niszczac moje zdrowie :X ...

Dar75, to widzę, że masz podobne upodobania obuwnicze i podobny stosunek do papierosów, jak ja
pozdro

Ja martensów nie nosze, ale stosunek do tytoniu jak wyżej... chyba że ktoś se żuje :)
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
...i pluje Tobie na buty ;]
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: w autobusie
raczej rzyga, ten syf smakuje gorzej niz szpinak :/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024