Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Ale kapa :(
  • 0

budo_watson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 397 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Niestety boję się, że bez względu na to czy wynik faktycznie był pozytywny czy nie, jak polskie media dowiedzą się o całym incydencie to rozpęta się kolejna burza. Wszyscy kubackopodobni będą robić mądre miny i opowiadać, że MMA jest pozbawione duchowości, i że trzeba trenować Aikido (bez urazy dla ludzi, którzy Aikido trenują).

Pride powinno zostać w Japonii a nie sprzedawać sie hamburgerom

pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Ja sie tylko dziwie dlaczego wziął taki pospolity steryd. No ludzie szprycować się deka na poziomie swiatowego sportu ? I do tego nie postarać się o zamazanie śladów ?

Szkoda, medialnosc tego sportu znowu spadnie :/
  • 0

budo_fireblast
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Dajcie spokoj, nie wiem czy w wadze ciezkiej jest choc 1 zawodnik wogole niekoksujacy... W zawodowym sporcie to normalka, nie mowiac o mma ale nawet w szachach czy lyzwiarstwie figurowym :-) . Nie mam nic do Pawla ani Vitora, predzej do wspanialej amerykanskiej komisji, ktora np nic nie wykryla u tak naturalnie wygladajacego kolesia jak Randleman. Chrzanic kare, Pawel jadl duzo wolowinki i tyle. Jedyny problem widze tu w odbiorze mniej obeznanego spoleczenstwa.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

no kubacki zaraz wyskoczy z pomyslem pewnie zeby zakazac MMA w Polsce bo niszczy wszystko i wsyzstkich :/ nawet wielkiego mistrza JUDO :/


Kubacki powinien akurat w tej sprawie morde trzymać bo nie zaprzeczalna prawda jest taka że Kubacki tak sie koksował, że na kadrze budził wrecz wstret z powodu (juz nie syfów) tylko wrzodów po koksowych na ciele itp.
Z drugiej zaś strony Kubacki to KRETYN i HIPOKRYTA i może coś takiego zrobić żeby udowodnić swoje "racje" i rozporawić się z MMA że wybrali nastule a nie Ursusa :lol: . Ale znajdą sie tacy którzy mu przypomną tyle że media będą robic i tak nagonkę na MMA i Nastka.

To, że sprotowcy sie koksują jest chlebem powszednim. Dla kazdego kto jest w temacie nie jest to żadnym rozczarowaniem. Wystarczy porównać jak Michael Joradan- Bóg Sportu wyglądał na lidze uniwersytyeckiej a dawa lata później w NBA.
Gorzej z całą pozostałą opinią publiczną. TVN będzie miał nie lada kłopot. Naciski PIS i LPR Smogwałtu i innych faszystów .
Dzięki Bogu TVN z nimi walczy to może sie postawi i będzie pokazywac gale. Bo tak na prawde gdyby rezygnować z transmisji z powodu, że ktoś tam się próbował wspomóc to nie powinini nawet łyżwiarstwa figurowego pokazywać albo Formuły 1
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

jestem niesamowicie zaskoczony i trudno mi w to uwierzyc, myslalem ze po prostu dobrze podjadl !


moje zaskoczenie jest rownie niesamowite i rownie trudno mi uwierzyc w tak niebywala historie :lol:


kurcze, nie stac ich bylo na jakies lepsze koksy?
  • 0

budo_mikei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
A ja się zastanawiam co do hipokryzji komisji sportu która przeprowadzała badania. Puscili całą reszte przebadanych koksiarzy ( Kev, Coleman, Fedek....) Pytanie czy rzeczywiście nic nie wykryli czy jest to kolejny wałek w którym łapie sie kozła ofiarnego. Jeżeli taka kara miała by dotknąć np Fedzia - banicja na cztery lata, to skosy by sie posrały jeśli chodzi o finansowe straty idące za takim posunięciem. :X
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Tak na spokojnie:
- Randleman:
Dołączona grafika
CZYSTY
Coleman:
Dołączona grafika
CZYSTY
- Nastek:
Dołączona grafika
NA DOPINGU :lol:

Cos wam tutaj nie gra ? ;) Moze komisje trzeba odpowiednio chojnie przekonac, ze sie nie jest na anabolach i nastek nie wiedzial ?

Dalej numer z sedzia, conajmniej dziwnie wyglada ten filmik.

Na calym swiecie kontrole antydopingowe sa czesto uzywane by udupic jakiegos zawodnika. To sie zdazalo i bedzie sie zdazalo nadal. Mam tylko nadzieje, ze tutaj nie bylo jakis dziwnych akcji ... A dragi sterydy bral praktycznie kazdy zawodnik wagi ciezkiej. Niektorzy tylko nie wygladaja, ale to wcale nie znaczy, ze nie brali. Sterydy sa nie tylko na mase i rzezbe ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_ó-an
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zY oddaLi
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Moim skromnym zdaniem.... Paweł ma pecha, że jest Polakiem i mistrzem Olimpijskim JUDO... bo każdy się zachwyca ( i dobrze, bo jest czym ) a Amerykańce chcieli go udupić... bo co tam cały świat się podnieca Polaczkiem kóry przegrał walke ? A gdzie tam.... zrobi się testy i zobaczymy.... Nigdy więcej PRIDE w USA.... mają te swoje skakanie po klacie , wrestlingi i inne i niech się cieszą...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Czas pokarze jaka bedzie przyszlosc Nastuli w Pride,ja trzymam kciuki,ze wszystko sie dobrze skonczy.Tim Sylvia tez zostal zlapany na dopingu,a dzis jest mistrzem Ufc,i jakos nikt mu tak tego nie wytyka.Na Nastuli moze byc wieksza presja,bo jest bylym mistrzem olimpijskim,a olimpiada raczej kojarzy sie z "fair"play" i przeciwnicy mma a la Kubacki beda mieli duzo do gadania:(.Ja trzymam kciuki,ze wszystko dobrze sie skonczy i jesli nie w Usa to zobaczymy Nastule w Japoni.
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Z tą ameryka to zawsze jakies wpadki sa. Kiepska gala i organizacja. Szczerze mowiac g**** mnie obchodzi czy nastek koksowal czy nie. jego zlapali innych nie.jedyny problem to woda na mlyn dla przeciwnikow.

Pride powinien byc tylk ow japoni i tam Nastek musi zawalczyc swoja 5 walke!
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
dziwne, że nikt nie wytyka zawodnikom, że biorą doping tylko psioczy na organizatorów, że zrobili kontrole ("nigdy wiecej pride w USA") :lol: :lol:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

dziwne, że nikt nie wytyka zawodnikom, że biorą doping tylko psioczy na organizatorów, że zrobili kontrole ("nigdy wiecej pride w USA") :lol: :lol:


Bo wiekszosc zdaje sobie sprawe z tego, ze kazdy zawodnik na swiatowym poziomie koksowal. Jezeli myslisz, ze jordan/thorpe/Kasparov/fedor czy ktokolwiek inny nie bral wspomagaczy to zyjesz w swiecie iluzji ...

Zawodnicy dziela sie na tych co wpadli/tych co wpadna/i szczesciarzy ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Baroni i spólka maja szczeście :wink:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Jeżeli Nastulę zawieszą,a organizacja poprze decyzję to nie pooglądamy sobie pridu w tv. Bez polaka mało prawdopodbne, że jakaś stacja puści całą galę. Musi być ta osoba co przyciągnie patriotycznie nastawionych telewidzów :) Narazie reszta zawodników jest mało znana w Polsce, żeby imoina Fiodor, Vanderlei mówiły coś zwykłym ludkom.

Szkoda, że Paweł wpadł, jedyna osoba ,która zaczeła naprawdę promować mma w kraju, teraz może w wielu oczach starcić swój autorytet.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Polak i Brazylijczyk wpadli :?

Amerykanie czysci :? :? :?

Nie dla mnie to jest jakis spisek moze ktos wrabia Pawla :evil: dodali mu czegos przed gala i tyle :evil: Nastula to czlowiek myslacy i nie faszerowal by sie jakimis gownami :evil: tak mi sie przynajmniej wydaje :roll:

FUCK AMERICA :twisted: (sorry ponioslo mnie :) )
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Mają rasta-sędziego, który ma na imię Zioło! I oni coś mówią o nielegalnych substancjach? ;P
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
widze ze kazdy sie wypowiada to i ja dorzuce swoje 3 grosze, a wiec jak jaka jest prawda i jak bylo to juz nikt nie wtajemniczony sie nie dowie, to jest mafia jak kazdy inny sport. Sterydy byly sa i beda w kazdym sporcie zawodowym jak by nie one walki by trwaly do 1 moze 2 ciosu na glowe badz inne czesci ciala. Nastula bral koksy i to jest pewne ten kto mysli inaczej tak jak mowil moj przedmowca wczesniej zyje w swiecie iluzji, wiec koksy napewno zagoscily w menu Polaka chyba kazdy widzial jego budowe i sile w walce z Barnettem, teraz pozostaje jeszcze jedna sprawa czy moze amerykance sie nie przestraszyli polaka ktory jak narazie na 4 walki a juz prawie pokonal by ich morderce heh z twarza dziecka... napewno koneksje itp mialy tam udzial bo kevin czy baroni to na jogurtach sie nie dorobili takich miesni. Japonia juz chyba zyje w normalnym swiecie i wie ze kazdy koksuje bez tego nie bylo by takich pieknych i dlugich walk nie bylo by wiec $$$$$ z gali wiec jak dla mnie cala ta sytuacja to smiech. to tak samo jak by zrobili takie testy przed zawodami kulturystki MR.Olympia hehe Nastek dobrze wypadl i chyba musial za to zaplacic a zeby nie byl sam to polecial i Vitek tyle odemnie
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
chyba nikt sie nie spodziewal takich kontroli w obozie Nastuli. innego wytlumaczenia nie widze. bo to ze kazdy koxuje (na zawodniczym poziomie) wie kazdy srednio rozgarniety czlowiek.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

maja rasta sedziego co ma na imie ziolo

:) :) :)
tekst miesiaca :!:
powaznie :?: :!: pro zawodnicy sie koksuja :!: :?: cale zycie myslalem, ze tylko robia wiecej pompek i przysiadow niz amatorzy a tu taka niespodzianka :wink:
szkoda ze Nastek koksuje, szkoda ze go zlapali i mam nadzieje, ze medykow ma dobrych na tyle, zeby mu zdrowia nie zmarnowali. tego za zadne pieniadze nie kupi.
pozdro
LB
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024