Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Zjebali mu kariere :/
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Ehh no to moze wystąpi na konfrontacji sztuk walki:D, oczywiscie zartuje, tez jestem mega wkurzony, moze do K-1 pojdzie ?? albo do bodoga, co o tym myslicie?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Sadze ze zakonczy kariere :(
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Gdzieś była mowa o tym, że ma podpisany kontrakt na pięć walk, a stoczył cztery, czyli przynajmniej jedna jeszcze powinna się odbyć. Tymczasem podczas przesłuchania stwierdzono, że kontrakt jest do 31 grudnia. Niezła lipa. :(
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Te pięć walk miał odbyć w określonym(w kontrakcie) czasie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

Te pięć walk miał odbyć w określonym(w kontrakcie) czasie.

No tak się domyśliłem po przeczytaniu tego artykułu. Lipa tak czy siak.
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Myślę, że faktycznie Nastek świadomie brał, zwyczajnie za późno zakończył cykl i stąd cała afera. Wskazuje to na niechęć adwokatów i obozu Nastka do przeprowadzenia testów na odzywkach oraz pierwsza linia obrony - pytania adwokatów o to czy dobrze zostały ratyfikowane zasady w Japonii i USA. Niestety podobnie jak Mino, uważam że w Pride kontrole dopingowe powinny być standardem. Przykro mi niezmiernie. Szkoda mi Nastka. Tym niemniej dziękuję ci Mistrzu za te emocje które nam dostarczyłeś.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Dupa... było nie wprowadzać Pride'a do hamburgeiros... :/

9 miesięcy to w tym wieku kapota... :(
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Hm. Innymi slowy Pride lamie kontrakt. Miejmy nadzieje ze Nastek chociaz cos na tym zarobi.
  • 0

budo_piksel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

Hm. Innymi slowy Pride lamie kontrakt. Miejmy nadzieje ze Nastek chociaz cos na tym zarobi.


Chyba Pride na razie nie podjęło żadnych kroków w tej sprawie.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
podjelo :) nie wystawili Pawla do walki w sylwestra ...
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
ja mysle ze pride chce aby sprawa troche przycichla, zeby amerykance sie nie czepiali, mysle i mam taka nadzieje ze pawla wystawia ale gdzies tak na te gale wiosenne albo letnio jesienne (dokladnie nie znam sie na grafiku gal PRIDE)

pzdr
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!

Myślę, że faktycznie Nastek świadomie brał, zwyczajnie za późno zakończył cykl i stąd cała afera.


Metabolity nandrolonu sa wykrywane w organizmie przez 18 mc po odstawieniu, zazwyczaj wpadaja na nim sportowcy z Bialorusi...

ja mysle ze pride chce aby sprawa troche przycichla, zeby amerykance sie nie czepiali, mysle i mam taka nadzieje ze pawla wystawia ale gdzies tak na te gale wiosenne albo letnio jesienne (dokladnie nie znam sie na grafiku gal PRIDE)


Szkoda tylko, ze kontrakt mu sie do tego czasu skonczy...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
se pozwoliłem wkleić cały wywaid z konkurencji:

budo.pl: Czujesz się dopingowym oszustem?
Paweł Nastula: Każdy, kto mnie zna wie, że przez całą swoją sportową karierę unikałem wspomagania chemią. Nie chciałem tego i nie było mi to do niczego potrzebne. Zawsze uważałem, że sport może być czysty. Wierzyłem, że moi rywale walczą fair i chciałem wygrywać z nimi w sposób godny. I wiesz co – ja dalej chcę mówić młodym ludziom: można osiągnąć w sporcie szczyty bez dopingu. Anaboliki, narkotyki to trucizna. Nie wierzcie w to, że chemia zastąpi trening.


budo.pl: A więc nie oszust, ale oszukany.
Paweł Nastula: Nie będę się żalił. To, co wydarzyło się w Stanach zabolało mnie. Tym bardziej, że właśnie w USA zdobyłem swój olimpijski złoty medal. Czysty, bez żadnych oskarżeń i cienia wątpliwości. Wtedy byłem wiele razy badany, później też i nigdy nie zostałem posądzony o coś takiego. Przecież podczas igrzysk stawka była większa, wysiłek nieporównywalny, oczekiwania sukcesu ogromne.

budo.pl: Jeśli już brać to wtedy?
Paweł Nastula: Nie to chciałem powiedzieć. Staram się tylko logicznie wytłumaczyć moją sytuację, która wymyka się teraz jakiejkolwiek logice. Zostałem ukarany, choć przedstawiłem ekspertyzę dotyczącą zanieczyszczenia odżywek, które brałem. Wykonaną nie w Polsce, nie w USA, ale w Austrii i Niemczech, przez specjalistów od dopingu. Nikt chyba nie wziął tego pod uwagę. Brałem suplementy dostępne w normalnym sklepie w USA. Oskarża się mnie o kurację sterydową, ale ja niemal nie zwiększyłem swojej masy przez ostatni rok! Miałem poprawić swoja siłę? Bzdura! Jako judoka przerzucałem więcej żelaza na siłowni niż teraz.

budo.pl: Nie możesz się odwołać?
Paweł Nastula: Nie ma już na to siły. Straciłem więcej zdrowia przez ostatni miesiąc tłumacząc się z jakiś bzdurnych zarzutów, czytając o sobie, że brałem sterydy, niż podczas samych walk. Mam dosyć tych przepychanek. Poza tym to nie jest normalna komisja sportowa. Ja muszę opłacać w Stanach prawnika za własne pieniądze. Teraz co, proces? I co potem? Oczyszczę się z zarzutów za rok, gdy i tak nie będę już mógł startować. Znam swoją wartość i wiem, że są ludzie, którzy mi ufają bez względu na to co powiedziała jakaś komisja. Tylko to mi pozostaje. Ponadto doświadczyłem ze strony kibiców ogromnej sympatii i wiary w moje słowa. Mam nadzieję, że ci prawdziwi kibice nie stracą wiary w to co robiłem jako zawodnik.

budo.pl: Co dla ciebie oznacza więc ten werdykt?
Paweł Nastula: Pewnie koniec mojej przygody z Pride. Czekam jeszcze na oficjalne stanowisko japońskich władz, bo wiem, że jest tam wiele rozsądnych osób. Jeśli mam jednak siedzieć w niepewności przez 9 miesięcy i dopiero po tym okresie uzyskać odpowiedź czy mogę dalej walczyć, to nie wiem, czy ma to sens. Teraz chcę spędzić święta z rodziną, choć na chwilę zapomnieć o tym piekle.

budo.pl: Więc chociaż spokojnych świąt ci życzymy.
Paweł Nastula: Dziękuję i wszystkiego dobrego czytelnikom budo.pl. Pozdrawiam, bądźcie ze mną i dziękuję za wsparcie. Było mi potrzebne przed walkami i kibice zawsze okazywali się podporą. Dziękuję wam.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
beznadziejny wywiad, śmierdzi hipokryzją na odległość.
a fragment "nie zwięskzyłem swojej masy ciała, więc nie brałem" to kwiatek jakich mało.
najlepiej dla Nastuli byłoby gdyby nie udzielał teraz w ogóle wywiadów jak ma nas raczyć takimi głodnymi kawałkami.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Niemówiłby nieprawdy która jest łatwa do zweryfikowania.

Zgodze się że zawodowy sport na najwyższym poziomie = sterydy ale nie w 100 %.
Nie możecie aż tak generalizować. Myśle że bierze większośc ale umieją to maskować lecz nie wszyscy. W walce zaprezentował się bardzo dobrze. Ale myśle że nie brał świadomie sterydów. Zostału mu 2 walki do zakończenia wszelkiej zawodniczej kariery sportowej. Stoczył setki/tysiące walk w tym ponad 200 bez porażki. Był badany wielokrotnie i nigdy nic u Niego nie wykryto. Jego wersja jest najbardziej logiczna i prawdopodobna. Korzystał z najmocniejszych środków ogolnie dostępnych w dużych ilościach, przedstawił papiery na to że były wielokrotnie w ich zawartości wykrywane niedozwolone substancje co nie jest jego winą. Tyle.

Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
No mogłbym się z tym zgodzić, tylko czemu w tym wywiadzie tak kręci? mota się we własnych słowach? gdyby nie mógł jasno powiedzieć "nie brałem nigdy sterydów, poprostu w usa były one w legalnych odzywkach" ?? odnosze wrażenie, że nie mówi całej prawy, coś ukrywa... :)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!PAWEŁ NASTULA I VITOR BELFORT WYNIK POZYTYWNY !!
Wywiad z Nastulą w Telewizji NSport
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024