Skocz do zawartości


Zdjęcie

X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

budo_atoml1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Jakie będą reguły walki?
Macie jakiś regulamin, czy będą np. dozwolone kolana/łokcie w parterze np. na głowę itp.
  • 0

budo_radziollo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Zasady prawie jak w pride :twisted:
Dozwolone kolana w każdej płaszczyźnie, soccer kicki, stompy :twisted:
Nie dozwolone są slamy, i łapanie kogoś za głowe i spadanie z nim na tą złapaną głowe (nie wiem jak to wytłumaczyć chodzi w skrócie o to że nie łapiemy czyjejś głowy pod pache tak że mamy do za plecami i nie rzucamy się z nim na tą jego głowe :lol: )
  • 0

budo_radziollo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Zasady prawie jak w pride :twisted:
Dozwolone kolana w każdej płaszczyźnie, soccer kicki, stompy :twisted:
Nie dozwolone są slamy, i łapanie kogoś za głowe i spadanie z nim na tą złapaną głowe (nie wiem jak to wytłumaczyć chodzi w skrócie o to że nie łapiemy czyjejś głowy pod pache tak że mamy do za plecami i nie rzucamy się z nim na tą jego głowe :lol: )
Reszta jak w pride. Aha i jeszcze rundy 3 razy po 5 minut. Jakby były jeszcze jakieś pytania to prosze śmiało :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Fajny plakatjest, napewno zachecajacy, tylko zeby znowu nie znalezli sie tacy co beda sie o klatke czepiac :roll: :)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
O ktorej godzinie to sie zaczyna, bede w wawie dopiero o 21 :(
  • 0

budo_radziollo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Zaczyna się o 19 więc nie ma szans niestety.
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Paweł Jóźwiak (Gracie Barra Poznań) kontra Michał Wyszyński (Alliance Team Poland)

walka sie ciekawie zapowiada... :) ciekawy jestem jaki poziom pokaże mistrz polski Paweł Jóźwiak
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Czy beda miejsca siedzace, czy wszyscy beda stac ?
  • 0

budo_radziollo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
a co my wróżki ?? :lol:
Na pierwszej edycji były miejsca siedzące jeśli to kogoś pocieszy :wink:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006

Zasady prawie jak w pride :twisted:
Dozwolone kolana w każdej płaszczyźnie, soccer kicki, stompy :twisted:
Nie dozwolone są slamy, i łapanie kogoś za głowe i spadanie z nim na tą złapaną głowe (nie wiem jak to wytłumaczyć chodzi w skrócie o to że nie łapiemy czyjejś głowy pod pache tak że mamy do za plecami i nie rzucamy się z nim na tą jego głowe :lol: )
Reszta jak w pride. Aha i jeszcze rundy 3 razy po 5 minut. Jakby były jeszcze jakieś pytania to prosze śmiało :)


A mozna wziasc Sobie glowe i wyjsc z nia z ringu???Sorki nie moglem sie powstrzymac :-)
  • 0

budo_r-y-b-b-a
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Zmiany w zapowiedzianych pojedynkach.

Z przykrością informujemy, że z powodu kontuzji z imprezy wypadł Maciej Łuczak. "Macz" złamał rękę na treningu poczas próby obalenia... W walce z Adamem Łazowskim zastąpi go zawodnik Berserker's Team - Maciej "Irokez" Jewtuszko. To nie koniec wypaków: Paweł Ostasz, który również miał walczyć na Extreme Cage, doznał kontuzji kolana(skrętówa). Natomiast Łukasza Matuszaka z Gracie Barra Poznań zastąpi jego klubowy kolega Waldemar Goliński.Dodano również jeden pojedynek: Michał Wierzbowski z No Limits Toruń zmierzy się z Grzegorzem Stańczukiem z MMA Warszawa.

Pełna rozpiska:



Michał Wierzbowski (No Limits Toruń kontra Grzegorz Stańczuk (MMA Warszawa)

Mateusz Jankowski(No Limits Toruń) kontra Łukasz Lis(MMA Olsztyn)

Paweł Jóźwiak (Gracie Barra Poznań) kontra Michał Wyszyński (Alliance Team Poland)

Maciej Jewtuszko (Berserker's Team kontra Adam Łazowski (Copacabana Warszawa)

Grzegorz Jędrzejewski (Copacabana Kilece) kontra Waldemar Goliński (Gracie Barra Poznań)

Michał Skupiński(Serafin Warszawa) kontra Kerim Abdul (Gracie Barra Tychy)

Mamed Khalidow(MMA Olsztyn) kontra Michał Garnys (Nastula JFC)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_r-y-b-b-a
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Michał Skupiński - przed Extreme Cage 2



Kiedy słyszymy nazwisko: Skupiński, większości z nas w pierwszej kolejności przychodzi zapewne do głowy Maciej - polski numer 1 w muay thai. Jednak na nadchodzącej gali Extreme Cage walczyć będzie jego brat-bliźniak Michał.

Michał Skupiński również "wywodzi się" ze sportów uderzanych - swoją pierwszą walkę zawodową stoczył w boksie. Jego kariera została przerwana, kiedy los rzucił go za ocean - do Stanów Zjednoczonych. Tam zainteresował się MMA. Ogladając pierwsze zawody UFC podziwiał Royca Gracia, który sam dosyć mizernej postury "skręcał" kolesi cięższych o kilka kategorii wagowych. W ten sposób Michał trafił do nowojorskiej szkoły Renzo Gracie, gdzie dorobił się niebieskiego pasa w bjj. Przyznajmy, że niebieski pasek od jednego z Graciech jest nienajgorszą rekomendacją...

Mimo tego Michał nie ukrywa, że walkę będzie się starał rozstrzygnąć w stójce. Ten aspekt walki głównie trenuje w warszawskim klubie, który prowadzi wspólnie z bratem.Na nasze pytanie jaki scenariusz walki wydaje mu się najbardziej prawdopodobny, odowiada krótko: "Nie wnikam w takie szczegóły. Ja po prostu chcę się bić"...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_eris88
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Niestety nie moge przybyć na walkę do Warszawy ale mam nadzieję że mojemu trenerowi (Paweł Jóźwiak) wystarczy duchowe wsparcie sekcji "Modena" i wygra walkę. :)
  • 0

budo_grunwald
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
gdzie mozna kupic wcześniej bilety? nie chcę jechać z białego żeby potem nie wejść na imprezę. prosze o info...
  • 0

budo_grunwald
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
chodzi mi o przedsprzedaż przez neta np.
  • 0

budo_r-y-b-b-a
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Spróbuj zadzwonic pod numer podany na drugiej stronie tematu.

Albo pisz na maila:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
eXtreme cage - xcage
  • 0

budo_r-y-b-b-a
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Michał Garnys przed Extreme Cage II

Michał Garnys w swoim rekordzie MMA ma na koncie jedną wygraną - na gali Ultimate Nokaut 3, która miała miejsce rok temu, pokonał Hakima Guorana przez TKO (uderzenia z dosiadu). Michał w rozmowie z nami nie ukrywa , że to będzie jego najsilniejszym arsenałem w walce z Mamedem Khalidowem: wyniesione z judo obalenia z klinczu oraz doskonałe poruszanie się w pozycji bocznej i dosiadzie. Zresztą sparing-partenera Michał także ma "nienajgorszego": Paweł Nastula jest jak dotąd jedynym Polakiem, który walczył w PRIDE. Czy to wystarczy aby pokonać Mameda?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Czy Michał Garnys to ten chłopak który był w studio TVN przy powtórce walki P. Nastuli z E. Drago?
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
yes
  • 0

budo_r-y-b-b-a
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: X-CAGE II Warszawa - 19.11.2006
Mamed Kalidow przed Extreme Cage 2...

Mamed Khalidow na najbliższej gali Extreme Cage 2 zmierzy się z wychowankiem Pawła Nastuli - Michałem Garnysem. Mamed uważany jest przez wielu fanów MMA za najlepszego zawodnika w swojej kategorii wagowej. Tezę tę potwierdziła jeszcze efektowna wygrana zawodnika MMA Olsztyn z Jackiem Buczko podczas zawodów Full Contact Prestige 2 w sierpniu bieżącego roku. Khalidow wygrał pojedynek przez KO(uderzenia w parterze). Jak sam mówi, był to najważniejszy pojedynek w jego dotychczasowej karierze.

Mało kto jednak wie, że skromność Mameda jest równie wielka jak jego umiejętności sportowe. Kiedy mówimy mu, że naszym zdaniem jest najlepszym fighterem MMA w Polsce, uśmiecha się tylko z niedowierzaniem: "Przecież jest tylu lepszych zawodników ode mnie...". Kto zatem? "Krzysztof Kułak, Michał Materla, Grzegorz Jakubowski". Pytamy zatem z którym zawodnikiem z tej trójki Mamed chciałby walczyć najbardziej. Odpowiada bez zastanowienia: "Z Grzegorzem".

Pytany o przewidywany scenariusz walki z Michałem Garnysem, Khalidow pozostaje enigmatyczny - mówi, że o wszystkim zadecyduje początek pojedynku. Kiedy próbujemy go "ciągnąć za język" i prosimy aby wytypował zwycięzcę starcia, Mamed odpowiada tylko: "To jest MMA, każdy ma szansę wygrać !".


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


*zdjęcie Mameda pochodzi z serwisu KOSIOR ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024