Skocz do zawartości


Zdjęcie

staw skokowy po skretowce (czy innym leglocku)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

staw skokowy po skretowce (czy innym leglocku)
w czasie wakacji bawilem sie troche z kumplem w sparringi submission. ostatni skonczyl sie tak, ze kumpel zalozyl mi skretowke (albo leglock - nie widzialem dokladnie ;) ). chcialem przetrzymac i nie odklepalem, tylko w pewnym momencie krzyknalem z bolu, wiec puscil i bylo po walce.
no i od wakacji juz ze dwa miesiace minely, a ja odczuwam (niewielki bo niewielki ale zawsze) bol w stawie skokowym. zazwyczaj po treningu lub podczas rozciagania. mam w grudniu wazny egzamin sprawnosciowy i chcialbym zeby ta kontuzja mi jakos przeszla w koncu...
co robic? przeczekac? smarowac czyms? kupic sciagacz na staw? prosze o jakies sugestie.
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: staw skokowy po skretowce (czy innym leglocku)
pójść do lekarza :D
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: staw skokowy po skretowce (czy innym leglocku)
do lekarza... najparwdopodobniej nic Ci już nie zaleci po takim czasie ew. jakąś rehabilitacje. ja skreciłem koledze kostke ponad miesiac temu bo nie odklepał jak go złapałem na dzwiognie na kostke bo skrzyzowła nogi jak był mi za plecami ;) to tez go boli do dzisiaj. niestety takie bóle sie moga dosc dlugo utrzymywac. BTW skretówka działa na kolano zazwyczaj nie na kostke o ile się orientuje. miałeś prawdopodbnie albo kimurę (czy tam klucz, zawsze mi sie myli) na stopę albo taktarova załozonego
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024