Skocz do zawartości


Zdjęcie

bushman - GDZIE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:spod Lublina

Napisano Ponad rok temu

bushman - GDZIE?
Witam! Tytul mowi chyba wszystko - nie chcialem zasmiecac forum takim topicem, ale po bezowocnych poszkuiwaniach to było najlepsze co mi przyszło do głowy.

Otoz chcial bym sobie zakupic pełnowymiarowego cold steelowskiego bushmana. Nożyk z tego co mi wiadomo do najgorszych nie należy - prosty, mocny, tani, praktyczny i brzydkawy, czyli wszystko co trzeba ma. Do tego dzieki rekojeści stwarza spore pole do eksperymentow - jednym słowem: CHCE GO!
No i tu problem - skad go wziac? :( Niby zadnych klopotow miec z tym nie powinienem, do niedawna natykałem sie na niego w kazdym niemal sklepie inetowym, ale teraz jak by go wessało... Nie wiem - moze ja poprostu zle szukam, moze lezy gdzies na 1 stronie poszukanej przez google? Jesli tak to prosze mnie uswiadomic.
Dodam ze chce go dostac przez polski internet, bo w poblizu go nie zakupie, a wszelkie podroze czy sciaganie z dalsza przy nozu wartym ~100PLN mija się troche z celem...
Jak ktos zna dobry adres to oczekuje :wink:
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Jeśli nie chcesz ściągać (co może nie być takim złym pomysłem, bo nie zapłacisz cła), to pozostaje jedynie czekanie na okazję. Nóż jest od jakiegoś już czasu nieprodukowany.
  • 0

budo_7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:spod Lublina

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Kurde, nie wiedziałem że już tego nie robia :cry: A swoja droga to jest jednak denerwujace! W tym przedziale cenowym bushman byl chyba jedynym nozykiem, ktory nie strach bylo zabrac do lasu, byl popularny, nei wierze ze zabraklo na niego chetnych! Ale sie juz troche otrzaskal, wiec cold steel zgodnie z polityka nowosci wypuszcza inne ostrza, na ktore oczywiscie przecietnego polaka nie stac :( USMC Ka-bara produkuja ze 60 lat i chetni na niego dalej sa, szkoda ze ubogich fanow niezlych nozy jest mniej niż amerykanskich marines...
  • 0

budo_red dragon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Tez mnie to gryzie. Na military.pl były obie wersje ale teraz sa niedostepne. Ktos powinien opieprzyc amerykancow zeby sie wzieli do roboty:D
A bushman za te 110 złotych, ze swoim 17 cm ostrzem jest idealnym nozem do survivalu dla ubogiego fascynata. WP powinno sie tym zainteresowac i kupic zołnierzom te nozyki zamiast polskiego gerlacha, gdy zabraknie naboi, po przerobieniu na wlocznie mamy dzidę do walki partyzanckiej :D .
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Za 110pln można mieć lepiej..

siekierka fiskarsa i np KJ Erikkosn Mora, czy podobny nóż który się lepiej sprawdzi w surviwalu. 17cm to IMO zdecydowanie zadużo na noż surwiwalowy.
  • 0

budo_red dragon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Mniejsza wersja ma 12 cm. Swoja droga chyba zakupie sobie SRK, bo niedlugo tez bedzie niedostepny w Polsce.
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
W Sharg'u jest jeszcze dostępna mniejsza wersja. I film propagandowy można zobaczyć.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Może by wziąść jakiś kredyt i kupić wszystkie fajne noże z CS, bo za chwile nic z dotychczasowej oferty nie będzie produkowane. A ja bym chciał: Recona, Peace keepera, tanto i Kukri machete.
  • 0

budo_red dragon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Ale raczej ten los nie spotka noża takiego jak SRK- w koncu to ich "twarz" :D
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: bushman - GDZIE?
Szukacie tu i tam a wystarczy zapytac :D CS bushman jest u mnie na stanie i to nawet kilka sztuk,
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024