Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie gazety w Empiku??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_prepol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Jakie gazety w Empiku??
Cześć mam pytanie jakie gazety można zobaczyc w empiku o sportach walki nie chodzi mi tam o jakieś judo, boks czy aikido tylko coś w stylu MMA, UFC lub K-1. Nie odsyłajcie mnie do linków i Bóg wie gdzie tylko napiszcie mi tytuł gazetki jesli taka ukazuje się w Warszawskim empiku :-)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
Obecnie w Polsce nie ukazują się żadne konkretne gazety o sztukach walki. Było Budojo, Tatami, Budokan, Samuraj, kiedyś był nawet Czarny Pas i jakieś tam inne, wszystko zdechło śmiercią gwałttowną. Także nic nie ma, czy to będzie ępik warszafski czy w Twoim mieście.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
O ile mi wiadomo to jest miesiecznik "Sport Dla Wszystkich"(SdW) w ktorym jest dzial pt: "Full Contact" w calosci poswiecony SW :)
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
kiedys bylem w warszaffskim empiku i w dziale z prasa zagraniczna w dziale sportowym bylo bradzo duzo gazetek o MMA (byly to glownie amerkyanskie, chociaz jak dobrze pamietam byla tez gazeta autoryzowana przez pride'a) a ten empik byl chyba w arkadii
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
Zawsze mozna tez zajrzec do Boksera , gdzie jest jedna strona o mma :P
  • 0

budo_prepol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
dzieki za odpowiedzi troche sie zawidołem ze nei ukazuje sie żadna konkretna gazetka w Polsce o tematyce MMA :cry:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??

Zawsze mozna tez zajrzec do Boksera , gdzie jest jedna strona o mma :P

Jeśli uznamy K1 za mma
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??

dzieki za odpowiedzi troche sie zawidołem ze nei ukazuje sie żadna konkretna gazetka w Polsce o tematyce MMA :cry:


Na zachodzie też są z tym problemy. Wiesz, rynek ćwiczących sztuki walki nie jest zbyt duży, a nie ukrywajmy, gazeta z reklamami w środku i kilkoma stronami tekstu się nie sprzeda. Te zachodnie bardzo często takie własnie są. Po za ym wszystkie wiadomości masz w internecie, nikt nie kupi gazety po to aby przeczytać, że Franek C. z Chmielnika Sokół pokonał przez KO Cześka L. z Orła Pcim. :D
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
jakby dodawali jakies dobre i duze plakaty, to pewnie pare osob by kupilo :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
JA kupuje fightersonlymag.Jedna z lepszych gazet MMA,wydawana w Angli.Nie jest najtansza niestety(10 $ Can),ale fajnie przejrzyscie drukowana no i co najwazniejsze sa plakaty :) :) .W figstsport tez ostatnio dali plakaty.
  • 0

budo_havoc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
równierz nad tym ubolewam :(

Na zachodzie też są z tym problemy. Wiesz, rynek ćwiczących sztuki walki nie jest zbyt duży, a nie ukrywajmy, gazeta z reklamami w środku i kilkoma stronami tekstu się nie sprzeda. Te zachodnie bardzo często takie własnie są. Po za ym wszystkie wiadomości masz w internecie, nikt nie kupi gazety po to aby przeczytać, że Franek C. z Chmielnika Sokół pokonał przez KO Cześka L. z Orła Pcim. Very Happy



Wydaje mi sie ze nie jest tak źle. PRzeciez to sie ciagle rozwija. Dużo jest informacji na te tematy w necie to czemu nie mogloby być ich w gazetach?? Mysle ze brak tematów by nie doskwierał gdyż coróż są jakies gale i walki. Byłoby o czym pisać. Jakies wywiady z zawodnikami albo pomoce dla adeptów :) Z chęcia bym cos takiego poczytał.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie gazety w Empiku??
Nie tylko ty, tyle że widzisz to samo możesz przeczytać na stronie internetowej. Teraz porównaj sobie koszty umieszczenia informacji na stronie www a koszty wydania gazety.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024