Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wand Silva - Wywiad przed OWGP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
kuwa ja w ogole nie rozumiem jak mozna go tak wywyzszac wcale nie jesttak dobry jak mowicie owszem dobry jest ale to ze mu nikt nie dorownuje to si enie zgodze duzo ludzi mu dorownuje on nie miazdzy swoich przeciwnikow nie ma jakiejs nie wiadomo jakiej przewagi ..chlopaki bez przesady.. :wink:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

duzo ludzi mu dorownuje

trudno sie nie zgodzić -na przykład ta "asian chick" co "rozłożyła" w siłowaniu na ręke :wink: [vide-"filmiki'], Otylia pływa szybciej od niego, nie zapakuje tak do kosza jak Kobe Bryant, no i w szachy z Garim Kasparowem też raczej nie wygra...

=========
End Off Topic
=========
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Zapamiętajcie raz na zawsze. Do walki Silva vs. Fedor nie dojdzie z jednego prostego powodu. Silva przegra z CroCopem.

Koniec postu

Pozdro 600
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

kuwa ja w ogole nie rozumiem jak mozna go tak wywyzszac wcale nie jesttak dobry jak mowicie owszem dobry jest ale to ze mu nikt nie dorownuje to si enie zgodze duzo ludzi mu dorownuje on nie miazdzy swoich przeciwnikow nie ma jakiejs nie wiadomo jakiej przewagi ..chlopaki bez przesady.. :wink:

to Ty chyba inne walki ogladales. Ja ogladalem walki w ktorych Fedor po prostu demolowal przeciwnikow. Z cala stanowczoscia stwierdzam - jeszcze nie wyrosl taki zawodnik, ktory ma realne szanse pokonac Fedora. Wielu probowalo, wszystkich zdemolowal.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
@Mradu

To bedziesz jeszcze moderowal ladnych parenascie wiekow :)

Owszem w mma wszystko sie moze zdarzyc, jesli Fedor dostalby czysto w szczeke to nie ma sily - pada i lezy. Hmmmm tylko z drugiej strony dostal na czysto... i to suplesa,na czysto, z wybiciem na kark, po czym odwrocil sie jakby zrobil fikolka w tyl i zalozyl dzwignie.

Nie chcialbym zeby Fedor przegral zadnej walki do konca kariery.
Prawdziwy wojownik, w zyciu mily, sympatyczny, a na ringu bestia ale szanujaca przeciwnika.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

Owszem w mma wszystko sie moze zdarzyc, jesli Fedor dostalby czysto w szczeke to nie ma sily - pada i lezy. Hmmmm tylko z drugiej strony dostal na czysto... i to suplesa,na czysto, z wybiciem na kark, po czym odwrocil sie jakby zrobil fikolka w tyl i zalozyl dzwignie.




Pozdrawiam
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

Hmmmm tylko z drugiej strony dostal na czysto... i to suplesa,na czysto, z wybiciem na kark, po czym odwrocil sie jakby zrobil fikolka w tyl i zalozyl dzwignie.

.


Nie żebym się czepiał, ale Fedor zamortyzował ten upadek, tak mi się przynajmniej wydaje, skoro w zwolnionym tempie widać, jak ręka pierwsza uderza o matę.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Gusiu, mozemy zrobic ekpseryment - rzuce Cie na suples tak ze wyladujesz na glowie i bedziesz amortyzowal reka. Co Ty na to? ;)
Stary, jak wazacy ponad 100kg facet leci z duzym przyspieszeniem do ziemi, to recze Ci ze wystawiona reka niewiele w tym wypadku zmieni.
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

Owszem w mma wszystko sie moze zdarzyc, jesli Fedor dostalby czysto w szczeke to nie ma sily - pada i lezy. Hmmmm tylko z drugiej strony dostal na czysto... i to suplesa,na czysto, z wybiciem na kark, po czym odwrocil sie jakby zrobil fikolka w tyl i zalozyl dzwignie.




Pozdrawiam


kurcze, ale zebrał w szczene, aż mu łuk brwiowy rozcieło 8O :D
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Czepiasz sie ;)

edit: nie zmuszaj mnie zebym musial ogladac wszystkie jego walki od poczatku i wrzucac te, w ktorych czysto zebral. Prosze, oszczedz mi tego ;)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Szefie, dla Ciebie wszystko ;) dobrze, że wrzuciłeś tą walkę, bo nie widziałem jej wcześniej od początku do końca. Fedor chyba złamał kark Fujicie wtedy tak to wyglądało... nie wiem czy to możliwe wogole, ale Randleman też w którymś wywiadzie mówił, że miał złamany kark. Jakby nie było ten kopniak też pozamiatał. Chciałbym, aby walczył z Silvą choćby dlatego, żeby zobaczyć to spojrzenie Wanderleia naprzeciw Fedorowi, dalej niech się dzieje co chce :D
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

Gusiu, mozemy zrobic ekpseryment - rzuce Cie na suples tak ze wyladujesz na glowie i bedziesz amortyzowal reka. Co Ty na to? ;)
Stary, jak wazacy ponad 100kg facet leci z duzym przyspieszeniem do ziemi, to recze Ci ze wystawiona reka niewiele w tym wypadku zmieni.


Możesz rzucać, ja w przypadku upadków i amortyzacji mam 5 lat praktyki :) Wiesz, czasem niby taki bzdet, jak wystawiona ręka, ale może zdrowie uratować :wink: Z resztą to tylko Fedor wie :) Pzdr :wink:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
eftestad, a gdzie reszta wywiadu?

Mradu,
1) nie mow tak, bo od grudnia trzeba bedzie nowego moderatora dla dzialu szukac :lol:
2) sadze, ze Fedor moglby przezyc dramatyczne chwile z Arlovskim, Sylvia i Monsunem (czy jak go tam sie pisze). czyli czolowka UFC smialo moglaby probowac go zdetronizowac. co prawed rating dalbym 60-70% dla Fedora, ale uwazam ze chlopaki mogliby zamieszac.
3) a jeszcze do walki Silva x Fedor, to warto byloby zorganizowac te walke dla samej przyjemnosci zobaczenia dwoch najwiekszych czempionow mma w historii tego sportu w jednym pojedynku. ew. tag team match Fedor-Silva vs Sylvia-Liddell :P
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Jedyne, czego Fedor mógłby się obawiać w konfrontacji z Arlowskim to to, czy tego dugiego zdołają ocucić po nokaucie.

Silva vs Fedor? Jestem gotowy rozbic świnkę-skarbonkę, by dorzucić się dla nich do honorarium. Może jakąś fundację powołamy? To byłby coś na miarę pojedynku Ali -Foreman.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
nechrist:
1) o to jestem spokojny
2) Arlovski? :rofl: Ty chyba nie mowisz powaznie? :lol: :lol:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP

2) sadze, ze Fedor moglby przezyc dramatyczne chwile z Arlovskim, Sylvia i Monsunem (czy jak go tam sie pisze). czyli czolowka UFC smialo moglaby probowac go zdetronizowac. co prawed rating dalbym 60-70% dla Fedora, ale uwazam ze chlopaki mogliby zamieszac.

Bardzo proszę nie rozśmieszać. Chyba, że zakładasz, że te łamagi z UFC byłyby w 3 a fedor sam. A i tak bym stawiał na Fedora. Nechrist, jak dotąd robiłeś na mnie wrażenie człowieka twardo stąpającego po ziemi. :)
Tak na marginesie, dawno się tak nie uśmiałem jak po tym, kiedy Sylvia zadeklarował, że chciałby się bić z Fedorem - jeżeli kogoś to nie śmieszy, niech zobaczy ostatnie 3-4 walki Sylvi a potem ostatnie 3-4 walki Fedora.
Z największych fighterów Pride, naprawdę uwielbiam Silvę, Minotauro i Fedora i wierzę, że każdy z nich jest na podobnym poziomie i ma szansę na noworoczne zwycięstwo. Jednak, gdybym miał stawiać na to pieniądze, które lubię nieco bardziej od nich, stawiałbym na Fedora. 8)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
niech wam bedzie ;)
moze i Fedor by ich rozniosl, ale i tak chetniej zobaczlbym go walczacego z ktoryms z tych zawodnikow niz z jakims kolejnym kelnerem z drugiej ligi.

Dołączona grafika
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Hehehe Fedor wyglada tu jakby spotkal swojego wielkiego idola i strasznie sie denerwuje :D patrzcie na ta reke, wyglada jak taki dzieciaczek :D

caly Fiedzia :)
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP



Pozdrawiam


Zawsze kiedy ogladam ta walke cala moja uwaga skupiona jest na tej japonskiej komentatorce, a wlasciwie na jej... Hmm... Jekach :wink:

Pozdro 8)

ps:Co do Silvy to dostanie on oklep od Mirka :!:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wand Silva - Wywiad przed OWGP
Na tej fotce widac niezla roznice 8O 8O .Silva po ostatniej walce mowil w wywiadzie ,ze spotkal Fedora i jest on "tiny little shit"-male gownieko :? 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024