Skocz do zawartości


Zdjęcie

bez obijania gęby?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?

Pójdź na MT, troche poćwicz, a z czasem napewno będzieszmiał inne spojrzenie na to całe lanie po mordzie (...)

lub przestawioną przegrodę w nosie:-/ nie stać mnie na takie testowanie...
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
Moze stary daj sobie spokuj ze sw :) bo z tego co tu czytam to chyba nie ma dla ciebie odpowiedniej sztuki walki :) ja bym polecal Aikido :) pzdr
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
może stary czytaj dokładniej :) bo z tego,co tu napisałem to uprawiam już chwytane :) a mam problem z przegrodą, dlatego pytam o walenie po gębie :) pzdr

p.s.podobno od walenia po gębie też się wzrok psuje,widocznie często zbierasz i dlatego czytasz co drugi post;-]
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
sprobuj karate kyokushin...nie ma bicia po mordzie rekoma-za to walka jest w full kontakt...na glowe sa kopniecia co chyba juz nie zagrozi w takim stopniu Twojej przegrodzie:D
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
idz na kicka (lub jesli chcesz to MT), zaznacz trenerowi o co Ci chodzi i trenuj intensywnie na worku plus lekkie techniczne sparingi...

formułe light contact stosuje sie do zawodów ale tam nikt Ci nei zagwarantuje nie uszkodzenia nosa.

ja rowniez mam rozwalona przegrode nosową po mocnych sparingach aczkolwiek sparuje dalej. (tzn teraz mialem przerwe w treningach)

powodzenia.
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
RIP jesteś geniuszem, pomysł jest rewelacyjny :!: prosty jak drut,ale rewelacyjny :) przecież trener nie powinien robić problemów, jeśli się wcześniej zapytam o takie trochę indywidualne warunki trenowania :) dzięki i pzdr!
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?

sprobuj karate kyokushin...nie ma bicia po mordzie rekoma-za to walka jest w full kontakt...na glowe sa kopniecia co chyba juz nie zagrozi w takim stopniu Twojej przegrodzie:D

Na tym zakończył bym temat.
S.O.S. znalazł dla Ciebie odpowiedni sport, embe.
Ruszaj na trening i nie pokazuj się tutaj dopóki nie spróbujesz kyokushin. :)
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
kazdy moze trenowac... a trener napewno ci pozwolic na troche indywidualniejszy trenning... mysle ze nikt ci problemow robic... a jak bys sparowal.. to moze zawsze z kims mniej ostukanym.. zeby zawsze byl w miare rowny poziom.. trener nie bedzial mial problemu ci kogos dobrac...
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
To ci mniej ostukani wlasnie najmocniej sie piora( pamietam moje pierwsze kilka sparingow, jak i moich kolegow ) z czasem przeciez przychodzi wyczucie i oswojenie sie do tego aby nie wlaczala sie kur.ica po otrzymanym ciosie w czasie sparingu.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?

może stary czytaj dokładniej :) bo z tego,co tu napisałem to uprawiam już chwytane :) a mam problem z przegrodą, dlatego pytam o walenie po gębie :) pzdr

p.s.podobno od walenia po gębie też się wzrok psuje,widocznie często zbierasz i dlatego czytasz co drugi post;-]


ekhmmm... :) tak chyba nie doczytalem (wyjatkowo :roll: ) :) a co do zbierania to ostatnio dosc mocno sobie przywalilem nunchaku w prawe oko moze to dlatego :?: :roll: :lol: wracajac do tematu zgadzam sie z krde pogadasz na ten temat z trenerem i powinno byc dobrze ja na przykald na pierwszych treningach nie mialem rekawic to sparowalem na liscie a od tego nie obijesz sobie tak strasznie geby hyhyhy... :D

Pozdro
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?

To ci mniej ostukani wlasnie najmocniej sie piora( pamietam moje pierwsze kilka sparingow, jak i moich kolegow ) z czasem przeciez przychodzi wyczucie i oswojenie sie do tego aby nie wlaczala sie kur.ica po otrzymanym ciosie w czasie sparingu.


dokłądnie, sparuj z osobami doświadczonymi, wiecej sie nauczysz i nie zrobią Ci krzywdy jesli nei zechcą.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?

nie zrobią Ci krzywdy jesli nei zechcą.


i w tym jest problem :lol:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: bez obijania gęby?
nie bac palantem wobec nich to napewno cie nie uszkodza

i co racja to racja nowi sa najgorsi do sparingow
pierwsze 30 sekund ida na maksa a nastepne 2.5 minuty zdychaja :)
zreszta to samo na ziemi(pierwsza najtrudniesza lekcja-klepac :D )

jak nie chcesz sparowac mocno to po prostu podejdz do goscia i powiedz mu ze nie chcesz mocnego sparingu i tyle,to jest sport a nie jakis pojebany fight club

jednym z rodzaji kickboxingu gdzie kontakt moze byc lekki jest savate masz tam assault i combat
ale watpie zebys znalazl savate w polsce
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024