Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Bushido Challenge Match
73 KG, 2R 5M
Daisuke Nakamura (U-FILE CAMP) defeated Seichi Ikemoto (Team BOON!) by submission via armbar at 3:36 of the first round.

Bushido Challenge Match
73 KG, 2R 5M
Hiroyuki Abe (Abe Ani Combat Club) and Naoki Matsushita (MB3z) fought to a unanimous draw at full time limit.

73 KG, 2R 10M/5M
Hatsu Hioki (ALIVE) defeated Jeff Curran (Team Curran) by unanimous decision at full time limit.

73 KG, 2R 10M/5M
Shinya Aoki (Paraestra Tokyo) defeated Jason Black (Team Extreme) by submission via triangle choke at 1:58 of the first round.

73 KG, 2R 10M/5M
Gilbert Melendez (Cesar Gracie Jiu-Jitsu) defeated Nobuhiro Obiya (Team RASCAL) by unanimous decision at full time limit.

73 KG, 2R 10M/5M
Tatsuya Kawajiri (T-BLOOD) defeated Chris Brennan (Next Generation Fight Academy) by TKO via strikes at 0:29 of the first round.

73 KG, 2R 10M/5M
Mitsuhiro Ishida (T-BLOOD) defeated Cristiano Marcello (Chute Boxe) by unanimous decision at full time limit.

73 KG, 2R 10M/5M
Hayato Sakurai (Mach Dojo) defeated Luciano Azevedo (Renovacao Fight Team) by TKO via doctor's stoppage due to a cut caused by a knee at 4:35 of the first round.

Open, 2R 10M/5M
Ikuhisa Minowa (Freelance) defeated Eric Esch (Team Butterbean) by submission via armbar at 4:25 of the first round.

2006 PRIDE Welterweight Grand Prix Quarterfinal
83 KG, 2R 10M/5M
Denis Kang (American Top Team) defeated Amar Suloev (Red Devil Sport Club) by submission via rear naked choke at 4:10 of the first round.

2006 PRIDE Welterweight Grand Prix Quarterfinal
83 KG, 2R 10M/5M
Paulo Filho (Brazilian Top Team) defeated Ryo Chonan (Team M.A.D.) by submission via armbar at 2:30 of the first round.

2006 PRIDE Welterweight Grand Prix Quarterfinal
83 KG, 2R 10M/5M
Akihiro Gono (Team GRABAKA) defeated Gegard Mousasi (Jurojin Gym) by submission via armbar at 4:24 of the second round.

2006 PRIDE Welterweight Grand Prix Quarterfinal
83 KG, 2R 10M/5M
Kazuo Misaki (Team GRABAKA) defeated Dan Henderson (Team Quest) by unanimous decision at full time limit.

73 KG, 2R 10M/5M
Takanori Gomi (Team RASCAL) defeated David Baron (French Konnection) by submission via rear naked choke at 7:10 of the first round.

Pozdro
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Ja tylko nie mogę się doczekać walki Kang-Filho :)
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Ja tez

Pozdro
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Hendo przegrał :o widział ktoś walke ? Stawiałem na finał Hendo vs Filho a tu zonk...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Moim faworytem od poczatku byl Filho i jak narazie nie ma problemow :)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Właśnie widziałem walke Dana z Misakim... kurcze żal mi, że przegrał :( no ale zlekceważył przeciwnika i kondycja mu ładnie siadała, a to przecież 2 rundowe walki. Każda porażka jest nawozem sukcesu, mam nadzieje, że Hendo wróci silniejszy i obroni pas wagi półśredniej. Filho vs Kang to będzie niezła wojna.
  • 0

budo_kwck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Drażni mnie zachowanie Hendersona. Po wyrownanje walce z Bustomate zachowywal sie jakby jego zwyciestwo bylo bezdyskusyjne. Teraz przegral z Misakim i opczywiscie byl tym wielce zdziwiony. Nie potrafi przegrywac. W wywiadach zawsze powtarza ze tak naprawde zawsze kontrolwal walke i inne bezsensowne bzdety. Kieys go lubilem i podziwialem. Walczyl z ciezszymi przeciwnikami i niejednokrotnie wygrywal. Ciesze sie ze Misaki wygral i zycze mu jak najlepiej. Chcialbym zeby wygral caly turniej, ale... Kang i Filhio..... Ktos widzial jakie Kang zastowal duszenie? Niesamowite!
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Gdy widziałem jak Kang ścisnął Amara, tak że krew mu sikała z nosa wyglądałem tak 8O
  • 0

budo_kwck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
ja tez :D
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - PRIDE Bushido 12 - wyniki
Kang był dość wysoko (brodą dotykał czubka głowy Suoleva), tak że musiał znacznie obniżyć ramię, żeby założyć duszenie. To właśnie sprawia, że nawet nie trzeba drugiej ręki, żeby pacjent odklepał :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024