Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc potrzebujacym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc potrzebujacym
Pomogl ktos z was komus kiedys przy zaczepce okradaniu itd itp?

Ja np mialem niedawno koles na poczatku jeden pozniej dolaczyl sie jego kumpel przyczepil sie do bogu ducha winnego kolesia rozmawiajacego ze znajomymi i jeden z nich probowal badz tez uderzyl z glowki tamtego w twarz pozniej jeszcze zainakoswal mu kopniaka w pupe ja siedzac nieopodal na lawce i bedac z dwoma kolezankami w koncu nie wytrzymalem bo nie nawidze takich ludzi wstalem podszedlem do tego najagresywniejszego polozylem mu reke na klacie powstrzymujac go i lekko odpychajac i mowiac zeby przestal noi przestal cos jeszcze pokrzyczal do tamtego ale sobie poszli ...

moze ktos z was musial stawwac w obronie ?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Brawo. Tak trzymać :wink: . Ja nie przypominam sobie takiej sytuacji :roll: .
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Taaa... kiedyś wróciłem po kolegę, kolega uciekł, a ja dostałem w pierdol. :roll:
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Taaa... kiedyś wróciłem po kolegę, kolega uciekł, a ja dostałem w pierdol. :roll:

Bywa ;)
  • 0

budo_bongolud
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Taaa... kiedyś wróciłem po kolegę, kolega uciekł, a ja dostałem w pierdol. :roll:


w sumie to mialem tak samo :D
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
To co to za kolega :roll: :)
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Co za roznica, ja nie mam pretensji.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
No chyba ze tak :)
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Właśnie! Tu widze iż ludzie którzy zanją troszkę sztuki walki potrafią pomuc... Ja osobiście jeszcze nie byłem w takiej sytułacji która wymagała by ode mnie użycia siły by komuś pomuc!! Ale ogólnie to znieczulica panuje wśród ludzi, a raczej często ludzie są zdominowani przez strach...
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
pisze sie pomoóc bo pomoc ;)
tak na przyszlosc :)

ja jak wrocilem po kolege to obutowali nas obu :evil: ale bylo ich kilku ;)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Ja kiedyś wyszedłem z autobusu pomóc kumplowi bo wyszło za nim pięciu kolesi... Był ze mną jeszcze jeden kumpel który też wyszedł (choć srał w gacie ze strachu, ale zachował się OK).
Ten za którym wyszli ci kolesie miał leciutko poobijaną twarz, drugi kumpel (ten co srał po gaciach :twisted: ) Dostał z bara rąbnoł potylicą o glebe i dostał wstrząśnienia mózgu... A mnie nazywali potem przez dłuższy czas DJ Panda :lol: Miałem oczy jak panda (kolor) Jedno mi tak zapuchło że nic nie widziałem, drugie miałem zapuchnięte do połowy (ledwo na nie widziałem) miałem złamany nos (i to porządnie) i leciutko nadwyrężone żebra :evil: (nic jeszcze wtedy nie ćwiczyłem i nie umiałem gardy trzymać :lol:

To tyle jeśli chodzi o pomaganie innym :D
A i ostatnio przeprowadzam koleżanke przez jej osiedle bo boi się z domu wychodzić (śmierć dresą z tamtego osiedla :twisted: )
  • 0

budo_valduś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Ja obroniłem kobietę, którą obijał jakiś frajer. Zamiast dziękuje usłyszałem: ratunku bandyta bije mnie i mojego męża!!! Zgłupiałem. Po chwili z bloku przybiegło dwóch typów i próbowali mnie uziemić by zaprowadzić na policję. Gdyby im wyszło pewnie miał bym sprawę w sądzie. Więcej się nie wtrące.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
ale many....to nie wiesz ze do spraw damsko meskich sie nie wtraca??
ja sie wtracilem tez raz ale to byla calkiem inna sytuacja i osoby z mojego otoczenia :)
  • 0

budo_alexcool
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Ja mialem sytuacje:

Wianki w krk, ide z dziewczyna i kumplem, a tu jakis nawalony dres sie przyczepia zeby mu dac na browarka, potem wyskakiwac z komoreczki haha jeden pijany dres. No to nic idziemy dalej nie zwracamy uwagi, on idzie za nami. Stoimy na swiatlach on dalej cos pieprzy pod nosem, a tu na swiatlach dwoch studentow szlo, no i potem przeszlismy przez swiatla, idziemy w prawo dres za nami przeszlismy z 50 m jak ci dwaj studenci wrocili i zaczelismy w cztery osoby kontratak na jednego ale mocnego i pijanego dresa :lol:
no i dres hula hula jaki to on herkules i zaczela sie bitka, pobili troche dresa ja sie nie wlaczalem bo po co no i dres pokonany poszedl. A poznieej dowiedzialem sie od dziewczyny ze zadzwonila po policje jak zaczynalismy sie bic, no ale zanim policja przyjechala dawno juz nas niebylo :)
  • 0

budo_alexcool
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
a potem dziekowalismy studentom za wzorową postawe obywatelska :-)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Alexcool to że pobiliście kogoś to wasza sprawa ale po co się tym tu chwalisz?
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Tak się zapytam gdzie tu jest pomoc innym? Ja nie wiem, teraz może takie czasy, że jak kogoś leją w kilku to jak się dołaczysz, stajesz się bohaterem. Co prawda pewnie się dresowi należało, ale sytuacja moim zdaniem trochę nie pasuje do tematu.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
tak tez uwazam i prosze o podawanie sytuacji pomocy komus kto zostal napadniety itd itp a nie o pobicia przez was czy cos w tym stylu ..
  • 0

budo_alexcool
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
ok, sorry
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Nie dawno mialem taka sytuacje w pociagu.
Stoje sobie miedzy przedzialami drzwi otwarte bo goraco bylo.Przychodzi jeden typek staje kolo mnie,chlopaka nie duzej postury.Nagle wchodzi jakis typ widac ze z ryja zjebany przez nature :-) mial na sobie taki wiejski dres stadionowy :-)
Gosciu tez sobie ustal spokojnie nagle wlozyl reke do kieszeni(sytuacja troche grozna)
Podszedl do tego chlopaka i wyciagnal jakas palke czy nie wiem co to bylo i mowi:
-Wyskakuj z butow
Chlopak malo co sie nie polakal,normalnie nogi mu sie z waty zrobily i juz zdejmowal buty
Szkoda mi sie go zrobilo :X
Obszedlem goscia z tylu iz zrobilem mu ogoshi(z nienacka bez zadnego gadania).Czyli gosc sila rzeczy polecial ostro na leb.Odrazu wyrwalem mu rurke i uderzylem po zebrach.
To wystarczylo
Gosciu caly czas lezal na plecach a ja na nim,wrazie jakis komplikacji bomba w ryj i po problmie.Odrazu zadzwonilem na policje by pojawila sie stacji!!Zabrali fleta i wzieli tego chlopaka :-) Do mne nawet nic nie mowili :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024