Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc potrzebujacym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Ogoshi :?: A nie łatwiej było mu przyfasolić w potylice, pchnąć na ściane i walnąć pare razy jego główką o wyżej wymienioną ściane :?: Ja bym tak zrobił, ale jak ci wyszło ogoshi to też fajnie :P
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Aptekarz, nawet Jack Bauer by tego lepiej nie zrobił. :)
Na serio dobra robota.
  • 0

budo_onlystreetfight
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
No ja mialem niedawno dosyc odwrotna akcje...
Nieopodal jednego z bardziej znanych szczecinskich klubikow widzialem jak jakis nagrany gosc butuje zwyklego chlopaka, w okularach - w skorcie, meczyc sie z agresorem nie musialem bo po paru sekundach lezal, a najbardziej zdziwilem sie kiedy ten zwykly chlopak wstal i rzucil sie na mnie z piesciami wykonujac paralitczne ruchy ( z tym problem byl jeszcze mniejszy ).

Po zajsciu, od niby 'agresora' dowiedzialem sie ze ten biedaczek wlasnie bez powodu wladowal kose jego znajomemu w noge ktory lezal nieopodal.
Karetka przyjechala na szczescie w pore, bo z noga chlopaka bylo nieciekawie. Rozpoznanie sytuacji musi byc na 1 miejscu, a czasami to jest niemilosiernie trudne...
  • 0

budo_angelus88
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Taaa... kiedyś wróciłem po kolegę, kolega uciekł, a ja dostałem w pierdol. :roll:

Niestety miałem podobnie. taka filantropia groźna sprawa. To bardzo dziwne, że główny zainteresowany zazwyczaj spier**la jak tylko ma okazję, bez żadnej wiadomości, odwracasz się, a tu nie ma wsparcia :(
  • 0

budo_firippu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:brac energie KI?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Niestety rzadko znajdują się ludzie, którzy pomogą. Mi kiedyś takiej pomocy zabrakło jak byłem mały. Ludzie stali na przystanku i nikt nie zareagował. Bo przecież najlepiej cicho siedzieć :evil:
  • 0

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Taaa... kiedyś wróciłem po kolegę, kolega uciekł, a ja dostałem w pierdol. :roll:

Niestety miałem podobnie. taka filantropia groźna sprawa. To bardzo dziwne, że główny zainteresowany zazwyczaj spier**la jak tylko ma okazję, bez żadnej wiadomości, odwracasz się, a tu nie ma wsparcia :(


Takie zachowanie jest raczej naturalne. Osoba która nie radzi sobie w sytuacji zagrożenia nie będzie się narażać na konfrontację z tym zagrożeniem dłużej niż jest to konieczne.
  • 0

budo_kondux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Ja szczerze powiem, że nie wiem czy bym pomógł. Jakbym był pewny "wygranej" to wtedy inaczej chyba nie.
  • 0

budo_marine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Nigdy nie jest się pewnym wygranej
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
"Cały kłopot polega na tym że głupcy są pewni siebie, a mędrcy pełni wątpliwości"
  • 0

budo_kondux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Można być prawie pewnym jak się np. zna napastnika 8)
Ale jak sie wierzy w swoje możliwości można próbować 8)
  • 0

budo_diomedes
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
jakis gosc przyjebal sie do 2 panien w metrze najpierw chcial sie przedstawic potem jak sie odsunely to zlapal jedna a ja obok 2 metry wstaje poklepalem goscia po ramieniu i mowie do niego ze kolezanki nie maja ochoty rozmawiaca ten odpowiedzial mi cos z emocji sam nie pamietam dobrze co ale cos agresywnego i ruszyl do mnie i zacisanl piesci ale nie podnios ich do gardy no to nie zastanawiajac sie kolano w krocze i inaczej zaczal spiewac wtedy zalozylem mu duszenie potem jednoczesnie trzymajac duszenie wyprowadzilem go (tak jak sie uczylem na kravce:) straz metra oczywiscie widzac co sie dzieje wcale sie nie spieszyla a typ spierdolil,poczulem sie jak rycerz tylko szkoda ze panny srednie bo bardzo sie im spodobalo moje zachowanie wiem ze dobrze ze zareagowalem zastanawiam sie tylko czy od strony taktycznej wszystko ok
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
od storny taktycznej tylko jednen błąd:
trzeba je było na trójkat namówić :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Myślę, że od strony taktyczniej bezpieczniej byłoby założyć mu duszenie od tyłu, zamiast zwracać jego uwagę. Nawet gdyby coś więcej umiał, pewnie poradziłbyś sobie z miejsca, a tak mogłeś mieć problem, a przynajmniej trochę dłuższą bójkę.
  • 0

budo_angelus88
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Ja szczerze powiem, że nie wiem czy bym pomógł. Jakbym był pewny "wygranej" to wtedy inaczej chyba nie.

To jest impuls, nie ma czasu na myślenie, kilka sekund na decyzję odejść czy zostać to komfort który nie zawsze się zdarza, nie sądzę czy mógłbym analizować teraz sytuacje w których bym pomógł a w których nie. Dzięki Bogu w swoim życiu nie musiałem dokonywać takich wyborów zbyt często. Czasem żeby pomóc koledze wystarczy go uspokoić żeby nie pakował się w tarapaty, jest wielu chojraków mocnych w gatce ale jak się zaczną sypać proste to wraca im rozum i po ocenie sytuacji sp***** gdzie pieprz rośnie. 1 zasada skutecznej samoobrony - uniknąć konfrontacji
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
Jeżeli idzie o pomoc, to dziękuję 2 panią po 50 które gdy miałem 13 lat uratowały mnie od dotkliwego pobicia przez jednego skurczybyka :D Wrzaskiem i parasolkami odstraszyły go dość skutecznie, a należy nadmienić, że gdy ten zaczał mnie prać po pysku , moi 3 koledzy poszli dalej i nawet się nie odwrócili :/
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Właśnie! Tu widze iż ludzie którzy zanją troszkę sztuki walki potrafią pomuc... Ja osobiście jeszcze nie byłem w takiej sytułacji która wymagała by ode mnie użycia siły by komuś pomuc!! Ale ogólnie to znieczulica panuje wśród ludzi, a raczej często ludzie są zdominowani przez strach...

POMÓC piszę się przez "ó".
Winno być widzę, a przed "iż" i "która" przecinek.
Proszę jak Ci pomogłem :lol: (nie mogłem się oprzeć ;) )

Pomogłem jakiejś babce przed empikiem w Katowicach. Sprzedawał jej plaskaczę jakiś gnój.
Dostałem brawa :) a tylko go odepchnąłem i sprzedałem fronta.
Kilka lat temu trzech gówniarzy butowało innego... Kiedyś już to opisywałem. Jeśli było coś jeszcze to nie pamiętam.

PS.: jak średnie to po co umawiać się na trójkąta?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
heh ja mialem zabawna w sumei sytuacje jakis czas temu niedawno ide sobie z kumplem do sklepu i niedaleko na chodniku jakas pann aoddala sie szybkim krokiem od oponenta noi ten za nia a on azmiena kierunek itd itp no to oddalilem si eod kumpla bo mysle sobie tzreba pomoc w razie czego wiec sie go kulturalnei spytalem czy to jego dziewcyzna jest ? a ta z wrzaskeim do mnie ze co zaczepiam ludzi na ulicy hehe polewka ogolnie ale mam czyste sumienie...
  • 0

budo_swider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
sneferu:
"... PS.: jak średnie to po co umawiać się na trójkąta?"


... to tak jak w pokerze, Para bije Asa
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym

Ja obroniłem kobietę, którą obijał jakiś frajer. Zamiast dziękuje usłyszałem: ratunku bandyta bije mnie i mojego męża!!!


Stary, miałem identyczną sytuację !! Idę sobie spokojnie ulicą i nasłuchuję dziwnych krzyków. Patrzę a to na klatce jakiś menel naparza jakąś kobietę. Nie przebierał w środkach, walił głową a później kopał. Niewiele myśląc skoczyłem i zacząłem gościa naparzać. Po chwili z tyłu zaatakowała mnie ta pi@$@%da drąc się na całą okolicę, że ich morduję!!

Raz pomogłem też jakiemuś chłopcowi, ale tutaj posłużyłem się autorytetem "starszego" :D i grupka małolatów poszła w swoją stronę.
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc potrzebujacym
"Po chwili z tyłu zaatakowała mnie ta pi@$@%da drąc się na całą okolicę, że ich morduję!!
" Widzę , ze takie sytacje bardzo często mają miejsce. Albo z tym kolesiem(niewiniątkiem) z kosą...jednym słowem jest taka filozofia: Niewtrącać się w cudze sprawy, bo nigdy nie wiesz...po której stronie trzeba stanąc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024