Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motywacja do treningów Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Motywacja do treningów Muay Thai
Witam

Fakt, że Muay Thai stało się ostatnio tak popularne nie budzi wątpliwości. Mówi się wręcz czasami o modzie na uprawianie Muay Thai. Jakie są tego powody? Pewnie dla każdego inne. Więc tak z ciekawości, chciałem zapytać o waszą motywację do treningów Muay Thai.

Co skierowało Was właśnie w kierunku tej sztuki walki?

Oczywiście niezależnie od odpowiedzi, trwajcie w tym co robicie.
Chok dee
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja do treningów Muay Thai
Z poczatku byla wieka potrzeba stracenia paru kg tluszczyku :) :lol: . Jak juz zaczelo to sie udawac, to przyszla pora na nabycie jakis konkretnych umiejetnosci i czekam teraz na nowy zezon i informacje od trenera o jakis zawodach( turniej pierwszego kroku ).
  • 0

budo_deniz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja do treningów Muay Thai
U mnie ogolna poprawa kondycji, bo caly dzien siedze za biurkiem przy kompie.
A poza tym wyrobienie sobie wiekszej pewnosci siebie na ulicy. Nie tluke sie i nie mam zamiaru, ale zawsze trenujac cos czlowiek robi sie pewniejszy, odwazniejszy, barzdiej opanowany i bedzie potrafil szybko i pewnie uciec z pola zagrozenia ;)

deniZ
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja do treningów Muay Thai
Hm... w moim przypadku były to rzuty :) W sensie ich BRAK. Wcześniej walczyłem w san-da gdzie rzuty były dozwolone a nawet zalecane bo wysoko punktowane. Jestem wysokim szczupłym człekiem - średnio lubiłem rzucać, całkiem dobrze się broniłem przed rzutami ale... to nie było to :)
No i .. ogólnie walka przez brak "wywrotek" bardziej mi pasowała. i nadal pasuje :)
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja do treningów Muay Thai
Więc od „x” czasu interesowały mnie sztuki walki.Szukałem odpowiedniej dla siebie czytałem,oglądąłem walki i tak trafiłem na muay thai oczywiście słyszałem o tym dużo wcześniej, ale dopiero po zapoznaniu się głębiej z wiedzą o mt doszło do mnie, że jest to sport dla mnie.I pewnego pięknego dnia znalazłem się na sali treningowej :D No i tak już jakiś czas trenuje i z treningu na trening jestem coraz lepiej zmotywowany do dalszej pracy.
  • 0

budo_trik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja do treningów Muay Thai
heh bylem na boksie w 1 liceum miesiac... przerwa, pozniej pol roku na kickboxingu przez przypadek... ale od zawsze tak nieznanie brzmialo w wymowie "muay thai" :twisted: postanowilem je poznac :-)
  • 0

budo_inspiracja
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja do treningów Muay Thai
Kiedy zaczynałem treningi Muay Thai, powodem była chec trenowania czegokolwiek, slyszalem ze Muay Thai jest ciekawe i ekeftywne, po jakimś czasie MT staje sie droga twojego zycia (zreszta jak kadzy styl walki), zalezy ci na tym , chcesz osiagc sukcesy i sie doskonalic. Teraz po prostu nie wyobrazam sobie nie trenowac
Hail Sirocco
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024