Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi w wakacje w okolicach Katowic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
Mam pytanie: jakie kluby SW w okolicach Katowic będą prowadzić regularne treningi w wakacje? Chodzi mi głównie o aikido lub jujutsu, ale każda sekcja mile widziana, może wpadnę zobaczyć treningi.

Pozdrawiam
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
No mógłby ktos odpowiedziec bo tez mnie to w sumie interesuje . Chcialbym jakas SW ktora na wakacje nie zwija interesu ... :?
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
dołącze się do kolegów? co tam pracuje ze sójki w tych okolicach w lipcu i siepniu?
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
Ja sie tez dolanczam do pytania... Siedze cale wakacje na tylku wiec mozna byc cos potrenowac :)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
Niedługo się temat rozwinie do kilku stron,a dalej nie będzie konkretnych odpowiedzi :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
to moze sie zgadajcie w 4 maski i jakies przecwiczenia technik ktore juz znacie i lekkie sparingi sobie porobcie jak nic nie znajdziecie ;)
  • 0

budo_stelu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?

Mam pytanie: jakie kluby SW w okolicach Katowic będą prowadzić regularne treningi w wakacje? Chodzi mi głównie o aikido lub jujutsu, ale każda sekcja mile widziana, może wpadnę zobaczyć treningi.


Dąbrowska sekcja Górnośląskiej Szkoły Aikido nie zawiesza treningów na wakacje, zmieniają się tylko godziny. Od 1 lipca w poniedziałki i środy o 17:30

Zapraszam również do odwiedzenia dojo iaido szkoły Musoshinden Ryu na Stawowej. Dokładniejsze informacje na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
No a ja w sumie nie sprecyzowałem poprzedniej wypowiedzi : interesuja mnie SW bez aikido (bez obrazy gdyby sie ktos poczuł urazony) jak ktos zna takie sekcje to niech pisze !!
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
No dokładnie, coś bardziej full kontaktowego:)
  • 0

budo_qbello
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
Bielsko-Biała

BJJ, MT, VT, BOKS
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?

Mam pytanie: jakie kluby SW w okolicach Katowic będą prowadzić regularne treningi w wakacje? Chodzi mi głównie o aikido lub jujutsu, ale każda sekcja mile widziana, może wpadnę zobaczyć treningi.


Dąbrowska sekcja Górnośląskiej Szkoły Aikido nie zawiesza treningów na wakacje, zmieniają się tylko godziny. Od 1 lipca w poniedziałki i środy o 17:30

Zapraszam również do odwiedzenia dojo iaido szkoły Musoshinden Ryu na Stawowej. Dokładniejsze informacje na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


:rofl: Fajnie wiedzieć bo to moja szkoła. :lol: Ale dzięki bardzo, bo do Dąbrowy w GSA jeszcze nie jeździłem, więc nie wiedziałem o tym. poklon
  • 0

budo_mask of sanity
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z tego czego sie boisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
BJJ Bastion Tychy/Katowice:

Ul. Raciborska 1, Katowice - w tym budynku AWF gdzie jest ścianka wspinaczkowa, treningi w lipcu i sierpniu:
wtorek i czwartek o 19
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
Oooo rozwiń temat . Ile sie płaci i ile trwaja treningi ?? Swoją drogą zajebista jest ta ścianka musze czesciej tam wpadać :-)
  • 0

budo_mask of sanity
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z tego czego sie boisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
Za dwa treningi tygodniowo płacisz 70 zł miesięcznie. Treningi trwają półtorej godziny.
Za więcej możesz ćwiczyć w trakcie wakacji nawet 5 razy w tygodniu z tym że te pozostałe 3 treningi w Tychach bo w lipcu/sierpniu w katowicach mają być tylko dwa treningi tygodniowo ( w sezonie były 4 treningi poza czerwcem gdzie było już tylko 3)
  • 0

budo_stelu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?

Fajnie wiedzieć bo to moja szkoła. Ale dzięki bardzo, bo do Dąbrowy w GSA jeszcze nie jeździłem, więc nie wiedziałem o tym.


To bardzo nieładnie z twojej strony bo my pojawialiśmy się na treningach w Katowicach i Tarnowskich Górach :D Zapraszamy. Treningi prowadzi sensei Koput.
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?
No cóż, ostatnio musiałem zaniedbać treningi z powodu natłoku pracy zawodowej, nawet egzaminy mnie ominęły. Ale może w wakacje będę miał więcej czasu. Ale zwykle to właśnie do TG i Katowic jeżdżę, więc pewnie z widzenia się znamy... ;-)

A propos, w TG będą treningi, bo podobno miała być nowa sala, bo budynek KS został sprzedany...

Pozdrawiam
  • 0

budo_steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?

To bardzo nieładnie z twojej strony bo my pojawialiśmy się na treningach w Katowicach i Tarnowskich Górach


Taaak? A kiedy to, jeśli można wiedzieć? Pytam, bo ja sam bardzo często zarówno do Katowic, jak i do T-G na treningi jeżdżę. :-)

A propos, w TG będą treningi, bo podobno miała być nowa sala, bo budynek KS został sprzedany...

Ano będą, będą (a nawet SĄ) - środy i czwartki godz 19:00. 8)
Pojaw się w końcu, bracie - już dawnośmy się na macie nie widzieli... :wink:

Steve (po tamtym weekendzie o stopień wyższy :twisted: )
  • 0

budo_stelu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?

Cytat:

To bardzo nieładnie z twojej strony bo my pojawialiśmy się na treningach w Katowicach i Tarnowskich Górach


Taaak? A kiedy to, jeśli można wiedzieć? Pytam, bo ja sam bardzo często zarówno do Katowic, jak i do T-G na treningi jeżdżę.


W Katowicach postaramy się być w przyszłym tygodniu (we czwartek). W maju i czerwcu byliśmy chyba ze trzy albo cztery razy we czwartki (nie pisałem że jesteśmy tam regularnie i często :D ) Najczęściej do T-G jeżdzi Asia, taka sympatyczna brunetka z warkoczem :D
Zapraszam do nas w poniedziałki i środy...
  • 0

budo_steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w wakacje w okolicach Katowic?

Najczęściej do T-G jeździ Asia, taka sympatyczna brunetka z warkoczem (...)


A kojarzę, kojarzę. :)

Zapraszam do nas w poniedziałki i środy...


Kurcze - w środę są treningi w T-G... Ale w poniedziałek...

Reasumując (żeby nie było OT :-) ) - treningi od poniedziałku do piątku są na mur.
Jeśli ktokolwiek (Zanshin) chce ćwiczyć - mata jest bardzo często do dyspozycji. Tylko dlaczego w wakacje (przynajmniej ja) ma się mniej wolnego, niż w czasie roku szkolnego? :wink: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024