Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
Wywiad ukazal sie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a ja tlumacze z angielskiego z forum nokaut.com.Ciekawy wywiad warto przeczytac.


Orginal:

-You fought Silva four years ago under special rules and the match ended in a draw beacuse of that.

When we fought in 2002 for the first time, I was much worse on the ground. It was completely something new to me,
but I think that I put more clean strikes overall. That time I requested special rules, because before and after I was fighting
under K-1 rules so it was very hard to me to adapt to different styles.
All I was asking for were the rules that match should be called a draw if didn't end
by the knock out and five rounds, three minutes each (not any special ground rule).

-What about impression Silva made on you?

Well Silva is an amazing fighter, but he usualy he behaves quite weird. On Pride events, he always behaves reserved,
turning his back to others and hours before the fight he behaves very wild.

-Who will enter the final of tht Grand Prix?

Barnett could surprise Minotauro and I am going to win for sure.

-Well, you have not been fighting two times in the night since 2000. Do you see any problems with that?

That's why it is important to finsh the fight ASAP. The win by the KO would bring
a big advantage in the final.

-In October in the USA ring?
You used to say that you would like to fight in USA?

Well, soon I will fight in USA. But, not under Pride or UFC organisations, it will be under the third organisation, which is a new one on the market.The offer I got is a very good one, and probably I am going to accept it.

-Before the Fedor fight you got a problme with time difference between Japan and Croatia.

That's why this time I am leaving Wenesday mourning also, so I am in Tokio on Thursday mourning. I will try to sleep on the "croatian routine" till the Sunday.
Soon after the fight, I am back in Zagreb, on Monday mourning.

-Do you miss summer vacation with your family?

Nearly 10 years I have not spent my holidays somewhere on Adria sea, so I don't miss it.
I don't like that type of vacation, I am not fond of going to the sea and lying on the beaches.

-Does your carrer is near to the end?

As long as I am one of the top fighters and doesn't have injuries, I am not thinking about ending.
In MMA you can be on the top till 35 without any problem. In this sport the fighters
get matured relativly late and careers last long.

-Why did you give up entering the ring with Shorty's song?

At the end of the Grand Prix, when I get the belt I will request to hear Sorty's song.
Unfortunately, Japanese insisted that I should eneter the ring with Duran Duran "Wild Boys". , beacuse fans know me by that song.

-Do you feel any problem with your condition in the last couple of fights?

This is the question I receive very often in the last time. It seems to me that everyone
knows everything about politics, football or MMA.
I am tired to explain that I am not conditionaly unprepeared. It is all about my nose
cartilage, which is broken, and that 's the reason I have problems with breathing.
So, that's why every possible moment I use to breath via mouth and fans think that I am gassed out,
and I am not ready conditionaly.
Very soon I am going to do a nose cartilage surgery, I want to breath normally

Tlumaczenie;

-Walczyles z Silva 4 lata temu,wedlug specjalnych zasad i walka skonczyla sie przez to remisem

Kiedy walczylismy w 2002 bylem o wiele gorszy w parterze.To bylo dla mnie zupelnie cos nowego,ale i tak uwazam ze zadalem wiecej czystszych ciosow.Wtedy poprosilem o smienione zasady dlatego,ze wczesniej i potem walczylem na zasadach K1 i bylo mi ciezko sie przestawic na inny styl.Jedyne co prosilem to to zeby walka zostala ogloszona remisem jesli nie skonczy sie przez KO,oraz 5 rund po trzy minuty kazda.

-Jakie wrazenie zrobil na Tobie Silva?

Silva to bardzo dobry zawodnik,ale czesto dziwnie sie zachowuje.Na galach Pride zachowuje sie "odosobniony",odwraca sie glowa od innych zawodnikow,a przed walka zachowuje sie jak szalony.

-Kto dojdzie do finalu?

Barnett moze sprawic niespodzianke Minotauro,a ja pokonam Silv napewno.

-Niewalczyles 2 razy na tej samej gali od 2000 roku.Czy myslisz ,ze moze to byc problem?

Dlatego jest wazne by skonczyc walke jak najszybciej.Wygrana przez KO dala by mi duza przewage w finale.

-Wpazdzierniku na ringacg USA?Wspominales zawsze ,ze chcialbys tam zawalczyc.

Najprawdopodobniej niedlugo zawalcze w USA.Ale nie dla Pride ani UFC.Bedzie to dla nowej organizacji ktora jest nowa na rynku.Dostalem ciekawa oferte,i prawdopodobnie ja zaakceptuje.

-Przed walka z Fedorem miales problem z przestawieniem sie na japonski czas

Dlatego tym razem rowniez wyjade w srode rano,tak zebym byl w Tokio w czwartek rano.Bede sie staral spac na "chorwacki czas" az do niedzieli.Zaraz po walce wracam do Zagrebu w poniedzialek rano.

-Czy nie brakuje Ci spedzonia wakacji z rodzina?

Przez prawie ostatnie 10 lat,nie spedzalem urlopu nad Adriatykiem,wiec mi tego tak nie brakuje.Nie jestem zwolenikem tego typu wakacji,nie przepadam za pojechaniem nad morze i lezeniem na plazy.

-Czy twoja kariera dobiega konca?

Tak dlugo jak pozostaje w czolowce i bez kontuzji,nie mysle o jej zakonczeniu.W MMA mozna byc w czolowce do 35 roku zycia bez problemu.W tym Sporcie zawodnicy dorosleja relatywnie pozno i kariery trwaja dluzej.

-Dlaczego zaprzestales wyjscia do ringu przy piosence Shorty'iego?

Na koncu GP,kiedy zdobede pas poprosze by zagrali dla mnie ten utwor.Niestety Japonczycy chcieli byw wychodzil do ''Duran Duran-wild boys" dlatego ,ze fani bardziej mnie kojarza z tym utworem.

-Czy widzisz jakis problem ze Swoja kondycja w ostatnich walkach?

To pytanie ostatnio otrzymuje bardzo czesto.Wydaje mi sie ,ze kazdy wie wszystko na temat polityki,pilki,MMA.Jestem zmeczony ciaglym wyjasnianiem,ze nie jestem kondycyjnie nieprzygotowany.Powodem jest moja uszkodzona przegroda nosowa przez ktora mam problemy z oddychaniem.Dlatego kazdy stosowny moment na ringu staram sie oddychac ustami i wtedy fani mysla ,ze wysiadam i sie nie przygotowalem kondycyjnie.Niedlugo bede miec operacje na nos,chce byc w stanie oddychac bez problemow.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
Sorki za zgubione literki :) Mysle ,ze kazdy rozczyta.
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
No to szykuje się prawdziwa wojna :twisted: Stawiam, że będzie to najlepszy pojedynek tej gali. :wink:
  • 0

budo_kaaraambaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
Praktycznie od zawsze jestem za Mirko Cro Cop'em. Swietnie walczy i ma potezne uderzenie noga.. Stawiam zdecydowanie na niego.
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"

Najprawdopodobniej niedlugo zawalcze w USA.Ale nie dla Pride ani UFC.Bedzie to dla nowej organizacji ktora jest nowa na rynku.Dostalem ciekawa oferte,i prawdopodobnie ja zaakceptuje.


Wiecie co to za organizacja :?:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
Jeśli będzie na swoich galach zatrudniać takich zawodników jak CC to szybko o niej usłyszymy
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
Proponuję założyć Budo- fanklub CroCopa. Naturalnie wystawiam swoją kandydaturę na przewodniczącego i skarbnika. Ok, ostatecznie wystarczy mi bycie tylko skarbnikiem.

PS. VINLAND82 szacun i thx za powyższą publikację.
  • 0

budo_dj_rossi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
swietnie ze przetlumaczyles! swietny material.
  • 0

budo_kaaraambaa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"

Proponuję założyć Budo- fanklub CroCopa.


Zalozycie fanklub CroCop'a - ok. Pozniej pojawia sie fani Silvy i beda tez chcieli miec fanklub na forum i tak sie bedzie to toczyc, moim zdaniem w necie sa juz fankluby crocopa i nie potrzeba ich na tym forum :-) ale to moje zdanie :-P
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
fuck zapomniałem o emotkach (wink) w moim poprzednim poście
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
a z noga CroCopa to juz jest git?? to bedzie ciekawa walka !
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
Mirko by flying reverse triangle ;)
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Mirko "Cro Cop"
in transition from high kick :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024