Skocz do zawartości


Zdjęcie

MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006

Z mistrzostw są stypendia. W pucharach świata może brać każdy, gdyż nie są podstawą do dodatkowej gratyfikacji.


Kickfan - no właśnie, czy PZKB zamierza wystąpić o jakieś stypendia dla medalistów MŚ w Chorwacji? Tak czytam sobie o tych korzyściach wynikających z przynależności do związku, więc ciekaw jestem :wink:

Gizmo
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
Gizmo przestań. Bo...










... zacznę Cię zachęcać do udziału Twoich zawodników w turniejach Muay Thai. :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
gizmo a może jeszcze podrapać Cię po plecach.

Podam Ci telefon do Związku i rozmawiaj z nimi:):):)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
Dzięki, po plecach drapię się sam. Myślałem, że reklamując PZKB na Vortalu odpowiesz trochę konkretniej, zwłaszcza, że chyba z władzami PZKB masz bliskie kontakty :wink:

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
No cóż myślę że nie częściej niż ty. A na pewno meile śle rzadziej:) Jak coś potrzebuje to dzwonie. Dłużej działający znają się. Trudno nie znać Piotra Siegoczyńskiego, który jest na każdej imprezie. Zresztą przyznam się, że go lubie:) Różna jest opinia o nim, czasami może jest troche prawdy, ale to facet żyjący tym co robi. Poza tym wiedze ma totalną o tym sporcie. A ja sportem zajmuje się zawodowo i to nie tylko w KB dlatego ciutek się orientuje w sytuacji od strony prawnej.

Co do reklamowania?. Chetnie reklamowałbym Boks ale nie ma niestety teraz czego. Chcoaiż w boksie jestem zakochany. Szczerze czasami bardziej niż w kicku. NIe bede pisał o Adamku, bo reklamuje go prasa. A o innych(..) szczególnie amatorskim. Współpracuje z kilkoma związkami. Wierz mi ten, który tak krytykujesz działa naprawde przyzwoicie.

aaa.
A o tym że można wysłać juniorów to wiedziałem od Biernackiego. :) :) też fajny facet.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
He, he. Ja też współpracuję z paroma związkami i naprawdę cudów nie oczekuję, a poziom mojego krytykanctwa tez jest w miarę wspólny - po prostu jak coś czytam, a zwłaszcza na stronie dowolnego związku, to biorę to zawsze bardzo na serio... zresztą nie ukrywam, że jednym z ostatnich postów wlazłeś mi na ambicję, zamierzamy się w 2007 wykazać i coś u nas zorganizować, jako że mamy dostęp do paru fajnych hal, a i przychylność władz póki co jest (zobaczymy po wyborach). Nie krytykuję Związku jako takiego, bo i ja w nim jestem. Zastrzeżenia do działań niektórych ludzi mam i takie moje prawo. Zresztą nie wymagam, aby każdy się ze mną zgadzał - konstytucja nie nakazuje.

Strzeżesz swojej anonimowości, ale i tak mam wrażenie (i nie tylko ja), że rozmawiam z osobą bardzo ściśle związaną z władzami PZKB :D

W Związku co nieco sie dowiedziałem, ale to trochę mało, napiszemy pismo i zobaczymy co dalej.

Aaa.

A żeby dowiedzieć się, że będziemy mogli wysłać juniorów na MŚ, to musieliśmy z kolegą Krzyśkiem Bulandą z Krynicy troche podzwonić do stolicy i pobrzęczeć niektórym za uszami. Nic to - co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
a to ze dzwoniliscie to akurat wiem bo wspominałeś kilka razy. w pewnych odcinkach czasowych. Co do organizacji imprezy, ekstra. W lublinie dawno nie było. Nie jesteś jedyny w Lublinie. Ich też trzeba by było pobudzić.

A co do bliskości. Znam wszystkich a o pracy związku też mam różne zdanie. Jednak w ostatnim czasie coś się ruszyło. Ja uważam, iż nawet za dużo imprez. jesli dobrze pamiętam to sam Węgrów chyba 4 semi,light. Moim zdaniem przeżytkiem stają się strefy. Raczej powinno się robić turnieje, które uznaje się za kwalifikacje ( np. mistrzostwa polski południowej itd Puchary Polski itd. Ze strefy przywoziles nic nieznaczacy tytul mistrza strefy. Dlatego ludzie jada raz kwalifikuja sie i juz nie startuja. W full,low powinni byc walki pierwszego kroku )podobnie jak w muaythai na lidze. zreszta dobry pomysl w PZMT. Balaganiarskie jest biuro i potem jest jak z wami na juniorach. Ale to mlode dziewczyny i sie ucza licze ze z czasem beda robily mniej takich wpadek. One podstawy robia dobrze tylko jak jest cos nowego jak wyjazd osob zpoza wyznaczonej grupy to brakuje pomyslunku. ale zlapia. Szczerze to po twoim pytaniu o stypendia sam sie zastanawiam czy powinno sie puszcyac na wlasny koszt na mistrzostwa. Potem to problem czy powinno byc stypendium czy nie. To wszystko i tak z jednej puli a zwiazek ma ograniczone srodki. Wiesz ile w karate wyplacaja stypendium 200 zl. U nas od 600 do 1100 zl seniorzy nie wiem ile juniorzy. Policz sobie jesli jest okolo 30 stypendystow. Mysle, iz zwiazek powinien uatwiac wyjazdy na Puchary Swiata. Np. jesli czlonek kadry niepowolany to placi mniej niz ktos kto nie jest w kadrze+ puchary sa otwarte. Dla mlodych bylaby nagroda za trud i dla klubow.

za to kontakt z sedziami o niebo lepszy niz za Krzysztofa Wieczorka. Kacperski jest naprawde dobrym sedzia i kontaktowy.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
:-) No proszę, zaczynamy się w paru kwestiach zgadzać...

W sumie tzw. strefy, o ile wiem, juz dzisiaj nazywają się "mistrzostwami Polski wschodniej (południowej itp.)". Wartoby chyba pokusić sie o przeliczenie, czy rzeczywiście sa one niezbędne, tzn. ile osób faktycznie w tych eliminacjach odpada ;-) Co do walk pierwszego kroku - święte słowa. To samo odnośnie Pucharów Świata i innych turniejów międzynarodowych - uważam, że na stronie związkowej mogłyby się znajdować nawet odnośniki do imprez typu "Otwarty Puchar Zachodniej Dzienicy Budapesztu" ;-) , na które PZKB na pewno otrzymuje zaproszenia. Ja tam sobie zawsze coś w necie wynajdę, ale nie każdy ma zdrowie siedziec i gmerać. Info o Pucharze Świata we Włoszech i możliwość dołączenia na własny koszt do wyjazdu obiecywał nam jakoś w kwietniu na zawodach jeden z wysoko postawionych reprezentantów PZKB, niestety, na obiecywaniu się skończyło, stąd też moja upierdliwość w temacie dopytywania się o wyjazd do Chorwacji - a chyba w naszym wspólnym interesie jest, aby na zawody międzynarodowe jeździło jak najwięcej polskich zawodników, bo to po prostu podnosi nasz poziom, daje obycie, pozwala się zapoznać ze światowymi wzorami. Chłopak, który ode mnie pojechał do Chorwacji, choc nie przywiózł medalu, wrócił jak nakręcony, chce teraz tylko trenować i być jak najlepszy.

Moje pytanie o stypendia miało charakter nieco prowokacyjny - i tak na dobrą sprawę, niekoniecznie chodzi mi o moją medalistkę, która i tak od nowego roku jest seniorką i całą robotę przebijania się w górę zaczynamy praktycznie od nowa, chociaż i tak fakt, ze akurat na nią nie znalazły się związkowe pieniądze na wyjazd, musiałem wyjaśniać długo pewnemu dziennikarzowi z lokalnej "Wyborczej", który za rzymskiego boga nie mógł zrozumieć, jak można nie wysłać na MŚ niepokonanej w kraju, aktualnej złotej medalistki MP i ME (aha - za ten medal tez żadnego stypendium nie było, tak dla porządku :wink: - to odpowiedź na pytanie, ile mają juniorzy). Uważam, że kwestia możliwości wysyłania zawodników na własny koszt jest bezdyskusyjna, zwłaszcza w takim przypadku jak Chorwacja. Pojechało za pieniądze związkowe 12 osób - z całym szacunkiem dla sportowców, ale nie wiem, na jakich zasadach wybranych. Najprawdopodobniej na zasadzie parytetu między poszczególnymi formami walki, bo z każdej formuły było po 3 osoby. Paradoksem jest to, że 5 czy 6 osób, które pojechało na własny koszt, przywiozło z MŚ 5 medali. 12 osób z kadry przywiozło tych medali 6, z czego bodaj 2 wynikały z losowania.

I tu dochodzimy do sedna sprawy. W ogóle nie poruszałbym tematu, gdyby juniorów bedących w kadrze choć raz zebrać na zgrupowaniu, zobaczyć, sprawdzić, potem powiedzieć - ok, ty jesteś dobry, masz szanse, jedziesz do Chorwacji, a Ty musisz popracować, poczekać, będziesz miał kolejna szansę. Tymczasem jedna czy druga osoba wygrywa MP, a potem nawet nikt na nią nie rzuci okiem, dowiaduje się, że to MP to na razie kres jego/jej możliwości, bo nawet nikt nie dał jemu/jej szansy porywalizowania na zgrupowaniu o bilet do Zadaru czy gdziekolwiek. Nie mów, że ktoś tam obejrzał danego zawodnika na zawodach krajowych, bo z tego co wiem, nie wszyscy trenerzy obserwowali dokładnie MP w swoich formułach walki. O to tak naprawdę chodziło mi, kiedy cisnąłem sprawę wyjazdu na własny koszt.

I teraz - zawodniczka czy zawodnik jedzie na MŚ na swój koszt, przygotowując się w klubie, bez zgrupowań, w ograniczonym zakresie, bo wszak nie każdy z trenerów jest zawodowym szkoleniowcem, a nawet jeśli jest, niekoniecznie może poświęcić czas tylko danej osobie i jej przygotowaniom. Zdobywa medal (nawet złoty - był taki przypadek). Na podium staje w pożyczonym dresie albo bez niego, w koszulce reprezentacyjnej, za którą ktoś jej/jego o mało nie skasował zawrotną sumą kilkunastu złotych. Rozważanie, czy ma większe, czy mniejsze prawo do stypendium niż ktoś, komu się poszczęściło w wyborze i z zawodów przywiózł medal na koszt związku - wydaje mi się nieco nie na miejscu.

Pozdrawiam

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
nie jestem zwolennikiem takiego podziału jak nastapił ( po równo w każdej formule) ale wybacz nasz sport jest nie wymierny i trudno by było znależć inny sposób. Przy takim podziale zawsze jadący na własny koszt wypadną lepiej bo startują tam gdzie są najlepsi. Wiesz dobrze ze w semi nie należymy do czołówki i o medale trudniej niż w light czy full. A Można byłoby wysłać w tych dwóch formułach i byłoby więcej medali, ale musimy rozwijać wszystkie dyscypliny, nie tylko te w których jesteśmy najlepsi.

Co do wysyłania owszem.

Mysle że wszyscy trenerzy byli na MP, a co do obozów kwalifikacyjnych tu pewnie chodzi o pieniądze, których jest malo. Wiem ze w full juniorzy mieli 3 obozy. NIe wiem jak reszta.

A co do stroju. Może masz racje ale troche i twoja wina. Wiedziałeś ja sytuacja się miała wystarczyło się spytać. Chociaż tu winiłbym przedewszystkim biuro, które chociaż mogło się spytać czy jesteście zaintersowani. a co do stypendium to wiesz dobrze ze to chodzi o ograniczone pieniądze.

A zdziwionemu dziennikarzowi powiedz, że to jest właśnie problem związku, który jest jednym z najlepszych na świecie a pieniądze otrzymuje jak inne. Mamy bardzo dużo medali z ME i MŚ. A pieniądze na zrupowania i starty jakbyśmy mieli przeciętnych zawodników w kilku kategoriach.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
No cóż. W pewnych kwestiach sie zgadzamy, w pewnych nasze stanowiska pozostaną rozbieżne. Co do stroju, wcale nie chodzi mi o moich zawodników. Wiedzieliśmy na co nas stać i ile pieniędzy możemy wydać, choć nie ukrywam, że telefon ze Związku w środku powszedniego dnia, abym w ciagu 15 minut dowiedział się od dzieciaków czy chcą sobie kupić dresy, po czym kolejny telefon odwołujący po 10 minutach poprzedni telefon (bo dresów jednak nie będzie) raczej mnie rozbawił, niz zdenerwował, w przeciwieństwie do sytuacji z koszulkami (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Wiem też, że trzeba rozwijać wszystkie formuły, i naprawdę wszystkim formułom życzę jak najlepiej - tyle, że może niekoniecznie od razu na MŚ. Można było konsekwentnie jeszcze formiarzy wysłać, też najlepiej trzech... też forma rywalizacji i też ją trzeba rozwijać, a że w Polsce jest od wielkiego dzwonu... no cóż, MP w low juniorskim też są rzadko :-)

Trenerzy może faktycznie byli i wszyscy - tyle że różną ilość czasu na MP spędzili. Spróbuj potem wyjaśnić zawodnikowi, dlaczego dana osoba, która ma skład zaproponować i go przygotować, wpada na najważniejszy turniej jak po ogień. Młodzież też na nas patrzy i ocenia... nieraz bardzo ostro i celnie.

Co do obozów - w light miał być obóz w lipcu, przyszły powołania, odwołano go telefonicznie w ostatniej chwili. Co było potem, nie wiem, drugi raz powołanie nie przyszło.

Cóż - Chorwacja była, minęła - i dobrze. Oby na kolejnych imprezach było lepiej, bo moim zdaniem - nawet tu, przy lepszej informacji, lepszej współpracy z klubami, mogło wystartowac więcej ludzi i medali też mogłoby być więcej. Na razie na szczęście nic dużego juniorskiego na poziomie międzynarodowym się nie szykuje, więc są szanse, że drugi raz w najbliższym czasie podobne perypetie nas nie czekają...

Pozdrowiska

Gizmo
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006

Paradoksem jest to, że 5 czy 6 osób, które pojechało na własny koszt, przywiozło z MŚ 5 medali. 12 osób z kadry przywiozło tych medali 6, z czego bodaj 2 wynikały z losowania.

:roll:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
GIZMO stosunek medali 6 do 4. poza tym. Oczywiście nie wspomniałeś, iż :


- twoja zawodniczka oraz kilka innych jadących na własny koszt startowły w dwóch formułach ( zawodnicy kadry tylko w jednej). semi i light (co powoduje, iż stosunek możliwośći zdobycia medali był mniej więcej równy. 6 (12 pojechało) medali kadra 4 (6 osób pojechało) z poza kadry w( 3 light jeden semi). Zawodnicy kadry w light 3 medale na 3 osoby. W formule light contact jesteśmy jedni z najlepszych i trener kadry miał problem w wyborem przy 3 zawodnikach. Wybrałby 8 i pewnych medali byłoby 6. NIe możemy jednak zaniedbywać innych formuł. To że kadra jiniorów low jest młodym tworem, nie można jej zaniedbywać. W seniorach już dobiliśmy do czołówki światowej. Teraz muszą dobić juniorzy jednak narazie w low junior musimy sporo pracować ( brak medalu na juniorach low w MŚ). Ale żaden klub na własną rękę nie wystartował w tej formule.

- a co do losowania - żaden z zawodników kadry nie wygrał z losowania. W full ciężkiej kategorii było 3 zawodników ) w juniorach jestem w ogóle przeciwnikiem tej kategorii bo zazwyczaj w tym wieku jest to raczej nadwaga.
półtorak z krynicy +70 z poza kadry w light ( i tak dużo jak na wiek i wagę) - też skrajna kategoria miała 5 zawodniczek. ale w losowaniu miała przedwalkę i by wygrać stoczyła 3 walki. Podobno naprawde niezłe. Bodajże 8 zawodniczek było w kategorii twojej dziewczyny. Inne zazwyczaj więcej. W niektórych kadegoriach nawet okolo 30 osób. Stratowało około 1200 osób.

Widzisz GIZMO twoje niedoprecyzowane stwierdzenia są wodą na młyn np CYPISA. NIe obraź CYPIS się ale wasz junior Sebastian Bartkowiak w swojej kategorii miał na MŚ 3 osoby łącznie ze sobą. WYższe kategorie w ogóle się nie odbyły. INformacje ze strony IFMA
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
Ok. Już wiem, z czego mogła wyniknąc niejasność, ale tutaj musiałby ktoś bardziej zorientowany stwierdzić, gdzie jest błąd. Na stronie PZKB jest informacja sugerująca, że Paulina Frankowska startowała w dwóch formułach i w obu zdobyła brąz. Na drabinkach ze strony mistrzostw jest tylko w semi - tak więc opierając się na wynikach oficjalnych, medali było 10, a nie 11.

Doprecyzujmy:

SEMI CONTACT
Iwona Duklewska -50 kg (koszt własny) bez medalu
Michał Dańko -57 kg (koszt własny) bez medalu
Bartosz Baczyński - 63 kg (kadra) bez medalu
Adrian Durma - 69 kg (kadra) bez medalu
Paulina Frankowska -70 kg (koszt własny) brąz ("z losowania" - pierwszą walką był półfinał)
Marika Markiewicz +70 kg (kadra) złoto
Agnieszka Półtorak +70 kg (koszt własny) bez medalu

2 medale, 1 zawodniczki z kadry, 1 jadącej na koszt własny.

LIGHT CONTACT
Michał Dańko -57 kg (koszt własny) bez medalu - przegrany ćwierćfinał po 1 wygranej
Karol Głogowski -57 kg (koszt własny) srebro
Iwona Duklewska -50 kg (koszt własny) brąz
Bartosz Bonda - 63 kg (kadra) bez medalu - przegrany ćwierćfinał po 2 wygranych
Dawid Gostomski - 69 kg (kadra) brąz
Grzegorz Kiełpiński - 74 kg (kadra) złoto
Paulina Frankowska -70 kg (koszt własny) bez medalu
Agnieszka Półtorak +70 kg (koszt własny) złoto

5 medali, 2 (a nie 3 medale) kadry (złoto i brąz), 3 zawodników jadących na koszt własny (złoto, srebro, brąz).

FULL CONTACT
Marcin Mazurkiewicz - 63,5 kg (kadra) bez medalu
Jakub Kozera - +91 kg (kadra) brąz - 3 osoby w kategorii, czyli bez wygranej walki
Aleksandra Czubak - 56 kg (kadra) brąz

2 medale (kadra), z czego 1 medal w 3-osobowej kategorii.

LOW KICK
Łukasz Wydro - 54 kg (kadra) bez medalu
Robert Siedlarz - 60 kg (kadra) bez medalu
Joanna Majda - 52 kg (kadra) srebro - 2 osoby w kategorii, czyli bez wygranej walki

1 medal (kadra) w 2-osobowej kategorii.

Moje dane mogą być fragmentaryczne, ale zgadza się to z ustaleniem, że było 3 osoby w każdej formule. Chyba, że ktoś z zawodników wpisanych jako "koszt własny" dołączył w ostatniej chwili do kadrowiczów finansowanych przez PZKB, o czym mogę nie wiedzieć. Mam nadzieję, że teraz już wszystko się zgadza.

Proponuję w tym momencie, abyśmy zgodzili się co do faktu, że w paru kwestiach się nie zgadzamy i raczej żaden z nas drugiego nie przekona, bo szkoda wałkować tych samych argumentów z obu stron. Dzięki za wytrwałość w dyskusji. Jeszcze raz gratulacje dla zawodników i trenerów, którzy ich przygotowywali, i oby następnym razem starczyło pieniędzy dla wszystkich naszych najlepszych.

Idę pooglądać DVD z Chorwacji ;-)

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
i dokładnie ten stosunek podałem 6 kadra do 4 na własny ( 3 w light, 1 semi)

Majda nie przegrała walki a organizator zmienił kolejność walk bez informacji

Bonda to dobry zawodnik i nie było błędem zabranie go duża szansa na medal

Stosunek startów 12 formuł do 9 frmuł

tylko Głogowski nie startował w podwójnych kategoriach z osób na własny koszt.

z kadry nikt

dokładnie to potwierdza moje obliczenia z małymi błędami.

Tak jak powiedział oczywiście mogliśmy wysłać 12 osób w light i medali byłoby sporo ale nie o to chodzi w rozwoju kicka. Muszą rozwijać się wszystkie formuły a bez startu międzynarodowego nie osiągniemy tego. Jełśli tego nie rozumiesz to faktycznie szkoda dyskusji.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
Jeszcze mała poprawka do mojego zestawienia - z drabinek wynika, że Paulina Frankowska nie startowała w light, więc nie powinna być umieszczona w powyższym spisie. Mea culpa.

Koniecznośc rozwijania wszystkich formuł rozumiem. Niekoniecznie zgadzamy się co do sposobu ich rozwijania. Ale to już temat na inną rozmowę, może kiedyś w realu przy browcu (jak się wreszcie na zawodach spotkamy i zdecydujesz się ujawnić ;-) ).

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
pamiętasz DAriusza JUnga?

Chyba tak długo nie jestes w związku
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ juniorów i kadetów w kickboxingu - Chorwacja 2006
Tak długo nie jestem, mimo to pamiętam, choć nie miałem go okazji poznać osobiście :-)

Gizmo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024