Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silownia + sztuki walki??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_policeman
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Silownia + sztuki walki??
Witam :) mam 19 lat i od kilku chodze na silownie.Od wrzesnia chce jednak zaczac uprawiac jakas sztuke walki mysle nad MT i boksem :P Czy da sie polaczyc treningi na silowni z treningami MT lub boksu co o tym myslicie i ktora SW powinienem wybrac?? mam 187cm i waze ok 90kg jak by to bylo do czegos potrzebne :twisted: z gory dzieki
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Da się połączyć. Trenuj to co Ci sie bardziej podoba :twisted:

Nie wspominając, że takich tematów było już od groma...
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Zależy co chcesz osiągnąć na treningach. Tylko się nie przetrenuj i będzie dobrze :wink:
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Bardzo dobrze ze chcesz polaczyc silownie z SW :idea: . Ja trenuje na siłowni i do tego dochodzi Muay Thai :D :D . Nie mysl tyko trenuj ale uwazaj na swoja kondycje :wink: :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
silka+SW=zajebista sprawa...tylko nie zaniedbuj SW, silka max 3 razy w tygodniu-srednie i male ciezary i srednia i duza liczba powtorzen :) silownia w dni wolne od SW najlepiej :)
  • 0

budo_policeman
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Dzieki za razy zaczne od wrzesnia bo teraz pracuje po 10-12h dziennie i nie mam czasu ani sil :) :) a pytanie ma jeszcze jedno czy chodzac na SW da sie zrobic mase cwiczac na silce czy raczej rzezba bedzie?? :wink: :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
dac sie da tylko nie wiem co radzic ;) w koncu zawodnicy w MMAi K-1 sa przypakowani, fakt , ze sie wspomagaja , ale jak onii moga to Ty tez ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
napewni wtedy nie wychodz na duze parrie ponad 12 seri a na male 10-8 to moze pomuc :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
pomoc* :) :)
  • 0

budo_policeman
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Dzieki :) w takim razie zaczynam od wrzesnia :) zobaczymy co ze mnie wyrosnie :P :wink:
  • 0

budo_ronin_cz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Witam Wszystkich
Również mim zdaniem siłownia nadaje się dealnie do połączenia ze sportami walki, jednak wydaje mi się, że przy intensywnym trenigu SW będzie Ci bardzo trudno pracować na zwiększeniem masy.
To co mogę Ci poradzić to skupienie się na podstawowych ćwiczeniach i ćwiczeniu głównie na wolnych ciężarach. Po drugie staraj się wykonywać ćwiczenia ze stosunkowo małą ilością powtorzeń - od 10 do 6-4 oraz nie przesadzaj z ilością ćwiczeń na daną partię - od 2 do 3 ćwiczeń - od 4 do 8 seri na grupę.
Pamiętaj o odpowiednim tempie wykonywania ćwiczeń.
Pewnie zresztą znajdziesz na forum lepszych specjalistów od ćwiczeń siłowych.
Zastanów się jednak na czym bardziej Ci zależy.
Wcześniej, czy później będziesz musiał zadecydować w którym kierunku chcesz zrobić kolejny krok.
Chok dee
  • 0

budo_theboss55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
nie wiem czy kots z was co pisali odpowiedzi trenuje jakas sztuke walki a jak trenuje to za trenera ma chyba jakiegos ochroniaza co nauczyl sie kopac ale i tak został mu stary sentyment do pakowania na siłowni.

trening siłowy w połączeniu z boksem i kickiem to wielka lipa. Mięśnie tobie sie pospinają i nie będziesz mógł bić z luźnej ręki. nie wspomne o innych czynnikach ale ostatecznie polecam tylko i wyłącznie solidny trening na rzeźbe , tylko!
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
theboss55 no offence, ale za przeproszeniem co ty pierdolisz? rozumiem, przykoksowany zawodnik moze miec przeszody ale jesli ktos cwiczy na silce i trenuje SW to przeklada sie to na sile i szybkosc, grunt to odpowiedni wybror cwiczen. pzdr
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??

nie wiem czy kots z was co pisali odpowiedzi trenuje jakas sztuke walki a jak trenuje to za trenera ma chyba jakiegos ochroniaza co nauczyl sie kopac ale i tak został mu stary sentyment do pakowania na siłowni.

trening siłowy w połączeniu z boksem i kickiem to wielka lipa. Mięśnie tobie sie pospinają i nie będziesz mógł bić z luźnej ręki. nie wspomne o innych czynnikach ale ostatecznie polecam tylko i wyłącznie solidny trening na rzeźbe , tylko!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kurwa od czego jest rozciaganie...patrz ilu bokserow itd jest napakowanych i nie nazekaja...to chyba Ty masz jakiegos pomylonego trenera skoro Ci wciska, ze treningu silowego nie mozna polaczyc z SW
nie wspomne, ze w chwytanych silownia jest bardzo przydatna...
  • 0

budo_theboss55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
trenertow jakich ja mam t ci nie powiem bo i tak nie uwieżysz, pokaż mi przypakowanego boksera to ci zapłace , oni od urodzenia sa tak naturalnie. Możesz mi też powiedzieć dlaczego w k-1 są niekótrzy tacy to ci powiem ze są to ludzie głównie z karate kjokuszin zobacz sobie na bonjaskiego , karajeva iinnych ,
ale z drugiej strony chlopaki nie mam nic do siłowni przecież nie każdy musi być zawodowym fajterem :P
  • 0

budo_theboss55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
karaev i bonjasky niedopisałem że mają raczej mało wsolnego z siłownią w porównaniu do sappa czy innych
  • 0

budo_theboss55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
sorka za nieścisła pisownie, karaev i bonjasky mają według mnie mało spólnego z siłownią w porównaniu do sappa i innych
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
sapp to ma duzo wspolnego ze sterydami :wink:
  • 0

budo_policeman
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
No prosze jaka dyskusja sie zrobila :) osobiscie z tego co widzialem na filmach i nie tylko to widac ze mozna byc napakowanym a rownoczesnie zwinnym wiec mysle ze jednak jakos to wszystko daa sie pogodzic :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia + sztuki walki??
Polceman trzeba tylko dobrze uloyc trening (ale filmy lepiej zostawic kinomanom, chyba ze dokumentalne):wink: , a co do tego ze np. karaev i boniasky maja malo wspolnego z silownia to oczywiscie sie mylisz theboss bo silownia jest podstawowym elementem profesjonalnych treningow.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024