Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec Gołoty ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??

Jaaa dobra dobra . Niech on sie najpierw wytłumaczy z tych zarzutów bo porwanie i napastowanie seksualne to nie zakłucanie nocnej ciszy ...

Zarzuty są tak mocne, jak te, w których Pawarotti molestował sprzątaczkę. Zwietrzyły hajs laski i tyle. Po co miałby kogoś molestować/gwałcić jeśli go stać na dzi..kę, też taką, którą będzie mógł gwałcić, po prostu zapłaciłby więcej :?
  • 0

budo_dmosiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??

W upalny środowy ranek, na 10 minut godziną dziewiątą rano, Andrzej Gołota w towarzystwie swojego adwokata Matthew P. Walsha z kancelarii adwokackiej "Hinshaw and Culbertson" wszedł do sali rozpraw oznaczonej numerem 23 przy 5555 W. Grand Ave. w Chicago.

Parę minut po dziesiątej było już po wszystkim - polski pięściarz nie przyznał się do stawianych mu dwunastu (za każdą broń palną) zarzutów nielegalnego posiadania broni. - Mój adwokat stara się o to, by zbić zarzut, że broń miałem nielegalnie. Na tym będzie się opierać nasza obrona - powiedział INTERIA.PL Andrzej Gołota.

W czarnym garniturze, bez grama nadwagi, a na dodatek z małym plastrem na czole, Andrzej Gołota wyglądał tak, jakby wyszedł z sali treningowej. - To nie pięść rywala. To kontuzja po nurkowaniu - powiedział Gołota zanim jeszcze usiadł w sali, gdzie sędzia obok jego sprawy rozpatrywał kilkadziesiąt innych oskarżeń o drobne wykroczenia. - Za dobrze mi szło nurkowanie i tak się skończyło. Może już lepiej wrócę na ring, jak

takie rzeczy mi się zdarzają w wodzie - mówił z typowym dla niego poczuciem humoru Gołota, który nie chciał jednak komentować informacji na temat swojego ewentualnego powrotu do sportu, w którym wywalczył największe sukcesy.

Wracając do sprawy. - Wszystko polega na tym, żeby udowodnić, że zabranie mi pozwolenia na broń było decyzją niezgodną z prawem. Jak nam się uda, to cała sprawa skończy się bardzo szybko. Broń mogą mi zabrać - niech mi zostawią tylko trzy pistolety z kolekcji i będę zadowolony - mówi Gołota.

Matthew Walsh potwierdza słowa klienta. - Teraz będę miał czas, by dokładnie przyjrzeć się zarzutom oraz protokołom policyjnym. Przed dzisiejszym dniem nie miałem takiej możliwości. Chcę podkreślić, że ze względu na brak wiarygodności, oskarżenia dwóch kobiet wobec mojego klienta zostały przez prokuraturę odrzucone, tak więc jedyne wykroczenie, za które mój klient tu się znalazł, dotyczy posiadanej przez niego broni. W ciągu następnych 30 dni, po dokładnym przejrzeniu protokołów, przedstawimy sędziemu nasze wnioski, a sprawa może się zakończyć na trzy sposoby - zrezygnowaniem z zarzutów przez prokuraturę, nie przyjęciem sprawy przez sędziego, czyli umorzeniem postępowania, lub też procesem, gdzie będziemy udowadniać nasze rację. Osobiście uważam trzecią z nich za wielce nieprawdopodobną - powiedział INTERIA.PL Matthew Walsh.


zródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??

Po co miałby kogoś molestować/gwałcić jeśli go stać na dzi..kę, też taką, którą będzie mógł gwałcić, po prostu zapłaciłby więcej :?

bo niektórzy mają taki charakter/ nie panują nad sobą itp. idąc Twoim tokiem rozumowania gwałt Tysona za który siedział też nie ma sensu (w końcu Tyson miał w chuj kasy więc...)jak dla mnie dla takich ludzi nie powinno być miejsca w sporcie :evil:
  • 0

budo_tanto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
Eeeeej nie moge sluchac takich ''mistrzow'' jak wy . Andrew jedyny Polak co cos osiagnal w wadze ciezkiej , najlepszy polski bokser w paru walkach ewidetnie wygral ale przez sedziow przegral . Dla mnie wielki sportowiec i wiedzial jak sie zakrecic zeby na koncie miec ponad 2 mln. $. W Polsce wszystkich by rozje...ł !!
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
Litości ... .
Czy tak sompromitowany bokser musi się ciągle pchać na afisz ???
Idź kurwa Andrzej na te ryby do ch*ja pana !!
Dosyć rozpamiętywania jaki mógł być ...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??

Eeeeej nie moge sluchac takich ''mistrzow'' jak wy . Andrew jedyny Polak co cos osiagnal w wadze ciezkiej , najlepszy polski bokser w paru walkach ewidetnie wygral ale przez sedziow przegral . Dla mnie wielki sportowiec i wiedzial jak sie zakrecic zeby na koncie miec ponad 2 mln. $. W Polsce wszystkich by rozje...ł !!

a ja mam dośc słuchania takich wypowiedzi jak Twoja...zastanów się czym dla Ciebie jest mistrzostwo w sporcie? dla mnie jeśli ktoś jest określany mianem mistrz to oznacza że jest aktualnie najlepszy w tym co robi, do tego dołożyłbym (niestety nie zawsze tak jest) wzorcową postawe poza ringiem/boiskiem itp i wtedy mamy do czynienia z prawdziwym mistrzem...tymczasem jak ktoś szuka swej szansy, lub inaczej jacyś goście nadziani kasą szukaja dla niego szansy w myśl "trafiło się slepej kurze ziarno" lub "do trzech razy sztuka" (cghoć dla Gołoty nawet 3 próby to za mało) to dla mnie taki sportowiec to dupa nie mistrz :twisted: to ja głęboko pier**** taki sport cokolwiek by to nie było: boks/piłka/hokej czy szachy...dla mnie mistrz to ma być mistrz a nie koleś którego ktoś sobie upatrzy bo można na nim zarobić :twisted: Gołota- to przykre ale prawdziwe nie ma zadatków na prawdziwego mistrz, może niewiele momentami mu brakowało- troche szczescia ale jednak....nie można być prawie mistrzem :twisted: albo sie jest mistrzem albo nie...tak w sporcie czasem bywa że nawet dobrym/bardzo dobrym zawodnikom nie wychodzi ale to jest właśnie sport...to jest piekno sportu- to że czasem ciapa zaskoczy i wygra a faworytowi sie noga powinie...
  • 0

budo_piotruś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
Pytanie : Gołota przyniósł Polsce więcej sławy czy wstydu?

Jerzy Kulej : To niestosowne pytanie. Przecież to Gołota otworzył drogę do Ameryki dla polskiego boksu. Śmieją się z niego ci, co nie znają się na boksie.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
wielki bokser
100% bałwan poza sportem

to ze duzo osiagnal wcale nie daje mu pozwolenia na glupawe wybryki przynoszace wstyd Polsce i Polakom :!: :!: :!:

nielegalna bron, molestowania i pobicia... :!:

kuwa endrju kim ty jestes ze myslisz ze tak mozesz :?:
gdybys chociaz w 10% umial sie zachowac tak jak boksowales a bylbys obok Małysza i Korzeniowskiego :!:

ale coz... ... ...
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
Co do wybryków poza ringiem - po tylu otrzymanych ciosach w głowę wyraźnie zmniejsza się zdolność do właściwej oceny sytuacji, przewidywania konsekwencji swoich czynów itp. :)

Zawsze mu kibicowałem, od momentu gdy 10 lat temu toczył fenomenalne pojedynki z R. Bowe. Potem, za każdym razem kiedy wchodził na ring do wszystkich najważniejszych, jak sie okazało przegranych walk, mówiłem "kurwa mać, teraz to MUSI sie udać, nie ma innej mozliwości" i zawsze odchodziłem zawiedziony.
Gorąco kibicuję wszystkim naszym sportowcom, niemniej radośnie pierdolę naszą reprezentację piłkarską - to gnuśni kretyni, zbierało mi się na wymioty oglądajac ich żałosne podrygi na ostatnim ( i przedostatnim) mundialu, ale Gołota miał coś czego oni nigdy nie mieli- niesamowity potencjał i technikę.
Zawsze zawodziło u niego to co najważniejsze- głowa. Jestem pewien-Andrzej z żelazną psychiką Pawła Nastuli byłby mistrzem świata, takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
Ale Golota nie ma psychiki Pawla Nastuli wiec mistrzem swiata nie zostal i szczerze mowiac jesli dojdzie do jego walki z Walujewem to bede bardzo zaskoczony jesli wygra. Tymniemniej bede mu kibicowal i z calego serca zycze mu wygranej bo to Polak a nie jakiś Żyd czy Arab.
  • 0

budo_tyson824
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
i znowu golota dostanie baty :)
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec Gołoty ??
A ja myślę, iż może mu się udać... Jak naprawdę się do tego przyłoży...oby Gołota to wrota na USA dla naszych polskich pięściaży... i za to szacuneczek...Gołota, Gołota,Gołota
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024