Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła Michalczewskiego w Sopocie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_pan nabiał
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Szkoła Michalczewskiego w Sopocie
Czy wie ktoś kiedy się rozpoczynają treningi (podobno od września?)? Gdzie konkretnie mają się odbywać?? Jakie sekcje- tylko boks, czy kick też?? Treningi mają być za darmo--- to prawda?? Odpiszcie!!! Dzięki !!!
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Michalczewskiego w Sopocie

Treningi mają być za darmo--- to prawda?? Odpiszcie!!! Dzięki !!!


:lol: Tak razem z darmowa sauna, silownia i sala z klatka
  • 0

budo_pan nabiał
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Michalczewskiego w Sopocie
Tak, mają być darmowe aby dawać szanse wszystkim, także biednym, ale utalentowanym. Fundacja Michalczewskiego i miasto Sopot będą sponsorować treningi i wynajmować skromną salę(bodajże 1 LO albo gimnazjum-- nie jestem pewien :( ) Brzmi nierealnie ale tak ma być. Będzie jednak w zamian wymagane od adeptów przykładanie się do treningów, zaangażowanie i bycie wolnym od wszelkich nałogów.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Michalczewskiego w Sopocie
Bardzo dobry sposób, żeby wyciągnąć paru chłopaków z kiepskiego środowiska.


Tak, mają być darmowe aby dawać szanse wszystkim, także biednym, ale utalentowanym.


Czyli biedni nieutalentowani odpadają? Nie mówie, że to coś dziwnego ,bo każdy chce wychować dobrego zawodnika, ale Ci gorsi, którzy ostro trenują i mają zapał idą w odstawke?
  • 0

budo_pan nabiał
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Michalczewskiego w Sopocie

Ci gorsi, którzy ostro trenują i mają zapał idą w odstawke?



Nie, tego nie powiedziałem. Chodziło mi o to, że wielu jest młodych chłopaków z talentem, ale nie stać ich na treningi za np. 60zl za m-c i więcej. Nie mają sie czym zająć, łobuzują na mieście. Sam Michalczewski kiedys opowiadał, że to właśnie trener wyciągnął go z bagna i powiedział, że jak będzie dalej rozrabiał to go wywali z treningów(bo Tiger za malolata często wdawał się w bójki i nie raz coś zbroił :twisted: ).

Ale talent nie jest przeca najważniejszy-- 99% ciężkiej pracy, 1% talentu. Nikt kto się przykłada, daje z siebie 100%, chodzi sumiennie na treningi nie zostanie wywalony, jestem tego pewien. Ten klub ma "uczynić świat lepszym" :) :) :) (no dobra trochę wszystko za bardzo upiększam)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024