Skocz do zawartości


Zdjęcie

tak sobie myślę...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_gruchap2004
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

tak sobie myślę...
w temacie utrącania pytań i podejmowanych wątków przez forumowiczów wypowiedzią "chłopie daj spokój, spadaj to już było..." Naturalnie rozumiem że na forum są weterani którzy "wszystko już przerabiali", ale wciąż przybywa przecież na naszym forum nowych braci którzy nie są w stanie zapoznać się z całym archiwum tematycznym, a może nie mają cierpliwości.Myślę że nie ma ucieczki od przerabiania w kółko tych samych wątków jako że forum ma swoje lata i o wszystkim zapewne była już mowa. To jest cena jaką trzeba płacić za to żeby forum utrzymało się przy życiu. Poza tym ludziom ogarniętym pierdolcem hobbystycznym zazwyczaj nie powinno przeszkadzać rozmawianie wciąż o tym samym. Podsumowując - odsyłanie do odpowiedzi które już padły na zadawane pytania jest cenne, ale ganienie za poruszony temat nie bardzo.
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: tak sobie myślę...
A mi się wydaje że nowi bracia na forum powinni jednak uzbroić sie w cierpliwoć przejrzeć chociaż pobieżnie archiwum ( sam również zawsze najpierw tam szukam odpowiedzi zwłaszcza jeśli pamiętam że interesujący mnie temat był poruszany lub przewijał się na forum ) zawsze można odświeżyć stary temat i zadać dodatkowe pytania czy wyrazić swoje zdanie. Poza tym dobrze jest uważnie czytać tematy postów a nie bezmyślnie pytać o coś, mimo że trzy posty wyżej inny forumowicz pytał o to samo tylko np. trzy dni wcześniej, no i formułowanie pytań :roll: jeśli nowi bracia pytają o np. radę w doborze noża to niech w pytaniu umieszczą informację co ich interesuje w temacie noży, jekie noże preferują , do czego ma być ten nóż używany , jak i gdzie planują go nosić a nie zadają pytania typu : Chcę kupić sobie nóż doradzcie mi jaki ....

Daleki jestem od ganienia za poruszanie juz omówionych tematów ale nawet ludziom ogarniętym pierdolcem hobbystycznym w końcu może sie znudzić rozmawianie o tym samym.


Pozdr. Surval
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: tak sobie myślę...
Ale też można wybaczyć co nieco, gdyż zawsze coś można przeoczyć, a odrobina życzliwości jest wskazana. To naprawdę niewiele kosztuje, a jak założyciel tematu słusznie moim skromnym zdaniem zauważył foum dzięki temu też żyje :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024