Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki nóż - po raz kolejny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki nóż - po raz kolejny

a jakby tak wziąć pod lupę bagnet od kałasznikowa? :D Widziałem za 9 dych, na tej stronce co podalem w poprzednim poscie. Kto cos może o tym powiedzieć?

To, że jak ktoś chce mieć dla smego mania może sobie i taki kupić. Do zastosowań takich jak łażenie po lesie kompletnie do d.... Noże w stylu wz. 98 też do tego się nie nadają. Podobnie jak nie nadają się inne bagnety. Jedynym, który jakoś sobie tu radził (choć i tak nie najlepiej) jest wz. 56. Wojskowe noże są raczej projektowane tak, by nimi pchnąć i zabić. Do celów "cywilnych" potrzeba czegoś, co dobrze tnie. Oczywiście, że na bezrybiu i rak rybą, tyle, że posługiwanie się takim wojskowym monstrum podpada pod czysty masochizm.
Ia w żadnym wypadku nie kupuj wojskowego noża, do celów, które wymieniłeś.
  • 0

budo_red dragon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki nóż - po raz kolejny
Tyle, że mysliwski nóz albo cywilny za góra stówę się wyszczerbi podczas otwierania konserwy. Nie można mieć wszystkiego.
PS nie mam niezdrowych pobudek, skonczce z tym najezdzaniem, jesli ktos chce mnie sprowokowac do kłotni bo mu sie nudzi to mu sie nie uda.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki nóż - po raz kolejny
Do otwierania konserw są otwieracze.
Jeśli chodzi o nóż do lasu zwróciłbym jeszcze uwagę na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub jakiś inny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Chłopaki pono znają się na robocie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024