Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapasy rekreacyjne w Poznaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_ryan_79
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
cześć. Czy ktoś z Was się orientuje czy w Poznaiu mozna trenować zapasy jedynie rekreacyjnie? mam 25 lat, trnowałem trochę BJJ ale chcę trenować tez zapasy. Z tego co wiem to na BUKOWSKIEJ nie da juz rady-za późno, a na Sobieskiego jest klasyczny. Czy ktoś wie może coś więcej? A może wiecie gdzie trenować w klubie PANKRATION w Poznaniu?
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
Na Bukowskiej masz klub przy przystanku autobusu 63 i tam napewno cie przyjma i nie wieze ze ci powiedzilei ze jest za pozno (nigdy nie jest za pozno) sprobuj pochodz pare razy popros trenera a napewno cie przyjmie
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
a jezeli nie to to google i szukac.................
  • 0

budo_ryan_79
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
Byłem juz tam. Własnie na Bukowskiej. Nie ma sznas. Za późno... niestety. To, że "NIGDY NIE JEST A PÓŹNO" to.. ja o tym wiem. Ale do Państwowego klubu- niestety jest za późno. Dlatego pytałem o inne kluby
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
Poszukaj dalej a znajdziesz cos a morze zacznij cwiczyc Vale Tudo jak bedziesz chcial to gg do mnie i Ci pomoge znalezc klub
  • 0

budo_ryan_79
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
Hello. No dzięki za szczere chęci. Jesteś z Poznania? trenujesz coś?
Ja na Vale Tudo już chodziłem, może ok roku.... krótko to może ale mam juz trochę dość:) Na BJJ też do strefy walki trochę ok 0,5 roku. no i rok kickboxing. Wszystko jest super... ale na zapasach mi zależy bo widziałem tą "wiaraę" - jaką oni maja zajebista kondycję. Chciałbym nauczyć sie wchodzić tak szybko i dynamicznie w nogi. Co prawda w parterze nie maja za dużo do zaoferowania ale ten lement by mi pomógł. A do tego jest to bardziej siłowa dyscyplina niż vale tudo czy BJJ.
A kluby to chyba POznańskie wszystkie znam które oferują BJJ, Tajski Boks:) czy vale tudo. Własnie nie wiem co teraz zacząć:)
A jak u Ciebieb wygląda kariera FAJTERA?:) Cos obecnie trenujesz?
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy rekreacyjne w Poznaniu
Panowie, po pierwsze troche nie na temat Zapasów zeszliście. A po drugie, to takie rozmowy kontynuujcie na privie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024