Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy

A ja, widzisz, nie i dlatego wolałbym żeby na zawodach podpisywało by sie papier tak jak mówi Popo i po sprawie.

Gonzo ale wiekszosc zawodnikow bez problemu przejdzie te badania, problemem jest tu albo kwestia finansowa, albo lenistwo, bo badania te troche czasu zabieraja i trzeba je zrobic troche przed zawodami.
Tak czy inaczej decyzja pozostaje w gestii organizatorow, bo jak przyjdzie co do czego to oni odpowiadaja.
W innych sportach jest to norma i nikt nie protestuje...
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
idac waszym tokiem rozumownia i podpisywania papierkow wyobrazam sobie swietna reklame dla naszego niszowego ciagle sportu, po jakims powaznym wypadku albo nie daj boze zgonie na zawodach, z powodu wlasnie braku badan i zlozeniu tylko jakiegos autografu....

ciekawe jak to wyglada od strony prawnej swoja droga.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Od strony prawnej taki paperek o przyjeciu skutkow na wlasna odpowiedzialnosc gowno da.
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
1. Co do struktur w MMA dzięki za uświadomienie. Nie siedzę w tym tak jak pewnie większość z Was, i sugerowałem się jedynie tym co przeczytałem na stronie internetowej.

2. AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE BĘDĄ OBOWIĄZYWAŁY NA WSZYSTKICH ZAWODACH TYPU: COPA POSNANIA, MP SW, PUCHAR POLSKI, LIGA!!!!!!!! - BEZWZGLĘDNIE.

3. odpowiedzialność organizatora zawodów, moi przedmówcy mają niestety rację. Pamiętacie śmiertelny wypadek na zawodach w Taekwondo??? DLA WSZYSTKICH NIEZORIENTOWANYCH informuję jak wyglądają czynności w takim przypadku:
1. przyjeżdża pogotowie, które opr. zajęcia się poszkodowanym informuje policję
2. policja po przyjęciu zgłoszenia zawiadamia PROKURATORA i sama przyjeżdża na miejsce wypadku,
3. przyjeżdża prokurator, ustala kto był organizatorem zawodów a kto sędzią głównym, ustala jak doszło do zdażenia, powołuje biegłych, żąda przedstawienia kompletnej dokumentacji z zawodów, łącznie z wszystkimi uprawnieniami do ich przeprowadzenia, licencjami sędziowskimi, zawodniczymi, WAŻNYMI BADANIAMI LEKARSKIMI wszystkich startujących. No i tu zaczyna się zabawa:
dlaczego nie było sędziego głównego???
a jeśli był to dlaczego dopuścił do startu zawodnika bez ważnych badań, dlaczego organizator na to pozwolił??
Gdzie był lekarz???
Czy hala, na której były zawody miała dopuszczenie do organizowania imprez masowych tj. takich powyżej 300 osób (jeśli tyle osób było na niej zgromadzonych np. 200 zawodników + 100 gości; organizator powinien to przewidzieć)
czy startujący zawodnik miał odpowiednie umiejętności do startu np. potwierdzone licencją zawodniczą
kto pozwolił mu startować???
Pytań nie ma końca i do każdej odpowiedzi będzie wiele wątpliwości.

Przy okazji wychodzi na jaw, że takie BJJ to pospolite ruszenie, gdzie ktoś gdzieś zdał jakiś egzamin, może i ma jakieś umiejętności i uczy innych. Pewnie i nieletnich. A przecież nie ma żadnych do tego uprawnień i Państwo nic o tym nie wie!!!!!! A nuż taki ktoś to morderca jak ten co zabił dzieciaka k. Wałbrzycha. I tak karuzela się nakręci. Do tego dojdą media. I tak gdziekolwiek pojawi się skrót BJJ lub pełna nazwa, władze lokalne, wojewódzki i wyższe odpowiednio zareagują, nie wspominając o rodzicach, którzy swoich niepełnoletnich dzieciaków nie puszczą na takie treningi. I tak będzie to głęboko niszowy sport ukryty pod nazwą judo, aikido, lub karate z elementami walki w parterze.

A organizatorom owych nieszczęsnych zawodów jeszcze długo solidarna brać BJJ będzie mogła wysyłać paczki do więzienia, albo wspomagać finansowo płacąc odszkodowania i inne kary pieniężne. Bo oświadczenie podpisane przed zawodami jest tylko kartką papieru. Niestety nic nie znaczącą w takim przypadku. Bo postępowanie w takich przypadkach prowadzone jest z urzędu i musi wyjaśnić czy spełnione zostały wszystkie przesłanki zapewnienia bezpieczeństwa.

To tak jak przy zatrudnianiu kogoś. Może być zdrowy jak koń i zmieniać pracę do miesiąć, ale każdy nowy pracodawca musi mieć zaświadczenie od lekarza, że pracownik jest zdolny do pracy. I żadnej inspekcji pracy nie interesuje oświadczenie pracownika. Ma być i już. A jak nie to kara. A wyobraźcie sobie co nagle mówi rodzina jak coś się stanie np. zgon. Zaraz wyszukuje wszystkie możliwe przyczyny nagłego zejścia z tego świata. I zaczyna się: a jakby miał zrobione badanie to by pracodawca wiedział, że chłop nie może dźwigać itp.

Więc uważam, że badania lekarskie - sportowe to krok do normalności. Bezpiecznej dla wszystkich normalności.

pozdrawiam
Jacek
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
1. Co do struktur w MMA dzięki za uświadomienie. Nie siedzę w tym tak jak pewnie większość z Was, i sugerowałem się jedynie tym co przeczytałem na stronie internetowej.

2. AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE BĘDĄ OBOWIĄZYWAŁY NA WSZYSTKICH ZAWODACH TYPU: COPA POSNANIA, MP SW, PUCHAR POLSKI, LIGA!!!!!!!! - BEZWZGLĘDNIE.

3. odpowiedzialność organizatora zawodów, moi przedmówcy mają niestety rację. Pamiętacie śmiertelny wypadek na zawodach w Taekwondo??? DLA WSZYSTKICH NIEZORIENTOWANYCH informuję jak wyglądają czynności w takim przypadku:
1. przyjeżdża pogotowie, które opr. zajęcia się poszkodowanym informuje policję
2. policja po przyjęciu zgłoszenia zawiadamia PROKURATORA i sama przyjeżdża na miejsce wypadku,
3. przyjeżdża prokurator, ustala kto był organizatorem zawodów a kto sędzią głównym, ustala jak doszło do zdażenia, powołuje biegłych, żąda przedstawienia kompletnej dokumentacji z zawodów, łącznie z wszystkimi uprawnieniami do ich przeprowadzenia, licencjami sędziowskimi, zawodniczymi, WAŻNYMI BADANIAMI LEKARSKIMI wszystkich startujących. No i tu zaczyna się zabawa:
dlaczego nie było sędziego głównego???
a jeśli był to dlaczego dopuścił do startu zawodnika bez ważnych badań, dlaczego organizator na to pozwolił??
Gdzie był lekarz???
Czy hala, na której były zawody miała dopuszczenie do organizowania imprez masowych tj. takich powyżej 300 osób (jeśli tyle osób było na niej zgromadzonych np. 200 zawodników + 100 gości; organizator powinien to przewidzieć)
czy startujący zawodnik miał odpowiednie umiejętności do startu np. potwierdzone licencją zawodniczą
kto pozwolił mu startować???
Pytań nie ma końca i do każdej odpowiedzi będzie wiele wątpliwości.

Przy okazji wychodzi na jaw, że takie BJJ to pospolite ruszenie, gdzie ktoś gdzieś zdał jakiś egzamin, może i ma jakieś umiejętności i uczy innych. Pewnie i nieletnich. A przecież nie ma żadnych do tego uprawnień i Państwo nic o tym nie wie!!!!!! A nuż taki ktoś to morderca jak ten co zabił dzieciaka k. Wałbrzycha. I tak karuzela się nakręci. Do tego dojdą media. I tak gdziekolwiek pojawi się skrót BJJ lub pełna nazwa, władze lokalne, wojewódzki i wyższe odpowiednio zareagują, nie wspominając o rodzicach, którzy swoich niepełnoletnich dzieciaków nie puszczą na takie treningi. I tak będzie to głęboko niszowy sport ukryty pod nazwą judo, aikido, lub karate z elementami walki w parterze.

A organizatorom owych nieszczęsnych zawodów jeszcze długo solidarna brać BJJ będzie mogła wysyłać paczki do więzienia, albo wspomagać finansowo płacąc odszkodowania i inne kary pieniężne. Bo oświadczenie podpisane przed zawodami jest tylko kartką papieru. Niestety nic nie znaczącą w takim przypadku. Bo postępowanie w takich przypadkach prowadzone jest z urzędu i musi wyjaśnić czy spełnione zostały wszystkie przesłanki zapewnienia bezpieczeństwa.

To tak jak przy zatrudnianiu kogoś. Może być zdrowy jak koń i zmieniać pracę do miesiąć, ale każdy nowy pracodawca musi mieć zaświadczenie od lekarza, że pracownik jest zdolny do pracy. I żadnej inspekcji pracy nie interesuje oświadczenie pracownika. Ma być i już. A jak nie to kara. A wyobraźcie sobie co nagle mówi rodzina jak coś się stanie np. zgon. Zaraz wyszukuje wszystkie możliwe przyczyny nagłego zejścia z tego świata. I zaczyna się: a jakby miał zrobione badanie to by pracodawca wiedział, że chłop nie może dźwigać itp.

Więc uważam, że badania lekarskie - sportowe to krok do normalności. Bezpiecznej dla wszystkich normalności.

pozdrawiam
Jacek
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
uuuu...powiało chłodem.
sory panowie ale moim zdaniem przesadzacie.
dlaczego?
1. jakoś nie zauważyłem zeby ludzie przestali nagle chodzić na taekwondo,
ciągle ktoś mnie pyta czy nie wiem gdzie w Kielcach są takie zajęcia (pomimo, że nie ćwicze tego sportu).
2. juz był przypadek że chłopak z bjj zabił swoją dziewczynę (chyba ją udusił czy co...
jest to gdzieś na budo)... wpłynęło to na środowisko? nie. na postrzeganie naszego "sportu niszowego"? nie.
3. Jacek z całym szacunkiem dla Ciebie ale o Ci chodzi z tym pospolitym ruszeniem?
Jak chcesz to zmienić? przekonasz brazylijczyków żeby dawali więcej wyższych stopni?
Masz upoważnienia trenerskie do bjj bardziej "legalne" od innych w tym kraju?
no offense ale jak dla mnie to napisałes mega czarny scenariusz.
pzdr gnz
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Zeby bylo legalne to nie musza byc uprawnienia trenerskie do BJJ (bo nie ma kto takich wystawic), wystarczy np. legitymacja instruktora sportu (np. o specjalnosci ju-jitsu, juda, zapasy) i juz jest sie legalnym trenerem.
Jezeli chodzi o Taekwondo to tam na zawodach tez sa wymagane badania lekarskie, nie wazne czy to bedzie TKD ITF czy WTF. Podobnie w Judo i innych sportach.
Jest to ogolnie przyjeta norma, zaden organizator nie dopusci do startu zawodnika bez badan, wiec czemu w BJJ mialoby byc inaczej?
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy

Co do formalizmu i ogranizacji. Nie wiem czy spostrzegliście ale podobna struktura rozwija się w MMA. Są osoby odpowiedzialne za region, jest ktoś kto temu patronuje/nadzoruje, są obowiązki np. zorganizowanie szkoleń czy zawodó, są też przywileje np. zniżki dla startujących zawodników. I jakoś nikt się na to nie skarży. Chyba, że coś przeoczyłem..... Jeśli tak proszę uświadomcie mnie.


Mogę się wypowiedzieć tylko co do mojej osoby: figuruje na stronie valetudo.pl jako przedstawiciel (?) MMA Polska na województwo kujawsko-pomorskie chociaż od paru miesięcy NIE JESTEM członkiem MMA Polska. Ani ja, ani mój klub nie należymy do organizacji Mirka. CO WIĘCEJ: NIE ZAJMUJEMY SIĘ MMA!

Należymy oficjalnie do Gracie Barra i robimy bjj. I niestety: mimo moich nalegań, moje nazwisko ciągle na w/w stronce widnieje. Ciekawe ile innych osób znajduje się tam w taki sposób jak ja???
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy

Co do formalizmu i ogranizacji. Nie wiem czy spostrzegliście ale podobna struktura rozwija się w MMA. Są osoby odpowiedzialne za region, jest ktoś kto temu patronuje/nadzoruje, są obowiązki np. zorganizowanie szkoleń czy zawodó, są też przywileje np. zniżki dla startujących zawodników. I jakoś nikt się na to nie skarży. Chyba, że coś przeoczyłem..... Jeśli tak proszę uświadomcie mnie.


Mogę się wypowiedzieć tylko co do mojej osoby: figuruje na stronie valetudo.pl jako przedstawiciel (?) MMA Polska na województwo kujawsko-pomorskie chociaż od paru miesięcy NIE JESTEM członkiem MMA Polska. Ani ja, ani mój klub nie należymy do organizacji Mirka. CO WIĘCEJ: NIE ZAJMUJEMY SIĘ MMA!

Należymy oficjalnie do Gracie Barra i robimy bjj. I niestety: mimo moich nalegań, moje nazwisko ciągle na w/w stronce widnieje. Ciekawe ile innych osób znajduje się tam w taki sposób jak ja???
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Charly ale gdyby ktoś chciał sie przyczepić to powie:
na ogłoszeniach widze Brazylijskie jiu - jitsu a trener ma uprawnienia
do prowadzenia zapasów? to kto ma uprawnienia do bjj?
i znowu takiej osobie trzeba tłumaczyć że u nas...
a z ciekawości (żeby nie było ze jestem ciągle na nie :wink: )
czy żeby zrobic takie uprawnienia trzeba mieć jakieś umiejętności w danej dyscyplinie
czy na kursie cie nauczą?
i jaki jest tego koszt?
pzdr gnz
  • 0

budo_locogbt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun/Ingolstadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Trzymajcie sie tematu:)
Loco nie spi,Loco czuwa:)
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
dzięki za przypomnienie... Loco :roll:
pzdr gnz
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy

czy żeby zrobic takie uprawnienia trzeba mieć jakieś umiejętności w danej dyscyplinie
czy na kursie cie nauczą?
i jaki jest tego koszt?

Proponuje poczytac ten temat...
Jezeli chodzi o wymagania to instruktorem sportu lub instruktorem rekreacji ruchowej może być osoba, która:
1) ukończyła studia wyższe na kierunku wychowanie fizyczne lub turystyka i rekreacja ze specjalnością instruktorską, w wymiarze co najmniej 80 godzin w danej dyscyplinie sportu lub rekreacji ruchowej, albo
2) posiada co najmniej średnie wykształcenie oraz ukończyła specjalistyczny kurs instruktorów w danej dyscyplinie sportu lub rekreacji ruchowej i zdała egzamin końcowy.

A jaki jest koszt to niech wypowiedza sie osoby ktore taki kurs robily.
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
przeczytałem.
dzięki.
pzdr gnz
  • 0

budo_&j
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Myślę, że to czy zawodnik zasłużył na pas czy nie, jest wyłączna odpowiedzialnością i wizytówka nadającego. Z mistrzami sie nie dyskutuje więc ten aspekt możemy pominąć.

Dla mnie uzasadnienie tworzenia listy jest jedno:

Niektórzy posiadacze pasów startują w zawodach dla początkujących. To jest obciach i zagranie, które zniechęca młodych zawodników. Taka lista łatwo pozwoli sprawdzić, czy ktoś nie "gra w kulki" kosztem młodszych kolegów i organizatora.

Belki chyba można sobie odpuścić. To chyba każdy robi dla siebie w drodze po kolejny stopień.

Wszystkim przygotowującym sie do egzaminów życzę powodzenia.

Pozdro.

J.
  • 0

budo_&j
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Jeśli chodzi o papier i odpowiedzialność organizatora:

Byc może ktoś taki jak Paweł, kto jest i instruktorem i prawnikiem, mógłby temat zbadać i dopytać o wywołujace skutki prawne oświadczenie startujacych. Jeśli to mozliwe, czemu nie moglibysmy "pracować" na jednym i tym samym, zaopiniowanym przez fachowców oświadczeniu. Osobiscie uważam, ze jest to potrzebne. Na Copa de Polonia pierwsza walka pow. 80 kg skończyła sie cuceniem zawodnika zaduszonego kimonem, nikt nie wiedział co robic. Ja sam swoją ostatnia walke przegrałem przez duszenie a zawodnik i sędzia nie zauwazyli że odklepałem. Nie odleciałem ale swoje na macie musiałem odleżeć. Teraz dla odmiany staram się rozpocząć ranek bez kul, bo połamana na treningu stopa nie bardzo chce wrócic do normy. Bezkontuzyjnemu BJJ też towarzyszą wypadki. Uwielbiam to i nie wyobrazam sobie, zebym miał kogos skarżyć i domagać sie odszkodowań. Nie mozecie jednak zagwarantaowac, ze Wasze rodziny nie zrujnowałyby zycia organizatorowi czy trenerowi za to, ze coś Wam sie stało (tfu! odpukać w niemalowane!). Jeśli działać wspólnie, to nie po to by tworzyc kolejny zwiazek, federacje czy inne "G" ale po to, by poukładać takie problemy. Nawet ta lista pasów przy tym problemie jest bez znaczenia.


Uprawnienia :)

To jak z lekarzem, mechanikiem i kazdym innym zajęciem. Jednych sie poleca i dobrze o nich mówi a innych omija wielkim łukiem mimo certyfikatów na scianie. Każdy przerabia to na własną rekę. Myslę poza tym, że poszukiwanie trenera to nie tylko szukanie sprawnej firmy usługowej ale poszukiwanie NAUCZYCIELA. Nawet jeśli to brzmi śmiesznie, to trening przekazuje przeciez emocje, poglądy na swiat, ludzi, przyjażń. To więcej niz tylko recepta na balache :) Tak mi sie przynajmniej wydaje :)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy

wywołujace skutki prawne oświadczenie startujacych.

pytalem o takie oswiadczenie na kursie instruktorow sportu. zapewnia ono glownie dobre samopoczucie trenera, a i tak musi byc dobrze sformulowane (musi w nim byc ujete zobowiazanie, ze startujacy w zadowach/bioracy udzial w treningach robi to nie tylko na wlasna odpowiedzialnosc ale jeszcze jest swiadom kontuzji, ktore moga w wyniku tego nastapic, i potem bla bla, ze nie bedzie roscil sobie zadnych praw w wypadku kontuzji...) oczywiscie trener/organizator powinien miec wykupione OC, a zawodnicy/uczniowe NW - ale zeby to zrobic nalezy miec papiery - czyli wlasnie instruktora sportu lub rekreacji (wg mnie najlepszy jest instruktor rekreacji ruchowej w specjalnosci samoobrona, lub instruktor sportu w specjalnosci ju jitsu). calkowity koszt takich kursow to ok 1000/1500PLN (czesc ogolna + specjalistyczna)

samo oswiadczenie to jednak moze byc za malo, aby tylko na nim polegac.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Mechanizm podstawowy (wyszukiwanie wg. pasów / promujących na pasy) jest już gotowy, mechanizm pozwalający podglądnąć historię promocji konkretnego osobnika w przygotowaniu.

Implementacja na kosior.pl mechanizmu podstawowego, jeżeli tylko dam radę uzupełnić trochę danych, może nastąpić już jutro / pojutrze.

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
FCM w SdW
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Niestety z braku czasu wdrożenie modułu "pasy bjj" jestem zmuszony odłożyć na termin po 6 sierpnia - za opóźnienie przepraszam wszystkich zainteresowanych.

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
FCM w SdW
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy BJJ w Polsce - stworzenie listy
Damn! Czlowieku zepsules mi caly weekend, cholernie liczylem na ten modul.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024