Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?
Jak znaleźć dobrego trenera? Potrzebuję kogoś kto ułoży mi trening, będzie przez kilka treningów korygował to co robię i na początku wrzeszczał na mnie, że mam nie przestawać i robić pełne serie ;) Prosze poleccie mi kogoś konkretnego lub siłownię w Krakowie. (Jestem zupełnym laikiem jeśli chodzi o siłownie i takie treningi.)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?
Na większości siłowni jest trenier, w określonych godzinach i kupując karnet masz w ramach tego możliwość pytania go o szczegóły :-)
Siłowni jest dużo, kwestia na jakiej dzielnicy mieszkasz, bo przez krk przejechać w ciagu dnia, to czasem więcej czasu zajmuje niż sam trening.
  • 0

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?
Spróbuj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , chodziłem tam przez 1,5 roku (na krakowską) bardzo fajny klub, na górze jest fitness a na dole siłka, sprzęt mają dobry, hantle do 60 kg :wink:
Trenerzy też w porzo, pogadaj z nimi to ci rozpiszą trening ale nie wiem czy bedą na ciebie krzyczeć :)
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?
Lawless, podoba mi się miejsce - a do tego dobra lokalizacja. Dziękuję. Prawdopodobnie skorzystam. :)
  • 0

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?
5 złotych za porade :)
  • 0

rafalrore
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie?

W Energym ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) są spoko trenerzy. Ja tam chodzę od jakiegoś czasu i na początku kilka razem prosiłem o porady takie drobne, jak najlepiej wykonywać dane ćwiczenie, czy jak na danej maszynie wyrzeźbić konkretną partię ciała. Nie pamiętam już nazwiska tego trenera, ale myślę, że tak naprawdę każdy jaki akurat tam będzie doradzi Ci i pomoże. :P Albo lepiej, wykup sobie dwa, trzy takie normalne treningi personalne i podczas tych treningów wszystkiego się nauczysz. Nie słyszałem nigdy żeby trener personalny na kogoś wrzeszczał. To raczej jest na zasadzie motywowania. Gdyby byli potulni i mili to nikt tak naprawdę nie osiągał by takich efektów. Musi być dyscyplina. :P


Użytkownik rafalrore edytował ten post Ponad rok temu

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024