Skocz do zawartości


Zdjęcie

mistrzostwa świata IFMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
Mnino- to y drążysz o od kilku nicków fragment i mi coś zarzcasz. Wybacz ale jedynie można Cię traktowąc żartobliwie.

Ozz- oczywiście żartowałem (z prawnikiem) ale to raczej kwestia charakteru. Starasz się postawić na swoim specjalnie nie przygryźć drugiej. To się chyba nazywa Asertywność.

A co do obu. Sorry szukacie we wszystkim podtekstów. Wescie troche na luz. Nie traktujcie tu wszystkiego tak poważnie. Na studiach nazywano to dyskusjami akademckimi. Dyskusja dla dsykusji. Nie traktujcie każdgo kto uważa inaczej jako wroga. Mnino czy jako członek PZKb nie mam prawa uważać ze wstąpienie do naszej organizacji jest dobre. Zastanów się zanim zadajesz zbyt agresywne pytania. oczywiście mogłem z gróbej rury ale wolę pożartować. Widzę, że OZZ również jak ja nie traktujesz tego jako zawód(nie wiem jak mnino ale ty pracujesz) a jako forma samorealizacji. Dlatego odrobine dystansu.

Ile mam powtarzać, iż członkowie PZMT robią dobrą robotę. NIe zgadzam się z polityką( a może z niektórymi posunięciami władzl lub z niektórymi zasadami) ale mam do tego prawo.
Wiele rzeczy nie podoba mi się w PZKb. Zresztą wcześniej już wspominałem. Ale nie grzyźcie mnie za to że staram się zachęcić do współpracy z PZKb. NAprawdę warto pomimo wielu wad.

lukas
NIezły jest i czasami walczy w tej kategorii Kobylański. NIestety nie mogłeś go podziwiać ( to ten co zwichnął rękę.

To co pisałem wcześniej te przepychanki w realu mają i dobrą stronę. Większośc w ministerstwie wie co to jest MT. A to może spowodować, iż Państwo nbędzie zainteresowane rozwojem tej dyscypliny. Kwestia tylko czy jako osobny związek czy jedna organizacja z KB . Moje zdanie znacie a wy macie prawo do własnego. :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
I to mnie cieszy - w sensie że mam prawo do własnego zdania :)

Co do asertywności - mógłbym pojechać po niektórych jak po starej kobyle. Mógłbym rzucać błotem/trawą/słomą/śniegiem (zależy od pory roq) w PZKb ale... po jaką cholerę ? Coś konstruktywnego wolę :)

Ekipa za godzinkę leci - teraz proponowałbym potrzymać kciuki :-)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
nasi też tam polecieli
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
Heh - a co rozumiemy pod pojęciem nasi ?
Jeżeli można zapytać :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
to tajemnica
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
AA..... zatem "Wiem....ale nie powiem"
No jak tajemnica to tajemnica - nie wiem czy już jej nie naruszyłeś mówiąc że takowa (tajemnica) istnieje :/ Poważna sprawa :) :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
o ci powiem bo i tak się dowiesz :
PZKb wysłalo tajną rygade antyterorystyczną ( 4 osoby) - 2 będzie stawiało obiady wysokiej rangi urzedniką tajlandzkim a następnie zdjęcia przesle do polski ( będą umieszczone na pierwszej stronie gazety wyborczej). 2 następny niesamowicie szybkich wczasie walki Polaków będzie niezaóważenie podkładała im nogi. Bo sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszejj stronie. Ale nikomu nie mów że Ci powiedziałem

A tak poważnie - to powodzenia niezależnie w której klasie będziecie startować. Liczy się start może kiedyś z tych zawodników będą prawdziwi mistrzowie i pogonią Tajlandczyków na XIII gali Best of the Best - organizowanej wspolnie przez PZKBiMT oraz PZMT. Houk.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
o ci powiem bo i tak się dowiesz :
PZKb wysłalo tajną rygade antyterorystyczną ( 4 osoby) - 2 będzie stawiało obiady wysokiej rangi urzedniką tajlandzkim a następnie zdjęcia przesle do polski ( będą umieszczone na pierwszej stronie gazety wyborczej). 2 następny niesamowicie szybkich wczasie walki Polaków będzie niezaóważenie podkładała im nogi. Bo sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszejj stronie. Ale nikomu nie mów że Ci powiedziałem

A tak poważnie - to powodzenia niezależnie w której klasie będziecie startować. Liczy się start może kiedyś z tych zawodników będą prawdziwi mistrzowie i pogonią Tajlandczyków na XIII gali Best of the Best - organizowanej wspolnie przez PZKBiMT oraz PZMT. Houk.
  • 0

GośćGuest_budo_szoru1_*

Guest_budo_szoru1_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
Czy będzie ktoś w stanie zdawać stałe relacje z Mistrzostw :?:

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
Jesli Sebo Bartkowiak bedzie mogl odebrac( bo juz 2 razy do neigo dizsaj dzwonilem) to wypytam sie go co i jak , i zdam wam relacje z pierwszej reki :)
  • 0

budo_fairtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
dzis powinny się odbyć pierwsze walki.
Ozz napewno wiesz kto w jakiej klasie startuje i komu co los dał(z kim są rozpisani Polacy).Możesz się podzielić info na forum.
:?:
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
dzis dowiedzialem sie n treningu , ze Sebo wlaczy o zloto ze Szkotem albo Szwedem(niepamietam dokladnie) tak czy siak srebro ma juz w kieszeni :)
  • 0

GośćGuest_budo_szoru1_*

Guest_budo_szoru1_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
no ładnie 8O a ciekawe jak reszta ekipy :-)

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
mam informacje o nasej repreznetacji w Tajladndii
1. Marcin Parcheta
2. Sebastian Bartkowiak
3. Daniel Zawicki
4. Rafał Król
5. Łukasz Pyrek
6. Michał Chmielewski
7. Anna Wójcik
8. Michał Grabarek
9. Joanna Jędrzejczyk
10. Sebastian Wytwer
Sebo do mnei napisal z kawiarenki internetowej w Bangkoku

sebo bartkowiak (14:45)
1.przegral
sebo bartkowiak (14:45)
2.walczy o zloto
sebo bartkowiak (14:47)
3.jeszcze walczy 4.przegral.5.walczy.6.walczy.7.przegrala.8.przegral.9.przegrala i przegral 10

4,5,6 to ponoc polfinaly sa
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
OZZ ocenisz wyniki jak proszą?
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
O kurde , teraz sopiero dostrzeglem blad nie 4 a 3 wlaczy w tych polfinalach (Daniel Zawicki )
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
Sebo Bartkowiak , wywalczyl zloty medal, mamy mistrza swiata(juniora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SEBO WYMIATASZ!!!!!!!!! :D :D :D :D :twisted: :twisted: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
Info dotyczące zawodników PZMT na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
pytanie? jesli juz 2.06 wiadomo bylo iz bedzie walczyl o zloto, To ile walk on stoczyl chodzi o juniora?
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa świata IFMA
pyrek Mistrzem Świata w kategorii -54 kg!!!!!!!!!gratulacje dla wszystkich zawodników
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024