Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Dokladnie z Ogawa na noworocznej gali wyszedl bez gi.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Jak masz gi to masz lepsza kontrole nad osoba bez GI. Nie slizgasz sie tak. Ona instynktownie lapie cie za gi i to czasem pomaga.
  • 0

budo_paweł20
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
ale dziala to tez w druga strone, jak jestes w gi to latwiej Ciebie kontrolowac.
  • 0

budo_giętki_joe
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
panowie trzymajmy sie tematu a są nim informacje o Nastku!! tak tylko w drodze przypomnienia bo walce w gi w mma można napisać niejedną książe :twisted:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
ma ktpś jakieś info : kiesy walczy znów i z kim??
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Napewno walczy 1 lipca z kim nie wiadomo jeszcze....
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Blagam niech nie dadzą mu kolejny raz jakiegoś killera . Przeciez po walkach np. z Rampage albo CroCopem mielibysmy rekord 0-3-0 co w sumie nie przyniosloby nam jakiejs radosci.

Niech Pride da Pawłowi jakiegos innego "gorszego" zawodnika albo chociaz takiego ktorego pzresladuje niefart np. Bustumante ;)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Hmm a ja chetnie zobaczyl bym go znowuy w walce z kims dobrym ... Po pierwsze nie ma tyle walk przed soba by walczyc z kelnerami, po drugie co mu i nam rowniez da wygrana z jakims cieniasem ? Po trzecie od grudnia minelo sporo czasu, a do walki minie jeszcze troche, wiec miejmy nadzieje porzadnie sie do niej przygotuje ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek

Hmm a ja chetnie zobaczyl bym go znowuy w walce z kims dobrym ... Po pierwsze nie ma tyle walk przed soba by walczyc z kelnerami, po drugie co mu i nam rowniez da wygrana z jakims cieniasem ? Po trzecie od grudnia minelo sporo czasu, a do walki minie jeszcze troche, wiec miejmy nadzieje porzadnie sie do niej przygotuje ...

Pozdrawiam.

Thompsona niech mu dadza, albo nie wiem...Bustamante chyba nie bylby zly ;)
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
nie chce krakac,ale wydaje mi sie ze nie ma tam dla niego przeciwnika. Murillo B skonczyl by go w pierwszej rundzie. Szkoda mi Pawla, ale ja w niego nie wierze
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
busta by go zjadl
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
wiara wiarą, a trening treningiem... on się starzeje :cry: ale trzymam za niego mocno kciuki... w końcu to judoka :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek

HPo pierwsze nie ma tyle walk przed soba by walczyc z kelnerami, po drugie co mu i nam rowniez da wygrana z jakims cieniasem ?

Yo! mi napewno nic nie da wygrana Pawła ale chcialbym zobaczyc go triumfujacego w Pride. Szkoda byloby dyby nasz najlepszy judoka zakonczyl przygode z Pride z samymi porazkami na koncie :wink:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Ale wartosc takiego zwyciestwa byla by zadna ... Ot pokonal kogos o klase gorszego niz on ... Tak jak walka fedora z zuluzinho, niby wygral a jednak co z tego ?

Pozdrawiam.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
no i co z tego. Grunt ze mialby jakies zwycieztwo. Chyba lepiej zeby zwyciezal z srednimi zawodnikami niz ciagle dostawal od championow no nie ? poza tym moze lepiej zbey pial sie po szczeblach kariery fightera niz od razu rzucal sie na gleboka wode ze slabym skutkiem ?
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
też jestem zdania, że lepiej by Paweł Nastula najpierw obił się.. najlepiej właśnie z zawodnikami słabszymi od niego technicznie.. sukces rodzi sukces.. jedna wygrana może w człowieku urodzić nowe pokłady energii...
Nie czarujmy się, jeśli Paweł zakończy karierę w Pride z 5 porażkami na koncie to
czy on sam bedzie zainteresowany startem w koeljnych zakontraktowanych na nowym kontrakcie walkach wg zasad MMA?!
wątpię..dlatego potrzeba Nastuli wygranej..
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Malkavian: hmm sam mowil, ze nie planuje kontynuacji kontraktu o ile pamietam, wiec ma przed soba 3 walki ... Jak tu ma "piac sie po szczeblach kariery" ?

Ale jak kto tam woli, ja mam swoje zdanie :]

Pozdrawiam.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
Moze gdyby nastepne 3 walki zakonczylyby sie zwyciestwami to zmienilby zdanie :)
  • 0

budo_tmq
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek

Znany już jest prawdopodobny termin trzeciego starcia w formule Pride warszawiaka. Do trzeciej walki ma dojść w lipcu. Wciąż trwają ustalenia kto ma być przeciwnikiem Pawła Nastuli. Mistrz olimpijski z Atlanty z 1996 r. jest jedynym Polakiem, który podpisał kontrakt na pojedynki MMA w Japonii. Jak dotąd przegrał dwukrotnie, ale według umowy z organizatorami Pride Fighting Championships, jednego z wybitniejszych judoków w historii czekają jeszcze trzy walki.

Pierwszy raz Nastula wyszedł do japońskiego ringu w ubiegłym roku, w swoje 36. urodziny. W Japonii panuje istne szaleństwo na punkcie gwiazd sportów walki – K1 i Pride. Jako legenda judo z Europy Paweł od razu został rzucony na głęboką wodę, bo spotkał się z ówczesnym numerem dwa rankingu, Brazylijczykiem Antonio Nogueirą. Drugi raz przegrał z wywodzącym się z sambo Rosjaninem Aleksandrem Emalianienką.

Dokładny termin gali może zależeć od... efektów gry japońskiej reprezentacji w futbolowych mistrzostwach świata w Niemczech.




  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek
tez jestem zdania ze lepiej zeby obil kogosa slabszego bez sesnu ciagle walczyc i dostawac ani to przyjemne ani widowiskowe z naszego pkt widzenia zreszta z jego takze ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024