Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieciaki i MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA
I nie widziałeś tam powszechnej biedy i nędzy? 8O
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA
skoncz juz z ta bieda, bieda to jest w polsce, tam jest inna kultura.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA

skoncz juz z ta bieda, bieda to jest w polsce, tam jest inna kultura.

Po prostu mamy inne zdanie.

Sporo tam zwiedziłem i poza dzielnicą biznesową w samym centrum Bangkoku bieda aż piszczała. Fakt, że to inna kultura wcale tego nie zmienia.
Chcesz 'wskaźnika ekonomicznego', to porównaj chociażby kursy waluty polskiej i tajskiej, średnie zarobki, itp.
To nie jest przypadek, ze Tajowie mają często na wszystko ustalone dwie ceny - jedną dla Tajów, drugą, relatywnie znacznie wyższą - dla turystów.
Fakt, że kwitnie tam prostytucja, także dziecięca, również nie wynika bynajmniej z 'wysokiej stopy życia w Tajlandii'.
Dziwi mnie to co piszesz...
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA
widocznie bylem tam zbyt krotko i glownie interesowal mnie trening ale tak jak juz pisalem az takiej biedy tam nie bylo widac tylko inna kulture tak samo jak w japoni tez bogaty kraj a jakbys widzial jak zyja coniektorzy to uufff ale to tylko swiadczy o tym ze maja taka kulture i poprostu zyja inaczej.
jasne kazdy ma swoje zdanie, nawiazujac do tematu dzieci na treningach wogole mnie nie przerazily to byla normalka ze chca walczyc i dostawac za to kase jak beda dobrzy.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA
Dzieci na treningach to jest OK. Oglądałem np. WF w tajskiej podstawówce, gdzie dzieciaki ćwiczyły MT. :D
Ale małoletni walczący na ringach, gdzie dostaje się ostro po łbie to już wg. mnie przegięcie i w sumie patologia. Tego bym zakazał, tak samo jak pracy dzieci w fabrykach itp.
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA
W polsce zawody tego typu sa chyba zakazane. W Shidokanie dzieci trenują ogólnorozwojowo, troche podobnie do judo, ale bez rzutów. Maja raczej za zadanie wypchnac przeciwnika z maty, trochę jak w sumo. Starsze dzieciaki już sparuja normalnie, choć nigdy z pełną siła.
Skądinąd wiem, ze na Litwie i w Rosji nie ma juz takich ograniczeń.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciaki i MMA

W polsce zawody tego typu sa chyba zakazane. W Shidokanie dzieci trenują ogólnorozwojowo, troche podobnie do judo, ale bez rzutów. Maja raczej za zadanie wypchnac przeciwnika z maty, trochę jak w sumo. Starsze dzieciaki już sparuja normalnie, choć nigdy z pełną siła.
Skądinąd wiem, ze na Litwie i w Rosji nie ma juz takich ograniczeń.

Bo to są dzikie kraje... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024