Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe pasy od DRACULINO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

Natomiast, co do treningów w poniedziałek i wtorek to była to osobista decyzja Draculino. Sam mi to zaproponował. Jak również to, że ćwiczył ze mną indywidualnie. I to dopiero PO seminarium, w poniedziałek.

Ale od czego sa telefony i samochody? Nawet jezeli zostalo to ustalone PO seminarium to wystarczyl telefon do nas i w 3 godziny moglismy byc w Toruniu na treningu :roll:
Ale mam nadzieje ze trenerzy wyjasnia wszystko przez telefon i zapomnimy o tym malym "incydencie", a wspolpraca miedzyklubowa bedzie owocna, na rownych warunkach, z zyskiem dla wszystkich, a szczegolnie dla nas, trenujacych :)
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Oto Polska właśnie...

Nie było żadnego incydentu.

Porozmawiam dziś z Michałem Kiczelą.
  • 0

budo_fiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Panowie jaki incydent... zaraz się czegoś doszukujecie... jest i bedzie dobrze !!! szkoda dyskusji na takie tematy... Paweł na pewno zadzwoni do Michała i wszystko ustali i wyjaśni a my panowie po tak absolutnie niesamowitym seminarium weżmy się do trenowania i doskonalmy naszą technikę w bjj... i zastosujmy się do słów Draculino : ..."Aby trenować dobre jiu-jitsu, aby stać się dobrym fajterem jiu-jitsu potrzebne są nie tylko dobre umiejętności, dobra technika. Najważniejsza jest dobra atmosfera, budowanie przyjaźni, prawie że rodzinnej atmosfery w klubie. O to właśnie chodzi w jiu-jitsu. A nie o to, aby kreować się na twardzieli"... Pozdrawiam serdecznie...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Taka wlasnie byla atmosfera na seminarium i oby taka pozostala w dalszej wspolpracy :)
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Przyznaje się bez bicia :) : dopiero co wróciłem z bankieciku pokonferencyjnego na naszym wydziale i nie zadzwoniłem do Michała :oops:

Nadrobię to jutro.

A teraz dobrej nocy życzę wszystkim.
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Gratulacje dla wszystkich promowanych.

Co do niedoinformowania innych klubow ... hmmm , wole pamietac fajny klimat na treningach, imprezie oraz wielka pomoc w poruszaniu sie po miescie ze strony organizatorow, niz obecna niejasna sytuacje ...

Przylaczam sie rowniez do propozycji pomocy przy precyzowaniu kontraktow, wkoncu w swoistej "unii" klubow wszyscy powinni miec wplyw na ksztalt i brzmienie tak istotnego dokumentu, a nie jedynie role stawiacza podpisow :) :) :) pozdr 8)
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

wole pamietac fajny klimat na treningach, imprezie oraz wielka pomoc w poruszaniu sie po miescie ze strony organizatorow, niz obecna niejasna sytuacje ...


Jaką niejasną sytuację? Słuchajcie, przez takie właśnie komentarze tworzy się otoczka niejasnej sytuacji. A sytuacja jest prosta jak budowa cepa: Draculino przyjechał do Torunia, odbyło się seminarium, gościliśmy go jeszcze przez 2 dni, praktycznie na mój koszt - oraz mojej Rodziny, wyraził swoją wdzięczność poprzez dodatkowe treningi - ale nie w ramach seminarium. Ze swojej strony ze wszystkiego się wywiązaliśmy. Nie ma żadnej niejasnej sytuacji. Przecież nie musimy tłumaczyć się z tego, że podjął taką a nie inną decyzję.
Poza tym inne kluby obecne na seminarium jakoś niejasności tej sytuacji nie widzą. Ale jak widać, nie wszystkim da się dogodzić.

Przylaczam sie rowniez do propozycji pomocy przy precyzowaniu kontraktow, wkoncu w swoistej "unii" klubow wszyscy powinni miec wplyw na ksztalt i brzmienie tak istotnego dokumentu, a nie jedynie role stawiacza podpisow


Nie chodzi tu o precyzowanie kontraktów. Kontrakty są takie same na całym świecie i każdy klub będzie go musiał podpisać sam. Bo przecież wszystkie kluby są niezależne, prawda?
Doprecyzowania wymagają inne kwestie, począwszy od wyjaśnienia sytuacji z Socą u mistrza Carlosa Gracie Jr., poprzez rozmowy z mistrzami bjj, którzy już byli u nas w Polsce, na planach na przyszłość kończąc.

Sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana, niż Wam się Panowie wydaje. A widzę, że doszukujecie się przysłowiowej "dziury w całym". Koniec tematu, tutaj muszą ustalić pewne kwestie szefowie klubów.
Rozstrząsając to na forum publicznym pokazujecie jedynie brak zaufania i dajecie innym osobom argumenty, które świadczą o tym, że jednak Polacy dogadać się nie potrafią.
  • 0

budo_1$
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
sluchajcie :) bo na prawde sie zrobilo "jak w rodzinie", z ktora to wiadomo, najlepiej na zdjeciach sie wychodzi :)

Bylo nie bylo w Toruniu odbylo sie swietne seminarium, organizacja byla super, to co potem - bywa, shit happens, glupio wyszlo i tyle, przyjmijmy ze chlopaki z Torunia tak strasznie ucieszyli sie tym faktem, iz mistrz zostaje dluzej, ze o tym, ze ktos moze miec zal o niedoinformowanie zapomnieli.
Komus nalezy sie jednak zwykle "przepraszam"
W koncu jakby nie patrzec na podejmowane kluczowe decyzje powinni miec wplyw na rowni trenerzy wszystkich klubow, a nie ze o tym co sie dzieje wiekszosc dowiaduje sie z forum,
wszyscy rowno placa - wszyscy rowno trenuja i maja rowne szanse na promocje, a jesli tak nie jest to sytuacja wymaga wyjasnienia, bo jak wiadomo sprawy finansowe sa zazwyczaj podstawowym powodem sprzeczek.
Druga strona nie powinna sie zacietrzewiac, w sumie jesli Draculino ma jeszcze goscic w naszym pieknym, acz deszczowym i zimnym kraju, to musicie dzialac razem, bo w pojedynke nikomu sie raczej nie uda mistrza zaprosic po raz drugi...
Mysle, ze cala sytuacje powinni wyjasnic wszyscy trenerzy, nie tylko Michal i Pawel i chyba potrzebna Wam powazna rozmowa (jak w malzenstwie normalnie), na temat tego jak ma wygladac miedzyklubowa wspolpraca i na jakich zasadach ma sie odbywac.
Niejasnosci beda, jak zwykle, kiedy powstaje cos nowego, to normalne, ale od tego jestesmy ludzmi, zeby bledy popelniac ale rowniez umiec za nie przeprosic.

pzdr
elka
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
czytam se tak i czytam i zastanawiam sie o ch... chodzi??
ktoś przewalił kogoś na pieniądze? czy może oszukał?
nie.
no to o co sie ludzie dochodzicie??
jest okazja żeby naprawić sytuacje po sprawie z Mirkiem i jakos sie dogadać
ale po co... już ktoś bije piane, udziela się...ehh :?

do trenowania.
a reszte zostawcie trenerom.
pzdr gnz
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

jest okazja żeby naprawić sytuacje po sprawie z Mirkiem


I tu Gonzo doszedł do sedna sprawy. Jest okazja, żeby wszystko załatwić i naprawić i to nie w Polsce ale w centrali GB, której szefostwo nie ma zbyt dobrej opinii o CAŁEJ Polsce. I o to właśnie chodzi, żebyśmy zmienili ich podejście.

wszyscy rowno placa - wszyscy rowno trenuja i maja rowne szanse na promocje


I tu się również zgodzę z Elką, bo nie widzę problemu. Wszyscy równo płacili za seminarium i równo ćwiczyli. Draculino nie chciał robić żadnych promocji w innych klubach. Powiedział, że zrobi to na jesień tego roku.

jestesmy ludzmi, zeby bledy popelniac ale rowniez umiec za nie przeprosic.


My się naprawdę nie gniewamy :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Tak, jak napisalem wczoraj, czekalem na telefon i mialem nadzieje, ze zadnych postow w tym temacie nie bedzie. Z jednej strony zaistnialy prosby o nie wyciaganie spraw na forum, z drugiej strony jest dalej przedstawiany punkt widzenia, ktory nie wszyscy podzielaja.

gościliśmy go jeszcze przez 2 dni, praktycznie na mój koszt - oraz mojej Rodziny, wyraził swoją wdzięczność poprzez dodatkowe treningi - ale nie w ramach seminarium

Posiadam dosc bogate doswiadczenie w sprowadzaniu instruktorow z zagranicy i pewnie nie tylko ja ale i wielu ludzi tutaj piszacych. 90% kosztu to oplata za przelot i oplata za seminarium.

Poza tym inne kluby obecne na seminarium jakoś niejasności tej sytuacji nie widzą. Ale jak widać, nie wszystkim da się dogodzić.

O wyjasnienia prosza dwa kluby Gdynia i Kwidzyn - co daje 50% ludzi obecnych na seminarium.

poprzez rozmowy z mistrzami bjj, którzy już byli u nas w Polsce,

Ze wzgledu na to, iz jeszcze nie udalo nam sie porozmawiac telefonicznie (jakos nie mozemy sie zgrac od poniedzialku bodajze), a widze ze reszta rzeczy dzieje sie bardzo szybko, to prosilbym aby nie rozmawiac w moim imieniu z Salem Rangelem w tonie zmiany go na jakiegokolwiek innego instruktora, dopoki ja z nim nie porozmawiam i nie wyjasnie pewnych kwestii.

jest okazja żeby naprawić sytuacje po sprawie z Mirkiem

Za Pana Mirka Okninskiego moge jedynie "swiecic oczami" ale nie poczuwam sie do naprawiania sytuacji, ktora rozgrywala sie poza mna, bez jakiekolwiek zwiazku z moim klubem.

Nie chce aby moj post zostal odebrany jako brak zaufania czy tez proba zaogniania sytuacji. Jest to poprostu inny punkt widzenia, o ktory nie ma sie co obrazac. Najwazniejszy jest przeplyw informacji oraz szczerosc i jawnosc, a wtedy nie ma znaczenia czy to publiczne forum czy tez rozmowa w cztery oczy.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Rozmowa zostala odbyta.
Prosze wszystkich z mojego klubu o wstrzymanie wszelkich komentarzy w tym temacie. Porozmawiamy w poniedzialek na treningu, wtedy tez streszcze, to co bylo poruszane w naszej rozmowie.
A teraz zycze wszystkim milego weekendu.
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Potwierdzam, że rozmowa się odbyła. Nie we wszystkich kwestiach reprezentujemy ten sam punkt widzenia, ale generalnie rozmowa była pozytywna.

Tak więc myślę, że to już koniec tematu.

Informuję, że rozmowy odbędę (lub już odbyłem) z instruktorami innych klubów niż Gdynia i Kwidzyń. Dziękuję im za 100% poparcie.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
To dobrze ze to juz koniec tematu, bo juz chcialem napisac jakies male wypracowanie :)
Wiec napisze tylko trening, trening i jeszcze raz trening, a reszta to tylko 10% :)
pozdrawiam
  • 0

budo_fiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Brawo Marek!!! mądre słowa... i ja się zastosuje do tego... bo tylko trening czyni mistrza... myślę , że na tym należy się skupić a nie na przepychankach słownych... a więc trening , trening , trening... pozdrawiam
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Racja, racja...
Nie ma co się rozdrabniać nad faktami, których się nie przeskoczy, trzeba trenować na macie, a nie pitolić na forum. Po dzisiejszym treningu mogę powiedzieć jedynie to, że my będziemy robić swoje. I tyle :)
  • 0

budo_fiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Panowie z północy Polski...zamiast pisać i doskonalić techniki ręczne...na klawiaturze dobrze by było zabrać się za trening i tam pokazać swoje umiejętności... a nie ciągle szukać problemów... bo widzę , że tą technikę opanowaliście do perfekcji... :!: :!: :!: Ja przychylam się do słów Pawła... my będziemy robić swoje... czyli doskonalić umiejętności w bjj oraz zastosujmy się do słów Draculino : ..."Aby trenować dobre jiu-jitsu, aby stać się dobrym fajterem jiu-jitsu potrzebne są nie tylko dobre umiejętności, dobra technika. Najważniejsza jest dobra atmosfera, budowanie przyjaźni, prawie że rodzinnej atmosfery w klubie. O to właśnie chodzi w jiu-jitsu. A nie o to, aby kreować się na twardzieli"...
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Zapomniałbym na śmierć: dziś rano ruszam do Antwerpii na jakiś tydzień. Będę również najprawdopodobniej w Amsterdamie (Mejiro Gym!) i w Oss (mam zaproszenie do Remco Pardoela, nota bene ucznia Draculino). Tak więc nie będę śledził forum przez parę dni...
Życzę miłego długiego weekendu!
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

Panowie z północy Polski...zamiast pisać i doskonalić techniki ręczne...na klawiaturze dobrze by było zabrać się za trening i tam pokazać swoje umiejętności...

Jako informatykowi trening na klawiaturze napewno mi nie zaszkodzi :wink:
A o nasze treningi Bartek martwic sie nie musisz, tez robimy swoje doskonalac nasze bjj na macie i dajac tam z siebie wszystko :)
A dla rozluzlenia atmosfery dam jeszcze kilka fotek z seminarium:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Pozdrawiam
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Fiel, paolobjj - podobno mial byc koniec tematu?
Nie bardzo rozumiem po co Wasze nastepne komentarze?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024