Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe pasy od DRACULINO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Nowe pasy od DRACULINO
Z czystą przyjemnością mam zaszczyt ogłosić, że w dniu dzisiejszym opiekun GB Toruń - Vinicius "Draculino" Magalhaes promował w Toruniu na kolejne pasy i belki następujące osoby:

1) Paweł "Cerebro" Nowicki - pas niebieski: I belka;
2) Bartek "Fiel" Figurski - pas niebieski;
3) Tomek Jurkiewicz - pas niebieski;
4) Piotr "Macaco" Rutecki - pas niebieski;
5) Mieszko "Shannar" Radecki - pas biały: IV belki;
6) Krzysztof Kurowski - pas biały: IV belki;
7) Łukasz Chilarecki - pas biały: III belki;
8) Bartek Lewandowski - pas biały: III belki.

Draculino był baaaaardzo zadowolony z poziomu technicznego w GB Toruń. A mi serducho zabiło szybciej, gdy powiedział, że to przede wszystkim moja zasługa :oops:
Draculino przyglądał się ćwiczącym bardzo dokładnie, egzamin to praktycznie godzina sparingów, a chłopacy nawet nie wiedzieli, że odbędą się promocje.
Ja - jako główny instruktor - swój egzamin przeszedłem w pocie czoła odbywając dwa indywidualne treningi z Mistrzem... Co tu dużo mówić - jak już ze mną skończył, to nie wiedziałem jak się nazywam, a płuca same wypadały mi na matę. Ale nie było źle :)

SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM PROMOWANYM - a w szczególności nowym NIEBIESKIM!!!
  • 0

budo_diegosimeone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła / Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Wieeeelkie gratulacje (zwłaszcza dla Ciebie Shannar :wink: ) :!: :!: :!: :!: :) :) :) :)
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
gratulacje.
pzdr gnz
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Gratulacje!
Szkoda tylko ze inni uczestnicy weekendowego seminarium nie mieli szansy sie wykazac podczas tego egzaminu. A mysle, ze w innych klubach bylo kilka bialych paskow, ktorym naleza sie belki a moze nawet stopnie wyzsze...

Pozdrawiam
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Rowniez gratuluje wszystkim promowanym :!: :wink:

Pozdro 8)

ps:Widze, ze ten napredce wymyslony --> "shannar" bedzie sie na mnie mscil :?
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Serdeczne gratulacje, zwłaszcza dla Bartka Fiel'a :peace: Rozumiem, że akcja z nadawania pasów była nieplanowana, bo gdybyśmy o tym wiedzieli z pewnością zorganizowalibyśmy pobyt tak żeby zostać :( Ciekawi mnie też co ustaliliscie z Draculino odnośnie jego patronatu nad naszą międzyklubową kooperacją.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Wielkie gratulacje, jak najbardziej zasluzone promocje, co bylo widac na seminarium!
Co do samych egzaminow to totalne zaskoczenie, szkoda ze nie moglismy zostac albo nie odbyly sie one na seminarium... i przylaczam sie do pytania Krvavego odnosnie patronatu Draculino nad klubami GB obecnymi na seminarium?
  • 0

budo_fiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Dzięki Krvavy :D ... to było totalne zaskoczenie kiedy po wtorkowym treningu ustawiliśmy się w szeregu... a tu nagle Draculino zaczął wyczytywać razem z Pawłem osoby nominowane na nowe stopnie ... szok ze stresem :) a kiedy jeszcze padło moje skromne nazwisko to myśłałem ... cud nad Wisłą ... ogromnie się cieszę :lol:
BARDZO CHCE PODZIĘKOWAĆ MOJEMU TRENEROWI I PRZYJACIELOWI Pawłowi "Cerebro" Nowickiemu bo to TWOJA ogromna zasługa... praca na trenigach i poza matą oraz wkład w całokształt rozwoju bjj w Toruniu i nie tylko... podziękowania należą się całej grupie GB Toruń bo dzięki nim mogłem doskonalić moje umiejętności w brazylijskim jiu-jitsu ale również chciałem podziękować mojemu przyjacielowi i sparingpartnerowi Tomkowi Jurkiewiczowi za wspaniąłą współpracę i treningi :D GRATULUJĘ WSZYSTKIM NOMINOWANYM za LEALDADE...CORAGEM...DISCIPLINA...DETERMINACAO

Paweł "Cerebro" Nowicki - pas niebieski: I belka; :) :) :)
Tomek Jurkiewicz - pas niebieski; :) :)
Piotr "Macaco" Rutecki - pas niebieski; :) :)
Mieszko "Shannar" Radecki - pas biały: IV belki; :) :D
Krzysztof Kurowski - pas biały: IV belki; :) :D
Łukasz Chilarecki - pas biały: III belki; :)
Bartek Lewandowski - pas biały: III belki. :)

BARDZO DZIĘKUJE RÓWNIEŻ NASZEMU PROFESOROWI FAIXA PRETA - Vinicius "Draculino" Magalhaes

[b]
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Gratuluje Chlopaki!!! :lol: :paker:
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Dzięki chłopaki serdecznie!
Trzeba jednak pamiętać, że to ciągle początek drogi :D W szczególności jak ma się przyjemność potrenować z takim znakomitym technikiem jak Marek - dzięki Marku za wszystkie uwagi na niedzielnych treningach!

Co do egzaminów - to było totalnie niezaplanowane. Draculino na początku stwierdził, że nie będzie teraz nikogo promować, dopiero na jesień. Potem jednak dużo rozmawialiśmy, przyglądał się chłopakom na seminarium... W poniedziałek zaś Draculino zaproponował mi bycie swoim "przedstawicielem" w Polsce, dając mi umocowanie do zorganizowania z nim współpracy. I wtedy również stwierdził, że skoro współpracę mamy dogadaną, to chciałby promować parę osób na wyższy stopień. Dokładne zaś ustalenia zapadły dopiero we wtorek.
Gdybyśmy wiedzieli wcześniej... Oczywiście na seminarium było kilka osób, które zasługują na kilka belek... Lub na zmianę barw :) . Myślę jednak, że chodziło po prostu o to, aby Draculino się do nas przekonał - obiecał, że na jesień też przeprowadzi egzaminy.

Co do patronatu Draculino: nie ma żadnego problemu. Marcio Feitosa przysłał już wzór standardowego kontraktu dla klubów GB. Na razie nie rozsyłam go dalej, ponieważ mamy zająć się z Draculino dogadaniem szczegółów. Kiedy wszystko będzie już jasne, trzeba będzie tylko podpisać kontrakty.
Na 99% Draculino przyjedzie do Polski na jesień! Wtedy będzie również okazja, aby ugościć go w innych klubach, szczególnie zaś w klubie Michała Kiczeli. Draculino obiecał, że jesienny pobyt będzie również dłuższy od tego, który był teraz.

Reasumując: dużo jeszcze przed nami do zrobienia. Myślę, że w niedługim czasie zorganizujemy spotkanie instruktorów i dogadamy kwestie współpracy.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Dzięki za info i jeszcze raz gratulacje. Myślę, że dobrze byłoby gdybyśmy mieli szansę wcześniej zapoznać się ze standardowym kontraktem GB, może wspomożemy Cię wtedy intelektualnie swoimi ewentualnymi uwagami i sugestiami i będziemy mogli przekazać Draculino efekt naszych wspólnych wysiłków.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

W poniedziałek zaś Draculino zaproponował mi bycie swoim "przedstawicielem" w Polsce, dając mi umocowanie do zorganizowania z nim współpracy.

Gratuluje.

Marcio Feitosa przysłał już wzór standardowego kontraktu dla klubów GB. Na razie nie rozsyłam go dalej, ponieważ mamy zająć się z Draculino dogadaniem szczegółów.

Musze Ci napisac pelnomocnictwo do reprezentowania GB Gdynia :lol: w dogadywaniu szczegolow... :wink:

Reasumując: dużo jeszcze przed nami do zrobienia. Myślę, że w niedługim czasie zorganizujemy spotkanie instruktorów i dogadamy kwestie współpracy.

No na pewno. Znasz moje zdanie co do "struktur", "administracji", "przedstawicieli" itp. Znamy te sprawy z niedawnych "przygod warszawskich", ktore nie skonczyly sie zbyt pozytywnie.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Fajnie ze wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Myślę jednak, że chodziło po prostu o to, aby Draculino się do nas przekonał - obiecał, że na jesień też przeprowadzi egzaminy.


A ja jestem ciekawy samego egzaminu, jak to wygladalo? Czy byl to normalny treningi na ktorym Draculino obserwowal wszystkich i na koniec oglosil kogo promuje? Czy byly to tylko sparingi, czy cos jeszcze? Czy sparingi odbywaly sie tylko miedzy osobami w klubie czy tez z Draculino? :)
  • 0

budo_meth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Rowniez gratuluje wszystkim promowanym, a sam tez pragne podziekowac Pawlowi, za to, ze jest swietnym trenerem, co zreszta widac po wyzej wymienionych promocjach - przypominam, ze sekcja dziala dopiero 1,5 roku :D , wiec jestesmy dosyc mlodzi :P
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

A ja jestem ciekawy samego egzaminu, jak to wygladalo? Czy byl to normalny treningi na ktorym Draculino obserwowal wszystkich i na koniec oglosil kogo promuje? Czy byly to tylko sparingi, czy cos jeszcze? Czy sparingi odbywaly sie tylko miedzy osobami w klubie czy tez z Draculino


W poniedziałek Draculino sparował z większością egzaminowanych (w tym ze wszystkimi nowymi niebieskimi), było dużo zadaniówek, a potem były podstawowe techniki. Trening był w kimonie.
We wtorek był trening submission wrestling, Draculino sprawdzał umiejętność obalania i kontrolowania przeciwnika w parterze. Potem sparingi 3 x 8 minut (mistrz sam łączył sparujących w pary), obserwowane czujnym okiem przez Draculino.

Przyznam szczerze, że potrafił w mgnieniu oka wyciągnąć słabe punkty każdego zawodnika. Ale również chwalił dobre strony :D

Jeszcze tylko w kwestii współpracy: wiecie doskonale, a przynajmniej wie o tym Michał, co sądzę o "szefowaniu", itp. Myślę, że bez problemu wszyscy się dogadamy jak równy z równym. Draculino po prostu wyznaczył mnie jako tą osobę odpowiedzialną, a jak my to dogadamy między sobą, to już nasza sprawa.
Z jednej strony jest to dla mnie wyróżnienie, z drugiej tworzy to też pewną krępującą sytuację, bo wiemy wszyscy dokładnie jak to jest w organizacyjnych monolitach (polityka, polityka, układy - układziki).
Dlatego też warto mieć na uwadze słowa Draculino, które wypowiedział u nas w poniedziałek: "Aby trenować dobre jiu-jitsu, aby stać się dobrym fajterem jiu-jitsu potrzebne są nie tylko dobre umiejętności, dobra technika. Najważniejsza jest dobra atmosfera, budowanie przyjaźni, prawie że rodzinnej atmosfery w klubie. O to właśnie chodzi w jiu-jitsu. A nie o to, aby kreować się na twardzieli".
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

W poniedziałek Draculino sparował z większością egzaminowanych (w tym ze wszystkimi nowymi niebieskimi)

I z jednym bialym ktory obiecal mu na imprezie, ze go podczas sparingu odklepie :wink: Niestety nie udalo mu sie tego dokonac :cry: :lol:

Pozdro 8)
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO

"Aby trenować dobre jiu-jitsu, aby stać się dobrym fajterem jiu-jitsu potrzebne są nie tylko dobre umiejętności, dobra technika. Najważniejsza jest dobra atmosfera, budowanie przyjaźni, prawie że rodzinnej atmosfery w klubie. O to właśnie chodzi w jiu-jitsu. A nie o to, aby kreować się na twardzieli".


Tak chyba wychowują w Gracie Barra, bo SEM tez nam to powtarzał.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
No, na pewno wiem co ja mysle o "szefowaniu" i roznych "monolitach". To, ze wspolpraca jest mozliwa TYLKO na rownych prawach dla wszystkich zainteresowanych klubow bez podleglosci jednych wzgledem drugich jest oczywiste (chodzi tutaj takze a moze przede wszystkim o takie same mozliwosci treningu z Draculino dla wszystkich zainteresowanych).
Co do "monolitow", organizacji i zwiazanej z tym polityki to gdynski klub byl zawsze niezalezny, jest niezalezny i pozostanie niezalezny od takowych.

Co do tej rownowagi, to zostala ona troche zachwiana przez niedoinformowanie nas na temat treningu poniedzialkowego i wtorkowego. Jednak mysle, ze nie bedziemy tutaj tego roztrzasac i czekam Pawelku na obiecany telefon od Ciebie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Apelowalbym o zalatwianie takich spraw przez telefon, a nie wywlekanie ich na publicznym forum :!: :wink:

Pozdro 8)
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe pasy od DRACULINO
Rzeczywiście to temat na telefon :D

Natomiast, co do treningów w poniedziałek i wtorek to była to osobista decyzja Draculino. Sam mi to zaproponował. Jak również to, że ćwiczył ze mną indywidualnie. I to dopiero PO seminarium, w poniedziałek.

Zamieszczam powyższe tutaj dlatego, ponieważ chciałbym, żeby wszyscy wiedzieli jakie były realia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024