Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadmiar białka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
z kreatyna jest tak weźmiesz za szybko po posiłku wszystko idzie do klopa baaaaardzo szybko :twisted: jak po kreatynie za szybko zjesz też powinienes miec pozadne sranie, musisz odstepy dobrac pod swój organizm, jezeli pierwszy raz bierzesz kreatyne to na 99% sam zrozumiesz o co chodzi
ps. nie rob fazy nasycenia
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
no ja biore pierwszy raz teraz, koncze niedlugo cykl i jakos tak az szczegolnie te sranie mi nie ciążyło, może nie zwróciłem uwagi :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
ar2r: napisałem 99% więc może należysz do tego 1% :) , mnie natomiast sranie tylko cisnelo za 1szym razem puźniej już problemem były gazy

pzdr
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
moze wystapoić tzw skaza białkowa ale nie wiem ile białka musiał byś wpierdolić wygląda jak gęsia skórka to jedyny efekt jaki znam
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Nie ma to nic wspólnego z podażą białka.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Jabłon to jest juz twoj drugi post w tym dziale ktory sie z leksza mija z prawdą . Weź na wstrzymanie bo ludzi w błąd wprowadzasz ... :roll:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
jesli chodzi o bilko w pozywieniu to jak nadmiar wszystkiego gromadzi sie jako tkanka zapasowa ladnie mowiac i niestety odzyskujemy to tylko jako energia nigdy budulec miesni :) z odzywki tez sie magazynuje jednak zazywajac jej nadmiar czesto wystepuja gazy i rozwolnienie bo to nie jest naturalne pozywienie tylko jakis tam proszek-czyli nadmiar bialka z odzywki wchlania sie jak z normalniego pozywienia, a skutki uboczne to jednynie przez ta chemie :) ja to tak rozumiem, a czy dobrze nie wiem specem to nie jestem :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka

Ależ proszę bardzo. Proponuję zapoznać się z procesem glukoneogenezy, w wyniku którego powstaje glukoza z aminokwasów. Ta natomiast jest w pełni wystarczająca do zsyntetyzowania zarówno kwasów tłuszczowych jak i glicerolu. Faktem jest, że nie jest to proces opłacalny energetycznie i odkłądanie tłuszczu nie jest istotnym zagrożeniem nadmiaru białka. Dużo większym jest zakwaszenie organizmu, obciążenie wątroby i przede wszystkim nerek, w których może zachodzić tzw. degeneracja szklista. Uzyskanie aż takiego nadmiaru białka jest jednak w domowych realiach praktycznie niewykonalne (chyba, że ktoś się postara).


Człowieku skad Ty czerpiesz taka wiedze ? - chocbym zwiekszyl ilosc godzin od nieprzyzwoitej do anormalnej spedzonych nad zoologia, botanika , technologia zywienia i inna fachowa litertatura to i tak do pięt Ci nie dorastam w dziedzinach biologicznych.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
hehe, to moja praca :oops:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Mimo wszystko jestem pelen podziwu. Mistrzu :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
A ulozylbys mi diete jakbym ladnie poprosil? :oops:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Stary w necie jest w pizdu diet do wyboru do koloru tylko pytanie czy bedziesz ja utrzymywał :roll:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Moze i jest w pizdu, ale ulozyc odpowiednia dla swojego organizmu wcale nie jest tak latwo. Gdyby to byla prosta sprawa to by nie bylo tylu specjalistow od tego :-) Swoja droga jak juz znajde jakas solidna to zapewne bede sie jej trzymal, poki co trzeba bebenek unieszkodliwic, bo sam trening nie wystarcza.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Twoj organizm nie jest tutaj taki wazny chyba ze jestes marsjaninem :-) Słyszalem coprawda o dietach wedlug grup krwi ale wg. mnie to juz wyzsza szkola jazdy i przegięcie pały . A tak to musisz sobie wybrac produkty spozywcze ktore ci smakuja i ktore maja odpowiedni skład białka weglowodanow i tłuszczów . Poczytaj sobie w necie jest tego naprawde zatrzęsienie tylko na forach stricte o pakowaniu bo tam zdobedziesz najwiecej info .
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Wiesz sporo ludzi ma swoich osobistych dietetykow. Czy wynika to z faktu tego, ze maja na tyle kasy, zeby inni odwalali za nich ta robote? Skoro tak latwo sobie ustalic diete i nie jest to taka trudna sprawa, to po Ci wszyscy prywatni dietetycy?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Dobre pytanie. Ja ci odpowiem że nie wiem . Uważam ze w necie jest tyle informacji o dietach i wszystkich pochodnych że głowa mała 8O jak zaczalem czytac rozne posty na forach to stwierdziłem ze ilośc informacji na ten temat mnie przerosła . Można o tym czytac i czytac i czytac .... Poszukaj w googlach SFD (sportowe forum dyskusyjne) i miłej lektury .
A tak na marginesie to mnie by sie przydał osobisty kucharz a nie dietetyk :wink:

PS. mam nadzieje ze nie naraże sie moderatorom za skierowanie feniksa do SFD :-)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tu Ci dietke uloza :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
Wielkie dzieki masz u mnie browca :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadmiar białka
spoko zaden problem :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024