Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gigant w MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
zgadzam sie, sapp jest najbardziej sprawny ale tez robi jako ikona. pamietacie te filmy z sappem jak wrzeszczy rozrywa zebami lalki innych zawodnikow i gryzie surowe mieso? sapp to lalka ale na ringu radzi sobie najlepiej z calej trojki. oprocz walki z minotauro pamietam jak pokonal hoosta w k1 bodajze. po czym nie kontynulowal bo doznal kontuzji po tej walce i hoost walczyl dalej na szczescie dla siebie samego.

dalej akebono, strasznie mi szkoda goscia bo w przeciwienstwie do pozostalych dwoch w sumo osiagnal bardzo wiele a to w japonii sie niezmiernie liczy i mysle ze japonczycy placa zeby jeszcze raz zobaczyc akebono na ringu. czasami widze go w japopnskiej tv jako pol-statyste w jakichs durnych programach gdzie stoi, usmiecha sie i czasami cos powie ale niewiele bo on po japonsku nie lapie w lot. ale coz robi to dla kasy jego wybor.

A silwa, nic na jego temat nie wiem. nieciekawe sa walki z nim i jest to najslabszy zawodnik z calej trojki. dla zawodnikow pride wylosowac walke z silwa to jak nabic sobie statystyki.
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
Wygrzebałem następnego zawodnika :
Semmy "Hightower" Schilt. 211 cm i tylko 116 kg. Piszę tylko, ponieważ facet jest nieżle zbudowany i powinno być chyba co najmniej 20 kg więcej.
Record 23 - 14 - 1 . Teraz słabo mu się wiedzie. Wcześniej dużo wygrywał z przeciętnymi nazwiskami, ostatnio zaczął dostawać top fighterów: Fedor, Minotauro, Barnett, Kharitonov i przegrywał. Co ciekawsze wszyscy poza Fedorem kończyli go przed czasem.
Zawodnik jest interesujący jako wielkolud w MMA z tego względu, że ma pojęcie w stójce i parterze. Ale tym najlepszym nie potrafi nawet zagrozić.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
CZy on nie jest mistrzem w k-1 czasem ?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
Buc, ale zes teraz pojechal ... orientujesz sie choc troche w K1 ?
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
ale napisałem o MMA a nie K1.
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
Bo odpuścił MMA i został niekwestonowanym mistrzem w K1 :)
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
piszać o akebono chodziło mi, ze nie jest kaleką:

"Giant Silva i Akebono, to wg mnie sa autentyczne kaleki, a conajmniej ludzie niepelnosprawni. powinni raczej sie leczyc, czy chodzic na jakas rehabilitacje, zamiast pajacowac w powaznych galach mma. "

Po prosu całe życie tronował pod sumo i jak na ten sport warunki miał świetne, co udowodnił wieloma zwycięstwami.

Silva-nie mam pojecia co robil przed pride`em ale to co teraz jest zalosne.

To jest tak, żę w różncyh czasach ludzie schodza na psy i robia z siebie malpy zeby wyrwac troche kasy - ptrzebrzmiale gwiazdy muzyczne za marna kase graja w kazdej wiosce ktora im zaplaci albo pod kotleta na firmowych bankietach. Aktorzy i sportowcy - chałturzą w reklamach, niektrórzy muzycy nawet w latach świetnośći dają się wykupywać na bankiety...wiadomo kasa nie śmierdzi, a taki akebono robi to za co mu placa - daje sie obijac.

Kwintesencją dna i poniżenia jest program na MTV, na którym ludzie za kase robią różne dziwne rzeczy - widziałem jpół odcinka i nie wiem jak się nazywa - jak ktos wie niech napisze.
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
Akebono dostaje najwieksza kase ze wszystkich, czyli wiecej nawet niz Fedor, wiec czemu ma nie zarobic troszke yenow... a pozatym to mowi po japonsku bez najmniejszych problemow.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA

Akebono dostaje najwieksza kase ze wszystkich, czyli wiecej nawet niz Fedor.

Tylko w Japoni moze dochodzic do takich paradoksalnych sytuacji, ze slaby zawodnik (jezeli chodzi o MMA) dostaje wiecej niz mistrz tej federacji :roll:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA

Akebono dostaje najwieksza kase ze wszystkich, czyli wiecej nawet niz Fedor, wiec czemu ma nie zarobic troszke yenow... a pozatym to mowi po japonsku bez najmniejszych problemow.


dziwne widzialem go w programie noworocznym gdzie sie gluwnie usmiechal i sprawial wrazenie ze kuma co drugie slowo ale sie spieral nie bede.

swoja czemu oni mu placa tyle kasy? bo byl legenda w sumo?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA

Tylko w Japoni moze dochodzic do takich paradoksalnych sytuacji, ze slaby zawodnik (jezeli chodzi o MMA) dostaje wiecej niz mistrz tej federacji

Nie tej samej federacji. Fedor – Pride, a Akebono – K1.

swoja czemu oni mu placa tyle kasy? bo byl legenda w sumo?

Dokładnie. Był tzw. yokozumą.
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
zdaję się, że w dodatku pierwszym niejapońskim
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
ale musiał przejść na obywatelstwo japońskie zdaje się
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
A ja myślałem, że nie można japońskiego obywatelstwa dostać.
  • 0

budo_michał
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA

A ja myślałem, że nie można japońskiego obywatelstwa dostać.

Jak się waży 300 kg wszystkie drzwi stoją przed tobą otworem :twisted:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA

A ja myślałem, że nie można japońskiego obywatelstwa dostać.


mozna tylko trzeba sie zdaje sie pozbyc wczesniejszego ale pewien nie jestem.
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
Następny koleś:
Zuluzinho Zuluzinho
Waży 177 kg, wzrostu nie podano ale coś pomiędzy 200 a 210 cm.
Rekord 2 -1 -0
Pokonał dwóch anonimów (jeden z nich to niejaki Rafał Dąbrowski - Polak ) , przegrał z Fedorem. Fedor szybko załatwił go w stójce.
Zulu wyróżnia się pewną miną. Podobno jest jakimś wysokim stopniem w ju-jitsu.
Jest tłusty i powolny ale prawdziwej wartości tego hebanowego wojownika jeszcze nie znamy, bo mało walczył .
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA

Kwintesencją dna i poniżenia jest program na MTV, na którym ludzie za kase robią różne dziwne rzeczy - widziałem jpół odcinka i nie wiem jak się nazywa - jak ktos wie niech napisze.


Program nazywa się " I bet you will " albo jak kto woli "Zakład" i zgadzam się co do tego, że ten program jest kwintesencją dna i poniżenia, bo żeby za takie rzeczy takie pieniądze brać O_o american idiots. Pozdrawiam
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
mowi po japonsku bo ma zone japonke, mozna dostac japonskie obywatelstwo ale jest z tym w cholere roboty i trwa jakis czas. dostaje najwiecej kasy bo jest zywa legenda w japoni, wiem ze do mma sie nie nadaje tak jak i do k-1 ale japonczycy chca go ogladac i za to placa wiec czemu ma niezarobic. ale najbardziej zabawny byl gracie jak sie cieszyl i byl dumny ze znim wygral, nawet ci japonczycy ktorzy go lubia sie z niego nabijali.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Gigant w MMA
ryota ale co mial zrobic jesli wygral?plakac?pozatym walka z zawodnikami typu giant silva, akebono itd dla uznanych mistrzow to sporo presja, wygraja-nikt tego nie doceni bo walczyli z parowkami, a jak przegraja to bedzie wielka afera.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024