Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
296 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Oglądałem wczoraj a w zasadzie dzisiaj powtórke na zwykłym polsacie.(polecam sprawdzać na dniach po 24.00 program polsatu - pod hasłem Magazyn sportowy). Można się jednak naciąć na tenis bądz żużel. Dołączona grafika

Jeśli chodzi o organizacje to rzeczywiście ogromny postęp i organizatorzy powinnie nam tutaj na forum podziękowac za konstruktywną ktytyke ;-)

Jedynie pan konfenansjer mógłby mówic jak człowiek. Dziwnie się słucha tego nienaturalnego głosu.
Co do zaproszenia Bonjarskiego - jak ktoś wspominał można było puścić jakiś jego HL a w przerwie między walkami zaprosić na ring, wręczyć kwiaty itp.
Miłym akcentem było puszczenie materiału o zmarłym Carlosie Gracie.

Piotr "Bagi" Bagiński vs Vladimir Yushko

Bagi ładnie walczył w stójce pomimo sporawej różnicy w zasięgu. Trójkąt rekoma z gardy, przetoczenie i przeciwnik klepie. Brawo Bagi.

Francis Carmont vs Goce Sandovski

B. ładne lowkicki francuza. Świetna stójka, jadowite lowkicki i zwinny i techniczny w parterze. Ci francuzi to jednak waleczny i odważny naród. Ci kololowi ;-)

Robert Jocz vs Neno Alilovic

Robert silniejszy fizycznie. Obalenie, dosiad, przeciwnik klepie.

Jordan Radev vs Martin Malkhasyan

Ciekawa walka. Mały bułgar imponuje zwinnością, ma mocne haki. Mysle że jeszcze o nim usłyszymy.

Przerwa i pokaz karatecistów. Obrona przed pukawką i nozem. Tia...

Pierwszy półfinał

Piotr "Bagi" Bagiński vs Francis Carmont

Ech, Równa walka aż w którymś momencie Bagi przy próbie wejścia w nogi nadziewa sie na potężne kolano. Rozcięty łuk. Sędzia przerywa bo Bagi lekko zamroczony w żółwiu. Wielka szkoda.

Drugi półfinał

Robert Jocz vs Jordan Radev

Wyrównana walka przez dwie rundy. Dogrywke wygrał oczywiście bułgar. Każdy obiektywny kibic to widział.

Superwalka

Łukasz "Juras" Jurkowski vs Ilja Skondric

Po sylwetce i ruchach Skondrica wiedziałem ze ta walka długo nie potrwa. Nie myliłem sie - obrotówka na brode po której stopa ześlizguje sie na szyje. Dobrze że nie było poważniejszej kontuzji.

Finał

Francis Carmont vs Robert Jocz

Z Roberta i tak uszło powietrze pompowane jeszcze przez 10 min przed walką ;-) . Wygrywa francuz. Gratki, pokazał sie z b. dobrej strony.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Eh...oczami wyobraźni widzę walkę Juras vs Carmont... to byłby dopiero superfight...

Pytanie do wtajemniczonych w arkana - czy naprawdę tak trudno założyć dźwignię na stopę, że pomimo tylu prób kilku zawodników ani razu skutecznie się to nie udało – już myślałem, że Bagi tak właśnie skończy Francuza ?

PS. Jak wam się podobała pani kulturystka przed walką Radeva z Malkhasyanem?
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
kulturystka była paskudna jak każda kulturystka 8O 8O 8O
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
prosze o filmiki najbardizej ciekawi mnie walka jurasa..
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
walka Jurasa trwała 5 sekund. pierwszy cios. obrotówka w krtań i pa pa.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Ta "kulturystka" to chyba byla Kasia Kozakiewicz, ktora jest fitnesska (byla kulturystka) i mi tam sie takie ksztalty podobaja.

Mnie najbardziej wkurzalo nie reagowanie sedziego na uderzenia francuza w tyl glowy.
  • 0

budo_raul constantin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
dokładnie. Wszystkie ciosy które otrzymał Bagi po akcji z kolanem były w potylice. Francuz permamentnie celował i bił w tył głowy :?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
obejrzalem powtorke wczora z wieczora. musze przyznac ze calkiem niezle. gala przebiegala w miare plynnie, walki ladne (w porownaniu z ostania gala ;) ). troche sedziowanie kulalo. konferansjer chyba zdobyl nastepny level, bo byl o klase lepszy niz ostatnio, choc i tak mowil jakby mial kijek w dupie. moze za 1-2 gale bedzie sie go juz milo sluchalo.
Fransuła pokazal klase. ten pas co zdobyl to jednorazowy czy za rok bedzie go bronil? ;)

ogromne brawa dla Jurasa. piekne tora yop :) tak tylko czekam kiedy w koncu Juras zacznie wygrywac walki poza KSW... WAR Juras! 8)

i smieszny troche byl Krzysztof Kulak w tym studio ;)
  • 0

budo_steven88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Mam nadzieje ,że gala się Wam podobała ( cała łącznie z oprawą ). :twisted: :D
Polacy pokazali sie bardzo dobrze ale framcuz był rewelacyjny. Rozmawiałem z nim w szatni bardzo sympatyczny człowiek,również Remy był bardzo miły. Mi osobiście się bardzo podobało szkoda tylko ,ze ucieli mój pokaz nunchaku. Cóż nie mozna mieć wszystkiego.

2 powtórka 09.06.2006 na Polsacie Sport. Kto nie widział gorąco polecam. :wink:
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

i smieszny troche byl Krzysztof Kulak w tym studio ;)

Lepszy byl jego ziomek ze studia, ciekawe czy lapal Krzyska za kolano, wogle to fajna mial szyje, obwod jakies 15 cm, zreszta zalozyc mu perulke i pomalowac go, to by niezla dupa byla :lol:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Ta "kulturystka" to chyba byla Kasia Kozakiewicz, ktora jest fitnesska (byla kulturystka)

to była Kasia? OMG, nie poznałem :oops: , chyba troche za dużo bronzera, ciemne włosy , no i wcześniej na zawodach fitness sylwetkowego wyglądała nieco hm.. drobniej. Ale masę zrobiła 8O
EOT

chętnie zobaczyłbym Carmonta jeszcze raz za rok, zwłaszcza z dobrymi uderzaczami, tylko niech podpisze glejt, ze nie bedzie bił w potylicę. To w walce z Bagim to skandal, rozumiem pojedyncze zdarzenie, wszedł jeden nieczysty cios, cóż zdarza się, ale tutaj widać było, że te uderzenia są mierzone

Edyta- Popo uważaj z takimi tekstami :lol: , bo mało się nie załawiłem przy obiedzie :lol: :lol:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

i smieszny troche byl Krzysztof Kulak w tym studio ;)

Lepszy byl jego ziomek ze studia, ciekawe czy lapal Krzyska za kolano, wogle to fajna mial szyje, obwod jakies 15 cm, zreszta zalozyc mu perulke i pomalowac go, to by niezla dupa byla :lol:

o kurwa :rofl: leze i wyje :)
  • 0

budo_daniel kowalski
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
zajebista gala!! mam nadzieję ze ci wszyscy zakompleksieni pseudo "FAJTERZY" przejrzeli na oczy!
..niestety mamy taką przypadłość jako naród polski ze jak ktoś robi cos naprawdę z klasa a my nie jesteśmy w stanie się do tego zbliżyć - to KRYTYKUJEMY!!
Tak Panowie!! Ani nie jestescie organizatorami ani prawdziwymi twardzielami takie nie wiadomo co! Ale "jechać po kimś jest miło" CO?!!!
Pozdrawiam.
KSW- to gala na poziomie!!!
Daniel Kowalski :box:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

...ze jak ktoś robi cos naprawdę z klasa ...:


W tych słowach się chyba kryje odpowiedź

Co do reszty wypowiedzi : :) :) :) :) :) :) :roll: :roll: :roll: :roll: przestraszony przestraszony przestraszony :rofl: :rofl:


i na koniec

:dupa:

pzdr
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Pytanie do wtajemniczonych w arkana - czy naprawdę tak trudno założyć dźwignię na stopę, że pomimo tylu prób kilku zawodników ani razu skutecznie się to nie udało – już myślałem, że Bagi tak właśnie skończy Francuza ?


jesli chodzi o skretowke to zawazyla chyba roznica w dlugosci konczyn, bo zeby ta dzwignia wyszla nalezy solidnie unieruchomic kolano przeciwnika wlasnymi nogami, niestety francuz szkity mial nieporownywalnie dluzsze od bagiego.
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Co mnie zaskoczylo to wrecz archaiczne proby obaleń w wykonaniu obu Polaków.
Ten element mnie przerazal, i moje obawy potwierdzilo nieszczesliwe jedno kolano.

Superfight tragedia. Pojecie kelner - to opinia chyba jasna, jak rowniez opinia o nieporozumieniu jakie mialo miejsce w finale - Francuz powinen miec innego przeciwnika.

Cala gala super, wrescie warto bylo byc, a nastepnej to juz obowiazkowo.

Remy, spoko koles. Bardzo spokojny i pelna kulturka - zrozumielem jego ksywe w 100% -
The Flying Gentelmen.
Nic dodać nic ujac.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

Co mnie zaskoczylo to wrecz archaiczne proby obaleń w wykonaniu obu Polaków.
Ten element mnie przerazal, i moje obawy potwierdzilo nieszczesliwe jedno kolano.
.

To jak teraz sie obala? 8O 8O
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

To jak teraz sie obala?

no, odkręcasz nakrętkę, przytykasz flaszkę do otworu gębowego i ciągniesz do dna. W wypadku 3/4 L wskazana pomoc kolegów, ale z połówką powinieneś dać sobie radę. Chyba.

A może te obalenia były tak nieskuteczne z powodu obicia nóg lowkickami, co ograniczyło szybkość poruszania robiących wjazd ?

BTW. za rok trzeba sie ustawić na KSW z większą grupą vortalowiczów, kupić bilety w jednym sektorze itp.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006

To jak teraz sie obala?

no, odkręcasz nakrętkę, przytykasz flaszkę do otworu gębowego i ciągniesz do dna. W wypadku 3/4 L wskazana pomoc kolegów, ale z połówką powinieneś dać sobie radę. Chyba.
.

to "chyba" mnie obrazilo :wink:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sportów Walki - 27 maja 2006
Gala ciekawa, duzo lepsza niz poprzednie edycje. Bylo pare wpadek, ale wszedzie sie moga zdarzyc. Tak jak inni uwazam, ze czekanie 10 minut w ringu na walke musialo niezle wkurzyc francuza. No i ta niewykorzystana obecnosc gosci specjalnych, mogli w przerwach zrobic jakis krotki wywiad z nimi, czy cos, bo przechodza prawie niezauwazeni, a szkoda. No i drobne potkniecia komentatorow, typu przedstawienie Pawla nastuli jako mistrza K1. Ogolnie jednak bardzo duzy plus dla organizatorow, bo wreszcie zaczeli cos zmieniac na lepsze i to w widoczny sposob. Skoro tyle juz zrobili, to poczepiamy sie troche dalej, trzeba motywowac do dalszego rozwoju ;)
I tutaj akurat trzeba sie przyczepic takze do naszego forum ;) Tyle paplacie o nieskutecznosci technik noznych w MMA, ze pozniej Robert Kulak w studio mowi, ze zawodnik zadal wiele niskich kopniec, a komentator stwierdza: "tak, ale to MMA a nie tajski box czy kick boxing i w zasadzie to czy ktos kopie nie ma tu zadnego znaczenia". Normalnie jeden z hitow wieczoru jak dla mnie, zwlaszcza ze np francuz wykanczal przeciwnikow lowami az milo, a Juras ubil przeciwnika obrotowka ;) Chociaz widac ze tym razem panowie sie postarali i odrobili prace domowa, wiec na przyszlosc ulatwcie im zycie i nie wprowadzajcie w blad ;) Wartosc merytoryczna komentarzy duzo wyzsza, niz poprzednio mimo wszystko, nie ma sie juz o co czepiac. W koncu pozbylem sie wrazenia, ze komentatorzy ogladaja inne walki niz ja. Nawet byl komentarz o tym, ze tak naprawde to zawodnicy trenuja przekrojowo i nie jest to juz prawdziwa konfrontacja styl vs styl.
Takze ja sie nie czepiam, ogolnie gala mi sie podobala i oby tak dalej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024