Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historyjka, żadna bajka!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Cholera brak tu Adama :( A Słoniakowi sie nie dziwię, (bo jest z jednym z niewielu moderatorów moderujących czynnie) wiec musial sobie zrobic przerwe, fala gupoty nadciaga na ulice(nie mowie tylko o tym topicu)
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Adam wróć głupich truć !
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!

...a jak ks_ spytal sie czy to jest na serio, a ja odpowiedzialem twierdząco to tylko najgorsze debile mogą drążyc dalej temat :? ...


Synku chyba sie troche zapomniales ze slowami...

...nie widze powodu zeby do kazdej mojej wypowiedzi dodawac dodatkowe uzasadnienie do tego co napisalem, wiec wyobrac sobie, ze wkurzają mnie testy typu "naoglądał sie matrixa" albo "odstaw internet na bok i bierz sie za ksiazki"...


Nie dziwne sie ze to Cie wkurza - kogo by nie wkurzalo? Piszac tak glupie rzeczy o zabijaniu dla lizaka czy cos takiego to swiadczy o Twojej 'glebokiej wyobrazni' i nie odroznianiu filmu od rzeczywistosci. Co do reportazu o biedzie w Rosji (100% zrobionego przez amerykanow) na kilometr czuc propagande dlatego napisalem zebys odstawil internet i wzial sie troche za ksiazki ktore by Ci to uswiadomily.

Jak dla mnie EOT.
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
nienawidze jak ktos do mnie mowi "synku"... synka to bedziesz mial jak go sobie sam zrobisz, wiec teraz uprzejmie prosze abys nie uzywal wiecej takich slow.


co do tego reportazu to nie bylo tylko o Rosji. w wiekszosci byly przedstawione kraje typu Rumunia, Jugosławia czy Mołdawia i reportaz byl na faktach wraz z prawdziwymi filmikami, na ktorych mozna bylo zobaczyc podobne sceny, ktore są przedstawione w filmie Hostel. mysle tez, ze nie powinno oceniac sie ludzi i ich wyksztalcenia poprzez teksty typu "odstaw internet i wez sie za ksiazki", bo nic o mnie nie wiesz.

z scourge nie bede juz dyskutowal, bo naprawde przypomina mi to walenie glową w mur, a nie to mialem na celu podajac jeden maly przyklad z smiesznego horroru, ktory mi po prostu zapadl w pamiec po oglądaniu kanalu Discovery.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
A mnie sie podoba bez admina - smiesznie jest :)

A co do całej historyjki to pewnie jest prawdziwa . Widziałem sporo 40 latków i starszych co swoją postura wzbudzali respekt przez duze R . A jak taki byk wpadnie w grupe jakis dresikow ktorzy nie sa podkurwieni tak jak on i w dodatku zero zorganizowania to rzeczywiście może nimi nieźle pozamiatać . Tylko ze temat jest tak napisany ze rece opadają i chce sie zapłakać nad autorem . Za dużo kolorowania w tej historyjce no i oczywiscie mocne zakończenie : kto wie co mógł trenować ojciec twojego kolegi - były komandos 8O :lol: Ohhh kurwa a skad my to mamy wiedziec człowieku mógł trenować wszystko !! A najlepiej bedzie jak sie pojdziesz go zapytac ...
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
slyszalem ze komandosów uczą sztuki walki zwanej "elektryczne bierki pod wodą" podobno jest to naprawde śmiertelnie skuteczne
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!

nienawidze jak ktos do mnie mowi "synku"... synka to bedziesz mial jak go sobie sam zrobisz, wiec teraz uprzejmie prosze abys nie uzywal wiecej takich slow...


Jak chcesz to potrafisz byc grzeczny, a wczesniej bezpodstawnie mnie obraziles dlatego nazwalem Cie 'synkiem' bo zapomniales gdzie jest Twoje miejsce. Sprawa zamknieta - peace :wink: .
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
ludzie uspokujcie sie! Teraz to zrobiliście totalnego offtopa, takie dyskusje to na PW lub na GG, piszecie gorsze głupoty niż ja ( :P ), kłucicie się na jakimś "mądrym" temacie.
Załóżcie sobie temat "kompleksy i ja" i tam sie pokłuccie :D
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
też teraz zbyt dużo do tematu nie wniosłeś, nastepnym razem napisz czy sie zapytales ojca kumpla co trenował czy cos

pzdr
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
powiedział, że głównie sie uczyli wszystkiego po trochu (co przydatniejsze), ale ogólnie krav-maga, bjj i chyba coś jeszcze (sam nie wie :D ), a tak w nawiasie to go uczyli jak ma sie zachować na wojnie, więc sie dziwie że tamtych leszczy nie zabił :D
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
nie zabił ich bo wiedział, że gdyby to zrobil to by nawet jego kosci z więzienia nie wypuścili
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
no co racja to racja, to była mała zadymka, a nie wojna :D
Ale chociaż mógł im ręce połamać... :P hehe żart
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Mogl tez pujsc do ich rodzicow, zeby zabrali ich z piaskownicy bo sa niegrzeczni. :lol: :lol:
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
A teraz napisze cos powarznie:
Pewnie mozliwe jest zeby jeden czlowiek pobil kilku bo widzialem takie przypadki. ale kolega tu duzo koloryzuje ich byla "banda" tzn. ilu??
Moze slyszeliscie o czyms takim jak adrenalina. osobiscie widzialem jak gosciu mojej postury bil 3 naraz i tez niebyli jakimis leszczami z wygladu a obil ich konkretnie. Sa takie stany, podnosi sie cisnienie, skacze adrenalina a wtedy nie czuje bulu i leje.
Jak juz ktos powiedzial ostro skoloryzowales swoja opowiesc
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
ja to mowilem :) BTW lepiej zeby chlopak juz napisal cos w stylu: bylem nawalony chcialem sobie jaja porobic, spoznione prima aprilis itd. a tu dalej sie broni :D
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
lol a jesli to byli tacy "leszcze" to czemu wolaliscie tatusia do pomocy?? zeby ich pozabijal. sami powinniscie dac rade.
Spider89SC ma racje dopuki bedziesz pisal jeszcze na ten temat beda offtopy.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
poprostu chopie napisz tak jak kolega napomnial - ilu ich bylo, jakiej byli postury itp a banda to może też z zerówki byc

pzdr
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Panowie... Szesc stron pieprzenia o niczym :wink:

Kolega rozmawiał z ojcem na ten temat, to się dowiedział, że osób wyćwiczonych tak jak on jest w Polsce ok. 100, więc niewiele.

Hehe dobre

głównie sie uczyli wszystkiego po trochu (co przydatniejsze), ale ogólnie krav-maga, bjj

Hehe, jeszcze lepsze... Kiedy to było? Tylko 100 osób? :lol:

Wyluzujcie 8)
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!

Panowie... Szesc stron pieprzenia o niczym :wink:



i to zapewne bedzie szesc stron pieprzenai o niczym az do czasu kiedy kolega napsize w jakim wieku byli napastnicy i bedzie pewny co cwiczyl ojciec kumpla. Bande np. przeszkolaków to chyba każdy zniszczy w pył a on sie nie okreslil ile mieli lat
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Hehe... brakowało mi budo... widać, że nadal te same głąby siedzą i kpią na maxa... :lol:

Co trenują komandosi? wszystko co może się przydać. Jedni kravke zwłaszcza izraelici... W stanach mają swój system opracowany, combaty wszelkiego rodzaju... Jest to specjalnie dobrany trening. Także ciężko to jasno określić to taki zlepek rzeczy przydatnych. Walki na noze uczy jedna osoby, pięsci druga, nogi i ręce trzecia, rzuty ktoś inny... Pewnie jeszcze tai-chi też ich uczą. Być moze jest też kilka elementów z karate tsunami... Ale tak na serio komandosów nie uczą co to jest tylko jak to zrobić.

A z filmów polecam Gatacca'e i Miedzy niebem a ziemią (what dreams may come).
Nie specjalnie uchwycono trening komandosów :) , ale to i tak świetne filmy...

PZDR
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024