Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historyjka, żadna bajka!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Dnia 22.04.2006

Szanowny panie Morphy
W odpowiedzi na zwrócona przez Pana uwagę na temat zbytniej ilości off-topów, jak i wątpliwej wartości merytorycznej odpowiedzi, spieszę z wyjaśnieniem, że każdy temat brzmiący jak scenariusz skeczu drugorzędnego kabaretu będzie, w obliczu braku szerszego zainteresowania ze strony Panów Moderatorów działem „Ulica”, traktowany jak zachęta do pojechania po jego autorze, jak po łysej kobyle, do czego chętnie osobiście się przyczynię.
Gdyby padły tylko i wyłącznie poważne odpowiedzi na zadane na wstępie przez pana pytanie brzmiące: „co trenują komandosi” miałbym uzasadniony powód mniemać, że użytkownicy są niespełna rozumu, albo należą do najliczniej reprezentowanej w naszym parlamencie partii, której nazwy nie muszę wymieniać.

Podpisano: Schtruntz
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!

Wszystko

"Może z wyrazami braku szacunku Schtruntz" :P "Respect" banda z budo to nie psychole...
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
[quote name="budo_ks_"][quote name="budo_selvagem"]...np. w takiej rosji albo innych krajach gdzie panuje bieda dzieci są zdolne napadac na ludzi i dla paru zlotych ich zabic.. objerzyj sobie np. film "Hostel"[/quote]

Ty tak serrio o tej Rosji i biedzie ?

Co do filmow to musisz troche z dystansem do tego podchodzic bo ciekawe co Ci w glowie switalo po obejrzeniu matrixa :lol: .[/quote]

tak ja o tej rosji i biedzie na serio...[/quote]

W takim razie odstaw internet na bok i bierz sie za ksiazki...

[quote name="budo_scourge"]selvagem: Widziałeś gdzieś reportaż albo czytałeś artykuł o jakichś bandach gotowych "zabić za lizaka"? Weź chłopaku nie wczuwaj się tak w filmy, to fikcja :lol: Bez kitu, nieźle musiałeś wyglądać po obejrzeniu Matrixa :) [/quote]

Napisalem dokladnie to samo :D - cos w tym jednak jest :wink: .
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
pierdole :/ co za debile

tak kurwa, widzialem o tym reportaz na discovery!! dociera kurwa czy wielkimi literami napisac?????????????? :evil: :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Twój stary.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Jakiś chłop napisał o komandosie (akurat jest ich 100 w całej Polsce),a Wy teraz będziecie po sobie jechać jakby nie było innych tematów.

ps. ja słyszałem o ludziach co trenowali styl "czarnego smoka" i potrafili zabijać jednym palcem, lepiej od komandosa emeryta co ? :o :lol:
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Racja. Ale to nie ja zacząłem się miotać i bluzgać jak dresik z pogrzebaczem w dupie. Nie ma respectu to ja też go nie mam. Howgh.
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
respekt mozna miec do osob, ktore na to zaslugują. nie bede mial go dla idioty, ktorego popisową odzywka jest "twoj stary"
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!

respekt mozna miec do osob, ktore na to zaslugują. nie bede mial go dla idioty, ktorego popisową odzywka jest "twoj stary"

Szeczerze mowiac zgadzam sie ten tekst swiadczy o twojej inteligencji( i wieku).
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Teksty selvagema poprzedzające tą odzywkę też świadczą o jego inteligencji (i wieku) :D

pierdole :/ co za debile

tak kurwa, widzialem o tym reportaz na discovery!! dociera kurwa czy wielkimi literami napisac?????????????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


A to wszystko na mój tekst:

selvagem: Widziałeś gdzieś reportaż albo czytałeś artykuł o jakichś bandach gotowych "zabić za lizaka"? Weź chłopaku nie wczuwaj się tak w filmy, to fikcja Laughing Bez kitu, nieźle musiałeś wyglądać po obejrzeniu Matrixa Smile


Może lepiej było zostawić bez komentarza? Chłopak dorośnie to zrozumie :-)
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Lepiej cala wasza klutnie zostawic bez komentarza bo bez powodu sobie robicie wjazdy. Jesli tu macie takie glupoty pisac jak np. "twoj stary" to lepiej wogule nie piszcie
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
chłopak dorosnie to zrozumie..... :? czlowieku, najpierw probujesz mnie osmieszyc przez swoje gadki typu "naoglądał sie matrixa" a kiedy ci mowie, ze motyw z filmu Hostel jest prawdziwy, bo widzialem o tym reportaz to zaslaniasz sie tekstami typu "twoj stary". przeciez to jest ponizej krytyki :?
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
a, i jezeli uwazasz, ze powinienem zostawiac twoje tekty bez komentarza to... jestes zwyklym trollem :?
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
No proszę, czyli umiesz normalnie pisać bez bluzgania i miotania się...

OK, no to jedziemy po kolei:
1.

oj... i tu sie mozesz mylic.. np. w takiej rosji albo innych krajach gdzie panuje bieda dzieci są zdolne napadac na ludzi i dla paru zlotych ich zabic.. objerzyj sobie np. film "Hostel"


Ani słowa że coś oglądałeś oprócz "Hostelu".

2.

tak ja o tej rosji i biedzie na serio...


Wciąż nic czy coś rzeczywistego oglądałeś.

3.
Dalej mój tekst który "cię ośmieszył" :roll: . Po nim już zaczynasz się ciskać, na co ja reaguję adekwatnie do poziomu twojej wypowiedzi.

pierdole :/ co za debile

tak kurwa, widzialem o tym reportaz na discovery!! dociera kurwa czy wielkimi literami napisac?????????????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


4.
Jak piszę dlaczego potraktowałem cię bez szacunku to odwracasz kota ogonem i piszesz jakbym to ja zaczął pierwszy bluzgać:

respekt mozna miec do osob, ktore na to zaslugują. nie bede mial go dla idioty, ktorego popisową odzywka jest "twoj stary"



5.

czlowieku, najpierw probujesz mnie osmieszyc przez swoje gadki typu "naoglądał sie matrixa" a kiedy ci mowie, ze motyw z filmu Hostel jest prawdziwy, bo widzialem o tym reportaz to zaslaniasz sie tekstami typu "twoj stary". przeciez to jest ponizej krytyki

No i zobacz jak to się ma do twoich wcześniejszych postów...

Generalnie - nie byłoby akcji gdybyś się nie uniósł na żart o Matrixie i nie zaczął wyzywać i bluzgać. Więcej dystansu do siebie chłopaku, sam reagujesz jak troll, i to święty nietykalski troll. Napisałbym znowu, że przejdzie z wiekiem, ale nie chcę ponownie "urażać" twojej samurajskiej dumy... :wink:

A. I na koniec:

a, i jezeli uwazasz, ze powinienem zostawiac twoje tekty bez komentarza to... jestes zwyklym trollem

Miałem na myśli że to raczej ja powinienem pozostawiać twoje teksty bez komentarza.
No, ale "Hostelu" jako źródła informacji nie zdzierżyłem... :oops:

EOT hopefully :-)
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
ale powiedz mi, czemu do cholery nie mogles uwierzyc, ze takie rzeczy dzieją sie naprawde od samego początku? juz po wypowiedziach Noitego i Skylarka mogles sie domyslec, ze to nie są zarty, a jak ks_ spytal sie czy to jest na serio, a ja odpowiedzialem twierdząco to tylko najgorsze debile mogą drążyc dalej temat :? nie widze powodu zeby do kazdej mojej wypowiedzi dodawac dodatkowe uzasadnienie do tego co napisalem, wiec wyobrac sobie, ze wkurzają mnie testy typu "naoglądał sie matrixa" albo "odstaw internet na bok i bierz sie za ksiazki".

podsumowując, nie mam zamiaru drążyc tego offtopu wiecej ani troche, bo czuje sie jakbym walil glową w mur. c'est la vie i polecam troche wiecej wiary w ludzi na przyszlosc, a mniej zadufania i braku obiektywnej oceny nt. swojej wiedzy
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!

respekt mozna miec do osob, ktore na to zaslugują. nie bede mial go dla idioty, ktorego popisową odzywka jest "twoj stary"

Szeczerze mowiac zgadzam sie ten tekst swiadczy o twojej inteligencji( i wieku).


takie szpanowanie ,,moj stary'' itd to brak szacunku dla rodzicow ale kiedy zabraknie ktoregos z nich nabierzesz weiecej szacunku do starszych
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
selvagem: Normalnie bym odpuścił, ale nie lubię jak ktoś wyzywa i bluzga bez powodu a potem odwraca kota ogonem. Jedziemy dalej:

juz po wypowiedziach Noitego i Skylarka mogles sie domyslec, ze to nie są zarty

Kompromitujesz się. Nie umiesz czytać emotikon? Noite po prostu się obśmiał z takiego przykładu jak "Hostel" (bo tylko taki podałeś) a

No no Smile ale film kozak Twisted Evil

Rozumiesz? Nie skumałeś ironii po prostu.
Zresztą nie tylko Skylark i Noite się obśmiali z takiego przykładu...


jak ks_ spytal sie czy to jest na serio, a ja odpowiedzialem twierdząco to tylko najgorsze debile mogą drążyc dalej temat :? nie widze powodu zeby do kazdej mojej wypowiedzi dodawac dodatkowe uzasadnienie do tego co napisalem, wiec wyobrac sobie, ze wkurzają mnie testy typu "naoglądał sie matrixa" albo "odstaw internet na bok i bierz sie za ksiazki"

To jest forum dyskusyjne. I wyobraź sobie, że nikt tutaj (nawet piesek preriowy czy inna norka) nie jest wyrocznią na zasadzie: "Rzekłem! Koniec!". Jeśli ktoś poddaje w wątpliwość twoje słowa, czy NAWET (o zgrozo!) ironizuje, (wcale nie chamsko), to powinieneś albo podać źródło twojej wiedzy albo chociaż jakoś kulturalnie odnieść się do adwersarza. A nie w zadufaniu pisać twarde teksty:

idiota Confused tak ja o tej rosji i biedzie na serio...

Z powyższego nic nie wynika, poza tym, że jesteś przekonany o słuszności swojego zdania. Żadnych argumentów. A na forum się dyskutuje a nie zgrywa wyrocznię.

Starczy ci? Jeśli tak, to au revoir, garson.



takie szpanowanie ,,moj stary'' itd to brak szacunku dla rodzicow ale kiedy zabraknie ktoregos z nich nabierzesz weiecej szacunku do starszych

Nie napisałem "moj stary" tylko "twoj stary" do selvagema. Była to odzywka na poziomie jaki zaprezentował swoimi postami. Po prostu się na chwilę dostosowałem :) Jak ktoś umie dyskutować normalnie, to ja też dyskutuję normalnie. Jak ktoś wyzywa i kurwi za podanie w wątpliwość jego postów... To dostaje odzywkę tego typu :-) I wierz mi, batoniarz, że mam szacunek do starszych. W sumie sam już jestem tak trochę jednym z nich :wink: Pozdro
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
ok spoxik.ale ogolnie wszyscy mowia ,,moj stary'' ,,moja stara'' i maja pretensje ze zrzedzi czy ma glupie uwagi ale mowie wam kiedys za tym zatesknicie ale nie zycze wam tego.pozdro
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
Panowie, od czego są prywatne wiadomości? :? Dziwne, że ten temat jeszcze nie jest zablokowany...
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Historyjka, żadna bajka!
:) niedlugo ktos zablokuje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024