Skocz do zawartości


Zdjęcie

hartowanie mieczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

hartowanie mieczy
A wiec tak zbliza sie okres wakacyjny (chociaz dla mnie bo maturka :) i koniec) wiec jzu zaczolem robic moj noz i miecz. Noz bedzie ze stali prawdopodobnie LH15( raczej to LH15 chocaz mam taka nadzieje, lozysko to jest polskie a unas to chyab z tej sali sie pzewanie robi)a miecz z resoka z fiata 125p.Klinga miecza jednosieczna z kzywizna jaka bede uwazal za stosowna 8) no ale wkradl mi sie maly problemik bowiem zastanawialem sie nad hartowaniem :twisted: (hheh pospiech mnie juz bieze, jeszce niewykute do konca a juz o hartowaniu mysle:P)i nieiwem teraz czy nadac ta kzywizne przed hartowaniem i ohartowac w oleju na sztyrc czy klinga prosta i hartowac tak jak katane tylko nie selektywnie. W tej drugiej opcji to boje sie ze peknie a w pierwszej to si ezastanawiam czy kzywizna sie powiekszy :?: Pomozecie????
  • 0

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hartowanie mieczy
Powiedzcie tylko mi czy ta kzywizna sie zrobi wieksza podczas hartowania jezeli nadam ja pzed hartowaniem?????????i czy moge hartowac na poziomo czy tylko na sztyrc???????
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: hartowanie mieczy
Na poziomo zapomnij - stal się tak wygnie że szkoda gadać, pewnie pęknie. Trzeba na sztorc!

A co do krzywizny to raczej tak.
  • 0

budo_burst....
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: hartowanie mieczy
maturka się zbilża, a byków w poscie tylke że aż niedobrze się robi jak się czyta.
Popracuj nad ortografią :)
  • 0

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hartowanie mieczy
Ja sie o ortografie na maturce niemartwie bo niebedzie umnei brana pod uwage ale dla was bede sie specjalnie starac aby umilic wam czytanie mych postow :) aha dzis wukulem sobie nozyk do kuchni jak tylko pozycze aparat to zrobie fotki i zapodam 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024