Skocz do zawartości


Zdjęcie

niesamowite kolana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

niesamowite kolana
niedawno zrobiłem sobie USG kolanek, bo coś mnie bolą, jakby stawy, jakby wiązadła (raz zleciałem z 3 metrowego balkonu na glebę, tzn na kolanka :) ). Spodziewałem się najgorszego, że nie będę mógł biegać, rehabilitacja, te sprawy. A tu co? Nic ciekawegooo 8O . Wszystko wyszło git, nie ma żadnych uszkodzeń, wogóle git, bit, muza. I tu moje pytanie: czy na badaniu USG wychodzi zdjęcie wszystkich ,,części miękkich'' kolana(stawy, wiązadłą, śluz jakiś)? Czy USG może kłamać?

PS.: kolanka bolą czasami jak wchodzę po schodach, ale nie jest tak źle. Lekkie mrowienie czasem czuję (jak byłem mały to dużo przysiadów robiłem). Czy mogę sobie profilaktycznie kupić Artrostop? A może Artresan?

PS2.: W latach swego pacholęctwa szpagat też się nauczyłem robić (w 1,5 roku do saaaaaaamej gleby). Nie, żebym sięchwalił, ale to może m.in. przez to.

PS3.: Boję się, że to może być jakać bakteria, albo zarodek obcego organizmu, który się rozwija, pęcznieje i pewnej nocy przy pełni księżyca wielki tasiemiec opuści moje kolana i mnie wykastr...chyba za dużo kreskówek oglądam...
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niesamowite kolana
ja sie nie znam, ale najdokladniej to ci sprawe wyjasni rezonans magnetyczny, a jesli chodzi o kosci to chyba tomograf.
Mi zamiast chondromalacji 'dzieki' rezonansowi wykryli dodatkowo uszkodzona lekotke i wiazadla, a wczesniej nic takiego raczej lekarzom na mysl nie przychodzilo...
  • 0

budo_yahara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: niesamowite kolana
Ja tez to mialem i wiekszosc ludzi tez to miala napewno. To powstaje dlatego np jak szybko ktos urosnie i te czesci co trzymaja twoja zepke w kolanie i cale kolano sa tak jak by zadlugie i nie sa wstanie wszystkiego tam utrzymac ja zeby wzmocnic te miescie trzymajace kolano robilem przysiady tak ze 100dzniennie i to pomaga. Miescie w ten sposob sie wzmocnia i bedzie dobrze juz wiec moja rada na bol kolan jest taka. A i jeszcze jedno jak cie bola kolana np na treningach jak biegasz czy tak jeszcze cos to staraj sie narazie tego jak najmniej robic dupuki nie wzmocnisz sobie twoich kolan:) pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024