Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za chudy - za wysoki... :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_zabol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Za chudy - za wysoki... :(
Wydawało by się że jest to problem jakich wielu..ale nie do końca..Od małego byłem chudu i to sie utrzymuje do tej pory..Mam ze 180cm wzrostu a waże ze 60kg z kawałkiem...o wiele za mało -ale wpiepszam nawet sporo , zupym szynki , hamburgery , miesa ale mój -ale chyba za szybko to trawię i jakoś nie wiem gdzie mi to ucieka.I jak ten problem rozwiązać .Chciałbym się pokazać jakoś na plaży , basenie ale po prostu za chudy jestem i tyle.Jak tu nabrać tej masy ??Może to się wydać dziwne ale jestem o wiele sprawnijeszy od moich qmpli którzy wygladają o wiele lepiej odemnie i dośc wytrzymały-gdy oni padają po 8 kólkach ja biegnę dalej..
Co w tym kierunku zrobić - początkowo zacząłem wmuaszać w siebie jedzenie ale nie wychodziło bo jak to ktoś powiedział skurczył mi się żoładek..Po prostu zjem całkiem sporo ale nie jestem głodny i nie wiem ktoś by musiał chyba mi wlewać żarcie żebym przytył.
Pomyślałem może kupie hantle , qmpel ma ławeczkę , kupię jakiś odżywek na masę żeby dostarczyć tego białka , tłuszczów itp i jakaś dieta i może to załatwi problem a jak nabiorę trochę masy-bo tak to wstyd pokazać się na siłowni:/ to wtedy przyjdzie pora na siłke ..Ale sam nie wiem jak to zrobić, gdzie kupować i co kupować i jaka dieta byłaby najodpowiedniejsza:/ .Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc..I dodam że nie chodzi mi tu o to by być jakimś maczo i pakerem ale by po prostu w miare wyglądać-jeśli chodzi o budowę ciała..
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
A ile masz lat? cwiczysz cos?

Po pierwsze bzdura jets gadanie pt" nie pokaze sie na silowni bo wstyd"..Idziesz na silke po to zeby cwqiczyc a nie pokazywac jaki jestes wielki, a w efekcie zeby samemu byc wielkim :)

Ja jak mialem 16-17 lat (jak zaczynalem cwiczyc praktycznie) to tez bylem wysoki i bylem na maksa chudy-nie przekraczalem 63 kg, teraz mam 19, waze 73 przy 185cm wzr i jest to dla mnie w zupelnosci wystarczajace. Byl taki okres ze cwiczylem na silce oporowo (w wakacje) i wpieprzalem gainera bo sobie ubzduralem ze fajnie by bylo wazyc wiecej, dobilem do 75-76 ale bylem strasznie "nalany", a kondycje mialem totalnie do dupy.

Takze albo zaczanij cos cwiczyc( jesli nie cwiczysz), albo idz na silke a nie gadaj bzdury:)
  • 0

budo_zabol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
No lat mam.. 18 .I jedyne co do tej pory ćwiczyłem to ju-jitsu , kondycje miałem wtedy w miarę (robiłem po 50 pompek:P) ale na budowe to się przełożyło-wiadomo to co innego .Ale żeby iść na siłke to trzeba mieć trochę masy i siły żeby cokolwiek podnieść a mi właśnie tego brakuje .Myślę właśnie nad zakupem jakichś pełnowartościowych odżywek tzn takich które dostarczą mi tego co mi jest potrzebne a czego nie jem -dużej ilości białek , cukrów, i tłuszczów po to żeby chociaż przybrać trochę na masie .Narazie zakupiłem dwa hantle po 7kg każdy i sprężynę - i właśnie przydałaby się do tego jaka odżywka - wiem że nie każdy pochwala odżywki - jak okażą się dla mnie szkodliwe, nie taki efekt jakbym chciał to zrezygnuje ale narazie chciałbym sprubować...Macie jakieś doświadczenia z odżywkami ?Gdzie kupujecie i jakie?
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
Po 1.

Tak jak kolega wyzej powiedzial nie idziesz na silownie zeby sie pokazac , nie nastawiaj sie na nia jak na jakies zawody o puchar swiata - po co ta trema i wstyd ? To co ze nie masz masy i jestes slaby ?. Idziesz tam dla siebie , wlasnie zeby pocwiczyc , zdobyc ta mase i sile. Musi Ci to sprawaic przyjemnosc a nie Cie dolowac.

Po 2.

Mowisz ze jesz duzo i wszystko - jesli masz dobra przemiane materii to to Ci nic nie da. Musisz sobie ulozyc diete na mase . Spozywac nie wszysctkie 'smiecie' a produkty pozywne i bogate w witaminy i inne skladniki. Pamietaj ze najpierw DOBRA DIETA dopiero po jakims czasie odzywki. Nie pomyl kolejnosci :P

Po 3.

To samo sie tyczy planu treningowego.

Po 4.

Cierpliwosci , wytrwalosci , systematycznosci i konsekwetnie do przodu a efekty przyjda szybciej niz myslisz :D

Jest taki dobre forum gdzie znajdziesz duzo informacji o treningu , odzywaniu , suplementach i innych przydatnych rzeczach :D Nie moge wysylac pw ( wlasnie , dlaczego ? ) wiec popros kogos zeby Ci przeslal ten link :) chyba kazdy wie o jakie forum chodzi.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
nawet jezeli wysle mu linki to nie bedzie mogl przeczytac tego priva, poniewaz dopieru po napisaniu 20 postow ma dostemp do skrzynki (jezeli sie nic niezmienilo :wink: )

-wpisz w googlach: "kulturystyka", "dieta" to trafisz do paru for:wink: o tej tematyce
  • 0

budo_zabol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
Chodzi wam o strone FPP.PL ?Tam jest forum o kulturystyce i fitnesie i między innymi tam jest sporo diet .
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
To tak miałem podobny kłopot,byłem chudy jak patyk i miałęm podobny klopot dużo jadłęm i nic nie przybierąłem na masie.po pierwsze zacznij chodzić na siłownie jerżeli sie aż tak bardzo wstydzisz to zacznij robić domowe ćwiczenia(pompki,brzuszki,przysiady)może kupic jakieś gryfiki i ciezary ewentualnie ppożyczyć i tak samo ćwicz sobie w domu ale wiadomo że to nei zastąpi ci siłowni.Co do przybrania na masie to zacznij jeśc bardziej odżywcze rzeczy czyli (jajka ,biały ser ,ryż,mleko pij itp.)jak zaczniesz ćwiczyć to apetyt ci sie powinien zwiększyć i powinieneś zacząć jeść więcej do tego może sz dokupic jakąś kreatyne i jeszcze jakieś inne masowe odżywki bogate w białko,ale pamiętaj że nic nie przychodzi od razu.

enjoy
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
temat z przed miesiąca, a autor dostał informacje gdzie znaleść pomoc

edit- napisał że je ile moze wiec :?:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
Daruj sobie hantelki i jakąś ławeczke u kumpla . Takimi metodami nic nie zdziałasz .
Zapisz sie do normalnej siłowni w swoim miescie i zacznij cwiczyc . Chodzenie na pake zamiast cwiczen w domu ma cholernie duzo zalet np : mozesz sie przyglądać jak cwiczą *zawodowcy* zawsze cos podpatrzysz czegos sie nauczysz i wykorzystasz w swoim treningu , w domu nigdy nie zrobisz tyle co na porzadnej pakowni , a jak pochodzisz długo i regularnie to zauważysz ze *nagle* bierzesz wiecej od ludzi ktorzy zaczynali wczesniej od ciebie i bedziesz miał motywacje do dalszego treningu .

A co do apetytu i diety to powiem na własnym przykładzie : po 2 miesiącach chodzenia na pake zmienił mi sie zupełnie apetyt , jem 2 razy wiecej niż przedtem - poprostu pochłaniam zarcie :) wiadomo ryz i piersi z kurczaka :-) A ty jak pochodzisz to pewno tez poczujesz
wzmożony głód ...
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
Czesto jest tak, ze jak jest gwaltowny wzrost to masa nie nadaza, a pozniej to sie wszystko ladnie wyrownuje, wiec nie ma sie co martwic na zapas. Ja kiedys rowniez bylem szczypiorkiem, a teraz spokojnie moglbym zalozyc temat pt: "Za gruby, za wysoki" :D
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(

Daruj sobie hantelki i jakąś ławeczke u kumpla . Takimi metodami nic nie zdziałasz .


kuzyn cwiczyl jednym hantelkiem po 10 kg i wygladal jak dzielnica biedoty w Bangkok a teraz po roku takiego domowego pakowania jest TAAAAAKI wielki (bez zadnego wspomagania (koks,suplementy) :) moi kumple siedza na silce 3 razy w tygodniu do wrzesnia a jakos efektow u nich nie widze.Dodam tylko ze czas na silce spedzaja aktywnie a nie patrza sie na innych "pakerów"

Wniosek - brak jakiejkolwiek logiki.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
ja też znam typów co chodzą kilka lat i wygladają tak jak wyglądali przed siłką, powody obijanie sie, brak "diety" & brak jedzenia wogóle? plany wziete z kosmosu np. 3xklata biceps a i tak im nic nie urosło hehe
Jeden koles dla mnie wygrał od roku nie zwieksszył cięzaru na serie w ŻADNYM ćwiczeniu a na klate bierze bagatela 60kg, są różne przypadki :lol:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
No ale tutaj wychodzi ze oni poprostu nie wiedzą jak cwiczyć wiec czy w domu czy na pace nic im treningi nie dadzą . Ja zostane jednak przy swoim według mnie chodzenie na pake da wiecej niż cwiczenia w domu (a juz na bank dla kogos kto dopiero zaczyna tak jak autor tematu)

A co do histori kuzyna Malkaviana to sorrki ale nie wierze . Powiedz mi jak mozna przez rok stać sie "TAAAAAKIM wielkim" cwicząc na JEDNYM 10kilowym hantelku ??
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
nie moge wysylac PW ale jak podasz mi maila albo zagadasz na gadu to jak tylko go zlapie gdzies to wysle Ci jego zdjecie przed i po :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
Famas zgadzam sie z tobą, tylko chciałem podkreślić że jeżeli ktoś wkłada bardzo dużo pracy trenujac w domu moze także "coś" osiągnąc, a pajace chodzace na siłke i mądrzący sie "co to nie oni" mogą mieć mniejsze efekty
8)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za chudy - za wysoki... :(
Malkavian ale co mi po zdjeciach ja bym musiał stać obok niego przez rok i patrzec jak rosnie zeby uwierzyć . Jeszcze bym zrozumiał jakbys mi napisał ze ma ławeczke w domu , sztange i w pizdu ciezarkow . Ale jednym ciezarkiem i to 10 kilowym ?? Chyba ci sie coś pomylilo przeciez 10 kilowym to ja sobie rozgrzewke na bicepsa robie :lol:

A co do postu kubasa to sie zgodze . To jeszcze wszystko zalezy od tego jak ktos sie przykłada czy nie idzie na łatwizne czy mu zależy . Ale mysle ze dla ludzi ktorzy dopiero zaczynają cwiczyc na pace bedzie lepiej jak sie zapisza na normalna siłke bo tak jak mowie naucza sie cwiczyc zobacza jak cwicza inni i pozniej bede mogli robic wiekszosc cwiczen w domu .[/list]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024