Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rash guard


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_adrian
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
a jak sprawuja sie te sciagacze przy koncowkach rekawow?(wygladaja na takie same jak sa w zwyklych bluzach) chodzi oczywiscie o manto :-)
  • 0

budo_atomowy3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
jezeli chodzi o te z dlugim rekawem to na rakwach bardzo dobrze trzymaja zero przesuwania. a u dolu jest wszyta druga guma. niektorym sie przesuwa nieznacznie. mi lezy idealnie. pozdro
  • 0

budo_adrian
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
a mozna dostac rasha manto z krotkim rekawem? na stronie sklepu internetowego amno widze tylko z dlugim
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Sciagacze w Manto sa ok, rekawy nawet nie drgna, ale na dole faktycznie troche sie przesuwa, ale minimalnie i zawsze mozna wlozyc rasha w spodenki jak komus to przeszkadza :wink:
Tez nigdzie nie widzialem Manto z krotkim rekawem, ale szczerze to za bardzo nie szukalem, bo chcialem dlugi rekaw :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard

a mozna dostac rasha manto z krotkim rekawem? na stronie sklepu internetowego amno widze tylko z dlugim

z tego co wiem to nie ale jak dasz krawcowej to ci je skroci za ok 20 zł :) Ponnawiam pytanie o rashe Vitamins & Minerals
  • 0

budo_elcosta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
vitaminy maja dobry material , ale napisy znikna ci po paru treningach. Najtrwalsze do tej pory jakie spotkalem to huntery i under armoury. Sa nie do zdarcia. :twisted:
  • 0

budo_bjj_poland
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard

Sciagacze w Manto sa ok, rekawy nawet nie drgna, ale na dole faktycznie troche sie przesuwa, ale minimalnie i zawsze mozna wlozyc rasha w spodenki jak komus to przeszkadza :wink:
Tez nigdzie nie widzialem Manto z krotkim rekawem, ale szczerze to za bardzo nie szukalem, bo chcialem dlugi rekaw :)


Ja znalazłem manto z krótkim rękawem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wygląda ładnie za to te z długim rękawem mnie osobiście nie przekonały. Długo oglądałem zdjęcia zanim podjąłem decyzję. Jest ich tam dużo co pozwoliło mi zobaczyć jak wyglądają na ciele ćwiczacych. Moim zdaniem zbyt krótkie i ta gumka dziwna. Jak opinają ramiona to brzuch odsłonięty ale może tak trzeba ?
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Ja mam rusha Manto i powiem, że jest OK. Mam 170 cm wzrostu i wagę 81 ( jak go kupowalem miałem 88 więc w rozmiarze M wyglądałem jak czlowiek parówka :D ) mam koszulkę w rozmiarze M i nie zauważyłem żeby podczas treningu nadmiernie się zsuwała czy podnosiła.
  • 0

budo_=wb=phoenix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Kupiłem jakiś czas temu Rush MANTO i spodenki, jestem w pełni zadowolony z zakupu. Świetnie się w tym komplecie ćwiczy, dobrze przepuszcza powietrze, jest śliski :) co pozwala się "wywijać" z różnych sytuacji 8) . Do tego zauwazyłem, co mnie szalenie cieszy, zmniejszoną liczbę zadrapań i otarć na ciele ... dzięki czemu trenowanie robi sie jeszcze bardziej przyjemne. :D Dobrze dopasowany świetnie spełnia swoją rolę .. nie "dynda" się gdzieś i podnosi szalenie komfort trenowania. Aha .. bym zapomniał .. nadruki są naprawdę trwałe .. co już zaznaczyli moi koledzy ;)
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Pytanie do tych ktorzy zamowili rashe manto. Chcialbym sobie sprawic takiego rasha ale nie wiem jak z rozmiarowka. niby tam na stronce jest opisane no ale wole sie upewnic. Mam 183cm i waze 75kg. Nie wygladam jak wieszak na ubrania te 75kg zasluzone ze tak powiem. Jaki rozmiar rasha polecacie. Do kad mniej wiecej ma siegac dol rasha( za dupe czy gdzie tam)?? Jakie wy macie wymairy i jakie rozmiary wybraliscie? Dzikei z gory za odp.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Pytanie do tych ktorzy zamowili rashe manto. Chcialbym sobie sprawic takiego rasha ale nie wiem jak z rozmiarowka. Niby tam na stronce jest opisane no ale wole sie upewnic. Mam 183cm i waze 75kg. Nie wygladam jak wieszak na ubrania te 75kg zasluzone ze tak powiem. Jaki rozmiar rasha polecacie. Dokad mniej wiecej ma siegac dol rasha(za dupe czy gdzie tam)?? Jakie wy macie wymiary i jakie rozmiary wybraliscie? Dzieki z gory za odp.

PS: Sorki za dubla ale cos mi nawalil sprzet :evil:
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
ja mam M (~80kg) mam 170 cm i wagę 83-82, jest odpowiednio obcisła na brzuchu i plecach, ręce mi tylko troszkę nie domagają :) i tu troszkę się zwija
  • 0

budo_rudeboy77
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gb uć

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
to ja mam pytanie do zaawansowanych użytkowników:
jak to prać żeby sie nie zniszczyło?

pzdr
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Piorę ręcznie w niezbyt gorącej wodzie.

Posiadam rasha od dwóch tygodni i jestem zadowolony. Mój rozmiar to S (181 cm i 76kg). Jest w sam raz jeśli chodzi o rękaw, mógłby trochę bardziej opinać brzuch (a mnie się wydaje że mi bamber sterczy ;) ). Faktycznie pomoaga się wyślizgnąć z niektórych sytuacji. Polecam.
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
kolejne ciekawe propozycje!! robi nam sie zdrowa konkurencja na rynku!! I TO MI SIE PODOBA!! POKOJ:)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
No C2F sie roziwja, ale jednak ich rashe sa drozsze od Manto, ciekawe czy poprawili jakosc materialu i logo. Wedlug mnie jeszcze troche im brakuje do konkurencji, ale dobrze ze nie stoja w miejscu :)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
C2F to jeden wielki plagiat i jakiej by jakosci nie mieli i tak bym tego nie zalozyl.
  • 0

budo_elcosta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
Wogole te rashe to jakas chujnia z grzybnia. Tyle jest fajnych wzorow, a one wszystkie jakies takie podobne do siebie. Ja szukalem rasha z czachą i do dzis nie znalazlem. Moim faworytem jest szary rash bad boy`a Mariusza Linke. :twisted:
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard
rashe C2F w tej chwili maja jednego plusa :) rozmiarowka, ja np mam 193 wzrostu ale waze tylko 75 kg a wiec rash manto odpada bo ten ktory by mial mi opiac klate bede mial rekaw do lokcia i bedzie sie konczyl w polowie brzucha a jak dobiore dlugoscia ok to jego rozpietosc w klatce jest duzo za duza :( a w C2F zmniejszyli wymiary klatki piersiowej i wyglada na to ze bedzie ok(choc rekaw musze miec krotki bo ten dlugi to tez bedzie tak do polowy miedzy lokciem a nadgarstkiem :/), ewentualnie ktos sie orientuje czy w polsce mozna gdzies jakies inne jszcze dostac ktore nie maja zbyt duzej klaty a jednak rekaw odpowiedni
  • 0

budo_=wb=phoenix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rash guard

Mam 183cm i waze 75kg. Nie wygladam jak wieszak na ubrania te 75kg zasluzone ze tak powiem. Jaki rozmiar rasha polecacie. Dokad mniej wiecej ma siegac dol rasha(za dupe czy gdzie tam)?? Jakie wy macie wymiary i jakie rozmiary wybraliscie?


Kupiłem rasha o rozmiarze L.. wcześniej sporo sie zastanawiałem jaki wybrać, jako że ważę tyle samo co Ty i jestem podobnego wzrostu ( 6cm wyższy tak dla formalności - i piszę tu wyższy tak żeby nie było skojarzeń, to się tyczy dowcipnisiów ) :) :-) zdecydowałem się w końcu na powyższy rozmiar. Rękawy pasują .. klatka jest też dobrze opięta jedyne co mnie trochę wkurza to to, że brzuch nie jest opięty, a to za sprawą tego że szer. w klatce i brzuchu jest prawie identyczna... ściagacz na dole tego nie załatwił .. ale to za srawą tego że jestem szczupły :? . Więc wybór należy do ciebie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024