Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
To chyba jest w sprzeczności z zasadami handlu skoro sprzedaż rośnie w danej cenie to ceny nie powinno się obniżać ale,..... to w pewnym sensie podziekowanie Wam wszystkim za przekazywanie Waszych sugestii w/s nowyego (małego) Wolverine. Co prawda 30L-trówka jeszcze jest dopracowywana, ale
Wprowadzamy wiosenną obniżkę cen na nasze plecaki Arizzon Wolverine.
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
To miło a ile będą kosztować po obniżce :wink:
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32

To miło a ile będą kosztować po obniżce :wink:


520pln i 540pln szczegóły na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_canis lupus
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
Nie wiem czy temat jeszcze otwarty bo dawno nie było żadnych postów, ale też coś dopiszę.
Jak dla mnie to powinniście pójść w kierunku Kifaru, Maxpedition to, moim zdaniem, pleaki do miasta, oczywiście w bardzo ostatnio modnym stylu militarnym. Podoba mi się też pomysł z doczepianiem kieszeni od dużego Wolverina. Jedna komora w zupełności wystarczy. Sam mam grota i radzę sobie bez problemu, w środku są 2 kieszenie w tym jedna teoretycznie na kamelbaga, ale zabrakło zaczepów na worek i albo wisi on na rurce albo leży na dnie (ogólnie trochę to kłopotliwe). Co do szwów to uważam że powinny być jakoś dodtakowo zabezpieczone. Mój grot po dość krótkiej ekspozycji na średni deszcz (ok 1h) dziwnie odbarwił się wzdłuż szwów i w ogóle jakoś wilgotno w środku było :? Dlatego lepiej za wczasu o nie zadbać. No i paski nie mogą być zbyt blisko karku bo przy większym obciążeniu nieprzyjemnie obcierają i uciskają. Powinny być odpowiednio wyprofilowane
Ogólnie gratuluję pomysłu :wink:
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
a mnie w plecakach zawsze brakuje czegos co bym picie mogl postawic (w srodku np. w golwnej komorze). Nie wiem, może jakiś pasek podczepić czy coś. To mnie wkurza czasami że się picie przewraca i leży na płasko. Zresztą czasami zachodzi potrzeba doczepienia w środku czegoś długaśnego żeby się nie przewracało. to taka moja delikatna sugestia :)

pozdrawiam
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
oooo. Dopiero dzisiaj zauwazylem temat.
Makato - obecnie dla mnie najlepszym plecakiem miejskim byloby cos a'la Falcon z Maxpedition, tylko o szerokosci 30 cm, a nie 24 jak jest w oryginale, poglebionej komora glowna do 16 - 18 cm i nieznacznie inaczej polozonych tasmach na przedniej komorze. Ja mam pierwsza wersje, w ktorej brakuje mi tez tego gornego, bocznego sciagacza. Camelback do plecaka miejsckiego uwazam za niepotrzebna wstawke, za to ta plaska kieszen na plecach sie przydaje. Potrzebne bylyby tez patki chroniace na zamkach i jakowys pokrowiec przeciwdeszczowy (zintegrowany lub dolaczany luzem). A i najwazniejsze - systemy otwierania komor powinne byc takie, jak przedstawiles na projekcie - komora glowna (ta pierwsza od plecow) otwierana od 1/3 wysokosci (liczac od dna), druga - calkowicie, czyli do samego dna.
To moj ideal. Wpakujesz bowiem do niego i laptopa i duze notatniki, sciagacze umozliwia ci upiecie go, aby nic nie latalo, jak bedzie na w pol pusty, a dodatkowo takie wymiary pozwalaja na swobodne zapakowanie sie na 3 dniowy wypadzik.
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
I znowu te laptopy :roll: - Powiedziane bylo to ma być plecak na wypad w teren a nie na wykłady :twisted:


Pozdr. Surval
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
Sorry Surval, cos mnie sie pieprzlo z tym miejskim. Ale opisany przeze mnie model swietnie by sie sprawdzal zarowno w terenie, jak i w miescie.
Laptopa wcisnalem tylko dlatego, ze staje sie to coraz bardziej popularne. Ale nie uzywalbym na niego zadnej miekkiej, pedalskiej, dodatkowej kieszonki - albo mam go w porzdnym plecaku stabilnie umocowanego, albo w ogole.
A system trokow w F z Max umozliwia podczepienie prawie wszystkiego i prawie na wszystkie sposoby.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
sorki, ze tutaj to pisze ale chyba nie ma sensu zakladac nowego tematu na jedno glupie pytanie, moze ktos mi doradzi?
szukam jakiegos rozsadnego plecaka rowerowego, zeby mozna bylo sie w niego zapakowac na 2-tygodniowy wyjazd i jeszcze przytroczyc do niego judoge ;) przyznam, ze mam dosc ograniczone fundusze wiec raczej kwota wchodzace w gre to max 200 zl no i watpie, zebym w tej cenie zalapala sie na camelbacka ;)

a co do plecaka proponowanego przez arrizon, w ogole nie podoba mi sie jego zaokraglony ksztalt, bardziej pasuje on do plecaka miejskiego niz terenowego.
boczne paski moim zdaniem sa fajnym pomyslem - w koncu najczesciej rozwalaja sie w plecakach suwaki, a jak cos w trasie do plecaka napchasz i suwak padnie, to bez paskow ani rusz ;)
na boku przydatne bylyby 2-3 kieszonki, zeby mozna bylo szybko cos wyciagnac (wspomniany batonik chociazby) a na kieszeni moim zdaniem zamiast paska lepiej by sie spelnila gumka, taka jak tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (nie wiem, jak to sie fachowo zwie)
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32

sorki, ze tutaj to pisze ale chyba nie ma sensu zakladac nowego tematu na jedno glupie pytanie, moze ktos mi doradzi?
szukam jakiegos rozsadnego plecaka rowerowego, zeby mozna bylo sie w niego zapakowac na 2-tygodniowy wyjazd i jeszcze przytroczyc do niego judoge ;) przyznam, ze mam dosc ograniczone fundusze wiec raczej kwota wchodzace w gre to max 200 zl no i watpie, zebym w tej cenie zalapala sie na camelbacka ;)

Słonko nie chcesz chyba jechać rowerem z 50l plecakiem na plecach?
to zabójstwo - raz, że kilka kilometrów to max co będziesz mogła przejechać (wysiądą plecki albo ... siedzenie [zależnie od tego pod jakim kątem jesteś na rowerze pochylona]), do tego problemy ze stabilnością itp. - max co można mieć na plecach to jakaś lekka szmatka z camelbagiem, batonikami, dokumentami i jakąś bluzą, ja bym nawet plecaka szkolengo z książkami nie woził na plecach [chociaż tu odległości mniejsze to jakoś daje radę], resztę w sakwy, na bagażnik, torbę podsiodłową, torbę na ramę, ewentualnie torba nie kierownicę [tu już gorzej z kierowalnościa], nawet przyczepkę jeśli trzeba ... ale nie na plecach :?

niestety to wszystko kosztuje

zacznij od tego jaki masz rower [bagażnik, kształt ramy]i co i jak można do niego zamontować
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
Bez jaj, troche nie na miejscu taki threadjacking :?
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa propozycja plecaków Arizzon - Wolverine 28-32
ja tylko niosę pomoc :wink:


ale żeby nie drażnić ... miałem taki plecaczek salomona który miał wszyty w jeden kąt rulon z materiału właśnie na postawienie butelki - w sumie to nie przeszkadzało ale czy warto sie w to bawić ... nie wiem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024