Skocz do zawartości


Zdjęcie

Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
a ja jestem ciekaw czy zapowiadany Kaoklai zeczywiscie bedzie walczyl na gali
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Nie wiem, czy sobie zdajecie sprawę z tego, że głównym powodem dlaczego takich gal nie ma w POLSACIE, TVN czy innej stacji, jest to, że to telewizje, życzą sobie od PROMOTORÓW pieniądze, za pokazanie takiej gali. Jak zwykle wszystko w naszym kraju stoi na głowie.
A kwoty jakich sobie życzą TV nie są małe. Oczywiście retransmisja jest tańsza niż transmisja na żywo.

Niestety....
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Zdjęcia z wczorajszej konferencji i ważenia :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zaskoczyła mnie waga Roufusa ( tylko 91 kg ), podczas gdy Marcin ważył 102 kg.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce

Zdjęcia z wczorajszej konferencji i ważenia :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zaskoczyła mnie waga Roufusa ( tylko 91 kg ), podczas gdy Marcin ważył 102 kg.

Roufus za czasów Marka Piotrowskiego walczył w kategorii półciężkiej więc może to jego naturalna waga.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Marcin pokonał Rufusa 3:0. Wyniki innych walk i zdjęcia będą jutro, bo jestem padnięty ;)
  • 0

budo_berserkr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Kłodzko

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
A Mariusz Cieśliński obronił tytuł zawodowego mistrza świata Muay Thai federacji ISKA. Gratrulacje!
  • 0

budo_ricky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Ostatnie walki uratowały tę tragiczną pod względem organizacyjnym i sportowym galę - nie macie wrażenia?
  • 0

budo_ricky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Ostatnie walki uratowały tę tragiczną pod względem organizacyjnym i sportowym galę - nie macie wrażenia?
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Masz rację w 100%
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Miałem isc... Nie było warto?
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Zdjęcia z gali :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Bez przesady ale troche zamieszania było. Rewelacyjnie wypadł w swojej roli zapowiadający ( pierwszy raz w tej roli). Przegraliśmy z piłką tylko okolo 1000 widzów.

Sportowo
Cieślinski - klasa sam dla siebie. Teraz chyba wiadomo kto w Polsce jest specjalistą od MT. Klincz profesjonalny i walka w dystansie kontrolująca wszystko. Poziom walki na światowy poziomie.

Różal - sława przeciwnika oraz co widzieliśmy jeszcze niezły poziom mogła deprymować. Pokazał Marcin konsekwencję i twardość ( przyjął kilka silnych ciosów). Przełamał Rufusa i słusznie wygrał.

Rządek - przyzwoita walka słuszne zwycięstwo z zawodnikiem o nietypowym sposobie walki i dużą ringową praktyką. Chociaż walkę wygrał prawie bez klinczu. Ale to przecież były kickbokser.

Skupiński - niestety wpadka. Miał przeciwnika z pierwszej półki ale myslę, że jest on w stanie przetrwać dłużej niż pół rundy. Myślę że jeszcze odgryzie się. czego mu życzę.

Makowski - bardzo dobry przeciwnik. Nasz zawodnik przegrał jednak nie dał się mocno stłóc.

Inne walki niezłe ale bez rewelacji

Po zawodnikach z Tajlandi było widać, iż klincz nie jest podstawą a siła i konsekwencja. No i jeszcze że troche nam brakuje. Jeden Cieśliński wiosny nie czyni:)

a jestem zadowolony że byłem na gali, chociaż nie wiem czemu organizator nie przełożył na inny termin. Myślę iż ludzi byłoby sporo więcej.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce

Bez przesady ale troche zamieszania było. Rewelacyjnie wypadł w swojej roli zapowiadający ( pierwszy raz w tej roli). Przegraliśmy z piłką tylko okolo 1000 widzów.
.


Trochę zamieszania :?: Poziom organizacji podwórkowy.. Co jak na takie zawody i takie nazwiska jakie się pojawiły jest lekka przesadą :? Termin nie najlepszy- to prawda, ale nawet jakby cała sala była zapełniona to co :?: Więcej ludzi by widziało jak beznadziejnie była zorganizowana...

Rządek - przyzwoita walka słuszne zwycięstwo z zawodnikiem o nietypowym sposobie walki i dużą ringową praktyką. Chociaż walkę wygrał prawie bez klinczu. Ale to przecież były kickbokser.

Nie sądzisz, ze stosownie do przeciwnika należy podjąć odpowiednią strategię walki :?: Czy moze uważasz, ze Filip powinien zawalczyć tak jak chciał przeciwnik, a najlepiej to żeby stałi nic ne robił a tamten go lał :?: :lol: Mógłbyś sobie bardziej "pojeździć" po zawodniku z PZMT :roll: Poza tym wchodzą jeszcze w grę względy zdorwotne, których też nie bierzesz pod uwagę.. Ciekawe, że tylko w przypadku Filipa i Maćka....
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Budoboy - mozesz mi wytłumaczyć o co ci chodzI?
A może ktoś inny mi wytłumaczy. Bo mi wydaje się że w tekście chwalę Rządka. A klincz faktycznie by sie przydał, przy jeg dziwnych zamachowych i dziwnym ofensywnym sposobie walki(amerykanina). Czy wy macie jakies kompleksy. Co by nie napisać. To zawsze przyjmujecie jako krytykę.

Jakoś makowski nie ma nic przeciwko że napisałem że przegrał słusznie.

Budoboy zwroc łaskawco uwagę iż po opisach 4 walk napisałem że - reszta walk bez rewelacji. To znaczy iż jego walkę zaliczam do dobrych. Zastanów się najpierw a potem napisz.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
moje przemyslenia Po relacji w TELE5 :

Nie chciałem tego wcześniej pisać, zanim nie zobaczyliście tej walki na własne oczy. Marcin był świetnie przygotowany. Trzecią rundę Marcin przewalczył na piętach, a Roufus na kantach stóp. Czemu ?? Ring ( o ile można go tak nazwać ) był przygotowany tragicznie !!! To skandal, żeby na zawodach tej rangi był taki ring. Zawodnicy mieli poparzone stopy ! Skóra odchodziła płatami ! Powierzchnia ringu przypominała nagrzany do kilkudziesięciu stopni papier ścierny.
Zawodnikom i tak należą się gratulacje, za to co pokazali w takich warunkach.
O przygotowaniu ringu świadczy też wypadnięcie Mariusza z ringu w jednej z ostatnich rund. Liny były tragicznie źle naciagnięte. Całe szczęście, że Mariuszowi nic się nie stało.

Co do ręcznika w walce Maćka Skupińskiego, to decyzja brata Maćka była jak najbardziej słuszna. Nie widać tego było w TV, ale Maciek nadział się na kolano Taja i uderzył się bardzo mocno w skroń ! Pomimo iż się podniósł był strasznie zamroczony. Naprawdę nie był w stanie kontynuować walki. Ręczik uratował go przed prawdopodobnie bardzo ciężkim nokautem.

Co do komentarza to brak mi słów. Komentator wykonał kawał kreciej roboty dla sportów walki. Szkoda gadać !
Powiedzenia w stylu : "cios w ucho", "siniaki na stopach", czy "Roufus to ten w niebieskich gaciach", mówią o poziomie wiedzy sportowej pana komentatora. Chłopak który mu pomagał walczy w light i semi-kontakcie, ciężko mu było komentować te walki, ale przynajmniej miał jako-takie pojęcie. Bo główny prowadzący ma takie pojęcie o sportach walki jak ja o gramatyce kantońskiego.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Świete słowa - ale wieczorem takie kwiatki dobrze robią na rozbudzeni. Ubawiłem się przednie.
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Rzeczywiscie wzieli jednego komentatora amatora chyba. najbardziej rozbawił mnie text : " mógł sie napić w domu " xD
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
no i zapomniałem obejrzeć, nagrał to ktoś?
  • 0

GośćGuest_budo_szoru1_*

Guest_budo_szoru1_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Są może te walki na jakiejs stronie :?:

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
i jeszczed moje pytanie : ma ktos pelna liste uczestnikow ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024