Skocz do zawartości


Zdjęcie

Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Z tego co powiedziano Maćkowi to będzie walczył z ... Yodsanklai Petchyindee.
Ale występ Maćka stoi ciągle pod znakiem zapytania... więc musimy jeszcze poczekać.
  • 0

budo_fairtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
dlaczego występ Maćka stoi pod znakiem zapytania?
Jakie są pozostałe pary?muaythai może ty coś wiesz więcej? :?: :idea:
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Niestety ja wiem tylko o Maćku i o Filipie. Ich występ stoi pod znakiem zapytania ze względów... "osobistych", o których na pewno nie chcą aby pisać w internecie.
Ciekawy jestem ... kto tak naprawdę zawalczy... bo widziałem już wiele zapowiedzi WIELKICH gali, z wielkimi "nazwiskami", a rzeczywistość była całkiem inna.
Jak ktoś (najlepiej z organizatorów) wie kto tak naprawdę będzie startował to PROSIMY O INFORMACJE :) ))
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
"osobistych" - wytłumacz to. Brzmi to jak strach przed walką. Mistrzami świata amatorów byli parę lat temu. Może czas powalczyć z dobrymi zawodnikami. Czyżby kickbokserzy musieli bronić honoru polskiego muaythai.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
A. I o jakich WIELKICH galach zapowiadanych a które się nie odbyły mówisz. Może Nam przypomnisz.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
kickfan - widzę że prorok z Ciebie jest pierwsza klasa. Dla mnie powodu osobiste mogą być różne a dla Ciebie od razu brzmi to jak strach. Podziwiać, podziwiać. Byłbym ostatni który posądza Maćka o takie odczucia - wiekszość jego walk widziałem na żywo i przyznam że czasem może brakło szczęścia ale nigdy serca i chęci do walki. Zatem jak zarzucasz Maćkowi (nawet spekulując) strach to się poważnie zastanów - bo krzywdzisz człowieka. No chyba że taki jest cel.
Gale o których tutaj mowa dotyczą zapewne (to moje spekulacje) boksu - czasem się zdarza że nagle dzień przed występem sławnego człeka okazuje się że doznał on kontuzji na... ostatnim treningu. Stąd pewnie ta uwaga.
A swoją drogą ciekawi mnie kto dobiera walczących ? Tak po prostu... robak ciekawości :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Nagle obydwaj mają "osobiste" problemy. Zbieg okoliczności. :D Przypominam, Ci że to jest ich zawód ( zawodowcy). Rzucasz pracę gdy zjawiają się problemy osobiste.

A moje rozzalenie jest kierowane również tym ze ich chciałbym zobaczc. Podobają sie mi pomimo iż są w waszej organizacji, a narazie tylko Rządek walczył z rasowym zawodniikiem jednak wiesz jak to sie skonczylo. Chociaz juz to wczesniej pisalem uwazam ze nie dokonca jego wina, gdyz był po walce rzucony na swiezego Gorbaczewa.

A i te szukanie podejrzenie o szukanie celu :D Troche to smieszne. Ja spekuluje, ale wy bądzcie szczerzy. Uważacie że każdy chce Was atakować. To się nazywa kompleks twierdzy.

Wielokrotnie wyrażałem sie pozytywnie o nich obu więc trochę przesadzasz.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
I kolegi Kickfana przypuszeczenia mogą być słuszne i uwagi Ozzz też mogą okazać się prawdą.Zawodowiec to tez człowiek a nie maszyna i osobiste problemy mogą go na tyle przytłoczyć, że może przełożyć sie na pracę czy też sport. Myślę więc że trzeba uważać na ferowanie wyroków o strachu. Choć zdarzały się zabawne sytuacje z chorobami i kontuzjami w ostatniej chwili. Np. jeden ze znanych pewnie wszystkim tutaj zawodników przed walką oznajmił o niemożności stoczenia jej z powodu grypy żołądkowej. Później stał w narożniku właśnie Maćka Supińskiego. Nie wiem jakie były jego objawy,ale np. ja podczas takiej choroby nie oddalałem się za bardzo od ubikacji,bo mógłbym nie zdążyć tam wrócić, a co dopiero pomagać zawdonikowi w jego narożniku. Widownia chyba pomyślała podobnie, bo delikwenta wygwizdała.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Miron masz rację tylko dziwne że dwóch na raz. Kłopoty z żołądkiem to częsty problem. Kilka razy widzialem zawodników biegających do WC. Stres robi swoje. :D A czasami obżarstwo
  • 0

budo_fairtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
ja mam nadzieję,że wszyscy uczestnicy stawią się na gali cali,zdrowi i w bojowych nastrojach bo w końcu o to nam wszystkim tutaj chodzi,aby zobaczyc fajne walki.
poza tym sporty walki różnią się tym od boksu,że zawodnicy tu walczący walcza za małe pieniądze i są fajterami w większosci z powołania.nawet jakieś drobne kontuzje nie są w stanie ich zniechęcić do walk.przykładem jest dla mnie M.Różalski,który we Wrocławiu przed kilkoma tygodniami walczył z kontuzją bodajże stopy.
Z drugiej strony bądżmy obiektywnymi realistami.Jeśli M.Skupiński i F.Rządek nie beda walczyć w takich galach jak ta:u siebie na podwórku i z xtra obsadą to kiedy i gdzie?Żaden poważny promotor w przyszłosci nie będzie chciał podpisać kontraktu z zawodnikiem,którego powaga i wiarygodność oraz profesjonalizm maleja wraz ze zbliżajacym sie terminem walki.ja wierzę,ze będąc 13 na Torwarze zobaczę tych chłopaków i innych zapowiedzianych w akcji.
Uważam też,że nasi zawodnicy są na razie na dorobku a tytuł amatorski na poziomie polskiego muaythai jest ok ,ale tak naprawdę to liczą się w świecie tylko walki stoczone na ringach zawodowych-te mają największą wartość i tylko z klasowymi przeciwnikami a nie słowacko-czeską miernotą choć na pewnym etapie zawodniczym mozna sobie nabijać rekord w stylu polskich bokserów zawodowych. :!:
  • 0

budo_fairtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
ja mam nadzieję,że wszyscy uczestnicy stawią się na gali cali,zdrowi i w bojowych nastrojach bo w końcu o to nam wszystkim tutaj chodzi,aby zobaczyc fajne walki.
poza tym sporty walki różnią się tym od boksu,że zawodnicy tu walczący walcza za małe pieniądze i są fajterami w większosci z powołania.nawet jakieś drobne kontuzje nie są w stanie ich zniechęcić do walk.przykładem jest dla mnie M.Różalski,który we Wrocławiu przed kilkoma tygodniami walczył z kontuzją bodajże stopy.
Z drugiej strony bądżmy obiektywnymi realistami.Jeśli M.Skupiński i F.Rządek nie beda walczyć w takich galach jak ta:u siebie na podwórku i z xtra obsadą to kiedy i gdzie?Żaden poważny promotor w przyszłosci nie będzie chciał podpisać kontraktu z zawodnikiem,którego powaga i wiarygodność oraz profesjonalizm maleja wraz ze zbliżajacym sie terminem walki.ja wierzę,ze będąc 13 na Torwarze zobaczę tych chłopaków i innych zapowiedzianych w akcji.
Uważam też,że nasi zawodnicy są na razie na dorobku a tytuł amatorski na poziomie polskiego muaythai jest ok ,ale tak naprawdę to liczą się w świecie tylko walki stoczone na ringach zawodowych-te mają największą wartość i tylko z klasowymi przeciwnikami a nie słowacko-czeską miernotą choć na pewnym etapie zawodniczym mozna sobie nabijać rekord w stylu polskich bokserów zawodowych. :!:
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Marcin Różalski będzie walczył z Ricky Roufusem i z tego co czytam, zapowiada się że właśnie to będzie walka wieczoru...
A co do kontuzji Marcina, z którą walczył we Wrocławiu ( a nabawił jej się w K-1 hungary ), to nie była taka drobna. Można n awet powiedzieć, że to dość poważna kontuzja była, co widać na filmach z walk :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę 13-go :)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce

ROUFOUS to klasa sama w sobie

Ja mam wrażenie że tę klase to on prezentował może z 10 lat temu.
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Niestety nie bede mial okazji ogladac tej gali na zywo i mam nadzieje ze obejze ja chociaz w TV. Jak by ktos cos wiedzial o transmisji z tej imprezy to prosze pisac.
Pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
na pewno tv5 bo jest bo są zapowiedzi.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
jakie zapowiedzi, gdzie, jakie tv5? Chcę to obejrzeć w tv ale właśnie jestem zdziwiony, ze żadnych spotów nie ma w telezizji. To będzie transmitowane na żywo ?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
jest taka telewizja spytaj miłośników piłki ręcznej bo tak transmitują ligę:)
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
TV5 bądź Tele 5

retransmisja 28 maja.

tak przynajmniej było w zapowiedzi tej gali na antenie tejże tv.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
masz racje moj blad
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Best of the Best II-w Polsce!!!!!!-super gala z USA w Polsce
Ja się cały czas nie mogę nadziwić, z enie ma zainteresowania dużych stacji telewizyjnych.
Nie wierze, ze badania rynkowe pokazuja znikome zainteresowanie widzów tego typu sportami. Przecież dużo wiecej się płaci za prawa do transmisji gali boksu ! A wydaje mi się, że ci co oglądają boks obejrzą i tę galę + cała rzesza innych ludków. Tylko trzeba by to odpowiednio nagłośnić.
No dobrze pozostaje chociarz to tele5, na szczęście mam :-) . Szkoda tylko, że to będzie retransmisja
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024