Skocz do zawartości


Zdjęcie

17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
kickfan: no i OK, tylko mam nieodparte wrażenie, że wypadałoby powiadomić o tym, co się dzieje, kluby członkowskie - także te, które nie mają na walnym prawa głosu. Typu: "dnia tego i tego jest nadzwyczajne walne - prawo głosu mają delegaci na ostatnie walne s-w". Wilk syty, owca cała, wszystko zgodnie z prawem i nikt nie ma wrażenia, że coś jest robione ponad czyimiś głowami.

Tym bardziej, że np. pismo o konieczności zapłacenia składki członkowskiej przychodzi do wszystkich poleconym, sporo przed terminem.

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
Moze masz troche racji. Gizmo. Szczególnie ze oczywiscie tak jak piszesz mozesz wziasc udzial z gosem doradczym. Myślę ze bedziesz tam mile widziane. :-)Ale jesli pamiętam to poprzednie o nadzwyczajnym podobnie informowano. Moze tak to jest przyjete, ze jesli ktos nie był na walnym s-w to nie ma obowiązku, gdyz uznaje się go za niezinteresowanym bezpośrednim decydowaniu. Ale troche racji ci przyznam.

Ozzz - oczywiscie z ministrem to moje zdanie i twoje może być inne i nie musi byc złe. a co do sejmu. To juz tu przerabiane było. Decyduje ministerstwo a nie sejm o założeniu związku a te oficjalnie wypowiedziało się(wiem że jest pismo).

Myśle ze nie kłoćmy się. Z tej rywalizacji (między organizacjami może być bardzo dużo plusów. A na pewno skorzysta na tym MT. Takiej gali jak Best of the Best II nie było. Ale oprócz niej było kilka dobrym w obu organizacjach. Myśle ze góra niech rywalizuje ( niech lepszy wygra) a sporty walki niech na tym korzystają.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
Tak dokładnie nie trzeba dopisywać, gdyż muaythai był już w statucie. Zmiana ta jest przede wszystkim ukłonem w strone środowisk MT które chciały by ta zmiana nastąpiła.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
A co tej akcji przeciw narkotykom. To masz racje. Jest to bardzo dobra inicjatywa godna propagowania na całym świecie. NIe tylko wśród środowisk sportów walki.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia

Moze tak to jest przyjete, ze jesli ktos nie był na walnym s-w to nie ma obowiązku, gdyz uznaje się go za niezinteresowanym bezpośrednim decydowaniu. Ale troche racji ci przyznam.


Wiesz, są takie kluby jak nasz, które przystapiły do PZKB po ostatnim walnym i po prostu nie mogły być obecne, gdyz wtedy nie były członkami... A PZKB jest róniez dla nas całkiem fajnym miejscem i choć w tej chwili aż tak bardzo nie interesuje nas MT, bo głównie mamy zawodników w juniorach młodszych i w juniorach light i semi, to miło jest, jak wszyscy wiedzą w związku, co się dzieje - unika się różnych niejasności grając w otwarte karty. W każdym razie - czekam z zainteresowaniem na wyniki.

Czy rywalizacja wyjdzie na dobre? Jeśli będzie prowadzona fair, bez kopania się po kostkach (nie napiszę, że poniżej pasa ;-) ) - to kto wie. Obawiam się jednak tylko, że już wkrótce będzie w Polsce MT moje i mojsze, oficjalne i nieoficjalne, czemu będzie sprzyjać nasze prawodawstwo - bo wszak w jednej dziedzinie może być tylko jeden związek sportowy. Do takiego stanowiska skłaniają mnie doświadczenia z TKD, gdzie, jak to ktoś kiedys pięknie, choć w innym kontekście napisał - świniami podkładanymi sobie nawzajem przez konkurencyjne organizacje możnaby obdzielić parę dużych zakładów masarskich. Obym był złym prorokiem, czego wszystkim z MT serdecznie życzę.

Gizmo
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
kickfan - decyduje ministerswo się zgodzę :D
Natomiast MT musi być wpisane na listę dyscyplin, w której mogą działac polskie związki sportowe - a jak na razie nie jest (choć decyzja zapadła to aktu prawnego brak) - stąd sejm jest potrzebny (no chyba że zupełnie mylne informacje posiadam co zawsze może się zdarzyć)
Kłócić się ? Nie... :D :D tego bym nie chciał
A tak na marginesie - topic jest o wyjeździe to Taj - i niech tak pozostanie. Sorrki za off topa i popatrzmy jak zawodnikom z Polski pójdzie :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
Mysle ze właśnie tego elementu statut nie przewidział (wstąpienie nowego klubu)i słusznym jest by w przyszłości to zmienić. Będę na walnym i wniosę by klubą rozesłano dokładną relację:)Myślę że to się należy. Zresztą chyba czas byśmy mieli swój biuletyn związkowy. Jestesmy dużym związkiem i stała informacja przydałaby się.

A co do drugiego. Poprostu musimy być mądrzejsi od innych:) Karate od ponad roku prowadzi wojny i nie wychodzi im to na dobre. My możemy być lepsi. Minusem karate jest brak atrakcyjnych imprez sportowych. Mamy nad nimi przewag i wykorzystajmy to. Przydałby się powrót do telewizji. Myślę ze takie gale w tym pomogą. Juz nie moge sie doczekac.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
MOja wpadka. oczywiscie Gizmo masz racje co do sejmu, iż zatwierdza te rozporządzenia, ale to jest formalność. Myślicie, iż ktoś w sejmie będzie kruszył kopię o MT jeśli ministerstwo zadecydowało. Sejm w tym wypadku to formalność.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
Hm... chyba Ozzz nie Gizmo :D ale :)
Powiem Ci że ta formalność trwa już od roku :D zatem może to nie taka formalność jakby się wydawało :lol: :lol:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
nie jestem tak wtajemniczony. Ale to ze na stronie są jakies opinie pracowników jeszcze konfederacji to nie znaczy, iż było to uwzględnione. Na stronie PZMT macie listy od nich i nic wiecej. Mam nadzieje ze w sobote zobaczę pismo z ministerstwa z podpisem ministra to mnie przekona. Wiem że takie otrzymała organizacja tajlandzka.

Oczywiscie ozzz tez.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17.03-Polacy lecą na Mistrzostwa Świata w Muaythai-Tajlandia
Offf - nie ma za co(off), ale chyba to nie problem ze przy okazji dyskutuje się. Jesli jets odpowiedni poziom dyskusji bez kłotni. A chyba na razie nikt nikogo nie obraza. Dopiero za 4 dni walki więc jeszcze nic nie mozna powiedziec o nic nic. Stawiam na Kobyłę i Cieslinskiego, ale reszta tez nie jest bez szans (Tomczykowski i Makowski, ławniczak).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024