Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o jedną z walk Colemana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o jedną z walk Colemana
Oglądałem niedawno urywek jednej z walk z UFC gdzie Mark Coleman dostał od kolesia leszcza pod względem budowy ciała do niego. I teraz pytanie czemu Coleman tak się słaniał jakby z karczmy do tej walki wyszedł a ten drugi nie widać żeby był zmęczony. Coleman to zawdonik o sporych umiejętnościach i widać że siłą znacznie też go przewyższał. Więc pytanie czemu przegrał i czemu podczas walki wyglądał jakby pił pare godzin a ten drugi jak wypoczęty. Jak mówie oglądałem tylko końcówke tej walki więc bardzo mnie ciekawi ta przegrana.
  • 0

budo_helio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana
Słaniał się bo miał obite udo i to porządnie.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana

dostał od kolesia leszcza pod względem budowy ciała do niego.


8O :lol:

Przegrał z Maurice Smith.

A w Pride 5 z Takadą...
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana

Oglądałem niedawno urywek jednej z walk z UFC gdzie Mark Coleman dostał od kolesia leszcza pod względem budowy ciała do niego. I teraz pytanie czemu Coleman tak się słaniał jakby z karczmy do tej walki wyszedł a ten drugi nie widać żeby był zmęczony. Coleman to zawdonik o sporych umiejętnościach i widać że siłą znacznie też go przewyższał. Więc pytanie czemu przegrał i czemu podczas walki wyglądał jakby pił pare godzin a ten drugi jak wypoczęty. Jak mówie oglądałem tylko końcówke tej walki więc bardzo mnie ciekawi ta przegrana.


Jak nie trudno sie domyśleć, trafił na zawodnika o lepszych umiejętnościach (napewno nie zapaśniczych), który potrafił tego wieczoru narzucić mu swój styl i skutecznie z nim zawalczyć. Co w tym niezwykłego ??
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana

dostał od kolesia leszcza pod względem budowy ciała do niego.


8O :lol:

Przegrał z Maurice Smith.

A w Pride 5 z Takadą...


W UFC z Williamsem i Rizzo też mu sie zdażyło. Więc tak wogole to niewiadomo o kogo Ci Mobo chodzi :D Smith jest czarny, Williams aż nadto wyrośnięty jak na swój wiek :D a Pedra to chyba każdy zna.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana
a jak nazywa sie ten koles , tez taki jakby chudszy , co Coleman dostal od niego najpierw kolanko na twarz (po tym tak fajnie potrzasnal glowa :D ) , a pozniej nokautujacego kopa w glowe ?
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana

a jak nazywa sie ten koles , tez taki jakby chudszy , co Coleman dostal od niego najpierw kolanko na twarz (po tym tak fajnie potrzasnal glowa :D ) , a pozniej nokautujacego kopa w glowe ?


Chyba to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na UFC 17.
  • 0

budo_kaflon
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o jedną z walk Colemana
Dokladnie Pete Williams z Lions Den....ladne oczy mial wtedy Colemann odplynal w dal:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024