Skocz do zawartości


Zdjęcie

K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_fighter boy
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
4 marca (sobota) o godzinie 20 we wrocławskiej hali Orbita zostanie rozegrana Grand Prix Polski według reguł K1 pod egidą Polskiego Związku Kick-Boxingu i patronatem ministra sportu Tomasza Lipca. W systemie turniejowym (przegrywający odpada) zmierzy się ze sobą ośmiu czołowych i zarazem najcięższych zawodników (często stukilogramowych i prawie dwumetrowych) z różnych stylów walki. Pojedynki potrwają 3 rundy po 3 minuty. Można kopać i uderzać rękoma (czyli po boksersku) oraz kolanami. Jedynymi ochraniaczami będą rękawice i „szczęki”.
Wcześniej o godz. 17 kibice będą mogli obejrzeć (w ramach tego samego biletu) mecz Wrocław-Warszawa w karate kyokushin (z udziałem mistrzów Polski i Europy).

Bilety w cenie 40 zł (trybuny) i 60 zł (miejsca przy ringu) są dostępne w przedsprzedaży we Wrocławiu w MPiK-u w Rynku, w klubie karate przy ul. Kościuszki 35 B i na stoisku Budo na IV piętrze domu handlowego Feniks. Przy zamówieniach zbiorowych na ponad 10 biletów, zniżka wynosi aż 10 zł od biletu! Oczywiście, bilety będą także w sprzedaży w kasach hali Orbita, w dniu zawodów, 4 marca od. godz. 15.

Skład uczestników Grand Prix Polski według reguł K1:

1. Marcin Różalski (Płock - 28 lat, 189 cm wzrostu, 105 kg wagi) - ubiegłoroczny półfinalista wielkiego turnieju K1 w Belgii, półfinalista wrocławskiego turnieju K1 w 2004 r. Były reprezentant Polski w kick-boxingu w formule semi contact. Wicemistrz Europy w kick-boxingu, zawodowy champion Polski w Muay Thai (2005 r.). W ubiegłą sobotę dotarł do finału eliminacji GP Węgier w K1. W półfinale doznał kontuzji i nie mógł wyjść2. do finałowej walki.
- Ale do wrocławskiej imprezy się wyleczę i powalczę w Orbicie dla wrocławskich kibiców. Jestem zakochany we Wrocławiu - mówi Marcin.
2. Tomasz Najduch (Katowice, 36 lat, 180 cm wzrostu, 102 kg) - mistrz Europy open i wielokrotny champion Starego Kontynentu i Polski w wadze ciężkiej w twardym karate kyokushin. Medalista Pucharu Świata.
3. Rafał Petertil (Fighter Wrocław, 30 lat, 182 cm wzrostu, 83 kg) - „Waleczne serce”. Zawodowy mistrz Europy w kick-boxingu w light contact (2002 r.), czterokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata w light contact (99 r.), finalista wrocławskiego turnieju K1 z 2004 r. Najmniejszy i najlżejszy uczestnik K1.
4. Łukasz „Juras” Jurkowski (Lotos Jabłonna, 25 lat, 185 cm wzrostu, 95 kg) - zdobywca Pucharu Świata w Orlando w taekwon-do w 2004 r., zwycięzca, a potem dwukrotny finalista warszawskich Konfrontacji Sztuk Walki.
5. Igor Kołaczin (Warszawa, 31 lat, 180 cm wzrostu, 96 kg)- specjalista od MMA (Mixed Martial Arts), mistrz Polski w wadze ciężkiej w full contact karate. Wicemistrz Niemiec w boksie tajskim. W ubiegłym tygodniu trochę chorował, brał antybiotyki, ale ostro przygotowuje się do wrocławskiej gali.
6. Mariusz Kornacki (Warszawa, 26 lat, 198 cm wzrostu, 123 kg) - potężny wojownik karate kyokushin, były wicemistrz Polski i brązowy medalista championatu w Niemczech.
7. Artur Kowalczyk (Grudziądz, 26 lat, 182 cm wzrostu, 100 kg) - m.in. zwycięzca kilku walk w turnieju shidokanu w Budapeszcie.
8. Piotr Lepich (Piekary Śląskie, 31 lat, 185 cm wzrostu, 90) - były mistrz kraju w tajskim boksie, 6 wygranych walk zawodowych, 1 porażka. W ostaniej chwili zastąpił Dawida Trulkę, który na treningu złamał rękę.

Retransmisję z imprezy (prawie dwie godziny!) ma pokazać 5 marca dolnośląska TVP3.
Tak więc 4 marca, hala Orbita we Wrocławiu, godz. 17 mecz gwiazd karate kyokushin Wrocław-Warszawa, a od godz, 20 główna atrakcja: Grand Prix Polski w K1.
W przerwach między walkami gladiatorów zobaczymy i usłyszymy występy zespołu Lady Stars i Sista Crew oraz dynamiczny pokaz capoeiry i akrobatyki w wykonaniu grupy A0. Do tego głośna muzyka i kolorowe światła, dymy itd. Duży show. Konferansjerem będzie znany wrocławski aktor Stanisław Wolski (prywatnie teść Roberta Gonery).
Organizatorzy zaprosili już na trybuny Marka Piotrowskiego, Andrzeja Parzęckiego, Wojciecha Bartnika, aktora Roberta Gonerę, miłośnika sportu europosła Ryszarda Czarneckiego i miejscowych notabli. Czekają wciąż na odpowiedź Diablo Włodarczyka.
Piękne panie z grupy wokalnej Lady Stars będą kwestowały na rzecz Dolnośląskiego Centrum Pediatrycznego im. Janusza Korczaka przy ul. Kasprowicza we Wrocławiu.

Ćwierćfinałowe pary:

Petertil - Lepich, Różalski - Kornacki, Najduch - Kołaczin, Juras - Kowalczyk.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
wiemy, wiemy... jutro kupujemy bilecik :)

w finale proponowalbym Petertila i Jurasa :)
ew. na wymiane tego szataniste co straszy pentagramem z plakatu ;)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Ja stawiam na tego "szatanistę" czyli Marcina Różalskiego. Niestety na ostatnim występie na eleminacjach K1 Hungary załapał kontuzję. Wprawdzie lekarz pozwolił mu walczyć we Wrocławiu, ale tak na mój nos minęło nie tak dużo czasu i jak to bywa z kontuzjami może się ona szybko odnowić. Trzymam kciuki za Różala (chłopisko się naprawdę stara), aczkolwiek pozdrawiam gorąco wszystkich zawodników. Szkoda że nie bedę mi dane tego oglądać.
  • 0

budo_troop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Szkoda, ze info tak pozno.
Co zrobic zeby w Krakowie odbierac TVP Wroclaw ? :wink:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

info było dane 10 lutego, impreza jest też w kalendarium - polecam regularne śledzenie serwisów informacyjnych :o)

pozdrawiam

Piotr
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Cóż, myslalem że relacja będzie na Polsacie Sport ale sie mocno przeliczyłem :? Myślałem że retransmisja będzie chociaż na ogólnej TVP3 :( Oczywiście stawiam na Jurasa 8)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski

Cóż, myslalem że relacja będzie na Polsacie Sport ale sie mocno przeliczyłem :? Myślałem że retransmisja będzie chociaż na ogólnej TVP3 :( Oczywiście stawiam na Jurasa 8)

Podobno ma być:

Retransmisję z imprezy (prawie dwie godziny!) ma pokazać 5 marca dolnośląska TVP3.

Szkoda że mam daleko do Wrocławia i szkoda że nie mogę oglądać dolnośląskiej TVP3
  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski

6. Mariusz Kornacki (Warszawa, 26 lat, 198 cm wzrostu, 123 kg) - potężny wojownik karate kyokushin, były wicemistrz Polski i brązowy medalista championatu w Niemczech


Zdziwiłem się jak zobaczyłem tu nazwisko Mariusz Kornacki - znam go osobiście i wilokrotnie z nim sparowałem,obecnie ćwiczy w Warszawie jednak pochodzi z Szydłowca i kiedyś cwiczył w Skarzysku Kamiennej pod okiem sensei Zbyszka Zaborskiego.

Nie jest to zbyt dobry zawodnik,ma dobre warunki fizyczne ale raczej słabe umiejętności w porownaniu z chłopakami ktorzy tez będą tam startować.



Ćwierćfinałowe pary:

Petertil - Lepich, Różalski - Kornacki, Najduch - Kołaczin, Juras - Kowalczyk.


Chyba ta rozpiska cos nie aktualna - Juras ma walczyć z Mariuszem Kornackim i jest to pierwsza walka w turnieju - tak bynajmniej sam juras miał w opisie na GG :P

Finał obstawiam : Juras vs Marcin Różalski

Ciekawi mnie jak wypadnie Tomasz Najduch
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
rozal musi wygrac. reszta to niewiadoma, troche mali sa. lepich, juras i perertil to dobrzy zawodnicy, jeden z nich powinien sie znalesc w finale. najduch to ciekawostka ale watpie zeby duzo zwojowal.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Podoba mi sie ta rozpska , poniewaz zawodnicy powinni stosowac rozne style walki, gdyz reprezentuja inne sztuki walki, powinno byc z tgeo wzgledu bardzo ciekawie, zawsze lubilem konfrontacje sztuk walki ogladac(ogolnie nie chodzi mi o to gale).
  • 0

budo_assam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Wie ktos moze o ktorej bedzie w niedziele retransmisja?
  • 0

budo_discus81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
hmm chyba gala juz ruszyla . a tutaj cisza :) wroclawiaki telewizorne odzywac sie :>
  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Walki ćwierćfinałowe

Rafał Petertil vs Tomasza Lepich - zwycięsca Rafał Petertil (jednogłośna decyzja sędziów)

Tomasz Najduch vs Igora Kołacin - zwycięsca Tomasz Najduch (przez TKO)

Marcin Różalski vs Mariusz Kornacki - zwycięsca Marcin Rózalski ( przez TKO)

Artur Kowalczyk vs Łukasz "Juras" Jurkowski- zwycięsca Artur Kowalczyk (niejednogłośna decyzja sędziów)


Walki Półfinałowe

Rafał Petertil vs Tomasz Najduch - zwycięsca Rafał Petertil (jednogłośna decyzja sędziów)

Marcin Różalski vs Artur Kowalczyk -zwycięsca Marcin Różalski (przez TKO)

Walka Finałowa

Marcin Różalski vs Rafał Petertil -zwycięsca Marcin Różalski (narożnik poddał Rafała po pierwszej rundzie)

Podium

1.Marcin Różalski

2.Rafał Petertil

3.Artur Kowalczyk

3.Tomasz Najduch

  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
o której retransmisja?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
o 18:30 na TVP3 Wroclaw
kurwa nie obejrze :? moze znajdzie sie ktos oszlachetnym sercu kto nagra i gdzies to wrzuci coby mozna bylo sobie sciagnac
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
dubel
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Wroclawianie do dziela, niech ktos nagra, ladnie prosimy :)
  • 0

budo_discus81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Prawdopodobnie ja mam nagrane przez znajomego z wroclawia . Jesli tylko dostane w lapy minidv zrzuce . pozdro
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Kurcze co tak slabo Juras:(, no wsumie moze nie slabo bo jeszcze walki nie ogladalem, ale kibicowałem mu calym sercem:(.Szkoda moze jednak juz sie przestawil na MMA.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski
Moze Juras juz calkowiecie przestawil sie na treningu pod mma... faktycznie powinien sie skupic na galach mma skoro tak dobrze tam sobie radzi, ja tam bym sie cieszyl bo wole ogladac mma :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024