Skocz do zawartości


Zdjęcie

David Douillet Judo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
Owszem gra jest diabelnie prosta jak masz wskazówki co do przycisków(kiedy je wciskać i które). W ostatnim menu, gdzie wybierasz m.in. ilość rund, zjedź na ostatnią pozycję na dole i ustaw na 'Non'. To daje dużo więcej zabawy :)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
a mi odrzuca karte graficzna niestety na laptopie, wiec musze poczekac, az wroce do domu do dobrego pc:)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo

Ale kiczowata ta gra:/, 4 guziki tylko:/ ona jest prostrza niz DSJ :/kurde a po trailerze liczylem na cos wiecej,pozatym grafika jest jak z amigi:/

Tak jak pisze SoS, po pierwsze, wyłącz podpowiedzi i walcz jedynie reagując na to, co się dzieje na macie - wcale nie jest takie łatwe, jak by się wydawało (no, przynajmniej jeśli się nie zna judo z maty). Do tego możesz ustawić sobie poziom trudności na extreme (w wersji pełnej można będzie ponato szybkość na 120% ustawić). A jeśli po tym wszystkim będzie za łatwo - to poddaję się, znajdź sobie inną grę. ;)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
Hejo!

--edit--
A się pośpieszyłem zanim pomyślałem (:

Pozdrowionka
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
Idąc za ciosem z podforum Budo Multimedia:

Pograłem sobie w pełną wersję. Podoba mi sie, ale... Dużą wadą jest to, że bez podpowiedzi obrazkowych jest zbyt trudna (nie można wyczuć, w którą stronę przeciwnik wychyla, itd.) a z podpowiedziami zbyt łatwa (w ciągu jednego dnia przeszedłem tryb Career trzy razy, same złote medale w każdym turnieju, wszystko odblokowane). Ponadto gra nie posiada żadnego parteru - bo "latające" juji gatame i jedno duszenie (nazwy nie pomnę) to nie jest parter przecież. I to mnie najbardziej boli.

Fajna zabawka, ale na kilka wieczorów jeno. No, chyba że z kumplem jakimś grać we dwóch - ale trzeba najpierw mieć zainteresowanego kumpla. ;)

EDIT: Ostatnim razem widziałem ten temat w dziale Judo, a dostałem się tu poprzez linka z tematu pokrewnego. Langus, ładnie żeś narozrabiał. :)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
Hejo!

Widziałeś ten temat ostatni raz na Judo - ale przeniosłem go do multimediów bo uważam że bardziej się tutaj nadaje. Gierka = multimedia (: Singlaub pewnie jeszcze scali te tematy i będzie przejrzyściej.
No i nie żebym sam był jakoś przeciwnikiem tej giery. Sam już zrobilem uchi-mate i kilka ippon-seoi-nage i nawet wygrałem kilka walk.

Pozdrowionka
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
wie ktos jak odblokowac pozostale postacie?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo

wie ktos jak odblokowac pozostale postacie?

Jakie pozostałe postacie? Douillet jest do odblokowania i tyle. Pozostałe pola to wybór losowy (skrajne lewe i skrajne prawe), oraz jedno pole na zawodnika z trybu kariery. Tyle.
  • 0

budo_homid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
to demo nie ma wiecej postaci
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
mowie o pelnej wersji gry. nie wiem dlaczego, ale nie moge zrobic save..ma ktos ten sam problem?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo

mowie o pelnej wersji gry. nie wiem dlaczego, ale nie moge zrobic save..ma ktos ten sam problem?

Ja też mówiłem o pełnej. I nie, nie miałem żadnych problemów z zapisywaniem stanu.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
ja mialem ten problem, usunolem gre z dysku D :) zainstalowalem na dysku C :D i problem zniknol ;) nie mam pojecia o co w tym chodzilo :) sproboj zmienic partycje
  • 0

budo_komandos
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
Witam

Jestem tu nowy wienc na początku chciał bym sie przywitać WITAJCIE. Mam pytanie jakie ta gra ma wymagania bo mam komputer pentium 1,7 GHZ , 256 Ramu , i karte Geforce 4 64 MB. Za wszyskie odpowiedzi z góry dziękuję.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
dasz rade pograc bez problemow. gra nie jest zbyt wymagajaca jesli chodzi o sprzet.
  • 0

budo_kornel adamski
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warmia i mazury

Napisano Ponad rok temu

Re: David Douillet Judo
Witam,
pykam sobie juz któryś dzień w tą gierkę i podoba mi się, kombinacje rzutów sa duże w ferworze walki mozna w kazdej chwili zaatakowac bądź sie obronić, troche martwi mala ilość przeciwników, wciąż te same gęby. Gierka oderwała mnie od CoD2 a to juz wiele mowi. Najistotniejsze w grze jest wciskanie odpowiednich klawiszy w odpowiednim czasie (ale banał co? ;-) ) dziesiątki sekundy decydyją o jakości techniki gdy wykonujemy chwyt. Jakość chwytu sumuje sie w okienku techniki i wygrywa zawodnik z wyższym poziomem - tzn jego układ zwycięża. Trzeba byc szybkim i w każej chwili przygotowanym do obrony. Przyjemnie sie patrzy na rzuty (uczucie podobne do fatality w M.K) graficznie gierka jest super, chciałoby sie powiedzieć elegancja-Francja, gierke polecił mi brat-judoka z gdanska. Pozdro... :peace:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024