Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seminarium Extreme Martial Arts z Michą Hurni w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Seminarium Extreme Martial Arts z Michą Hurni w Warszawie
Znajomy zają się organizacją Seminarium Extreme Martial Arts w Warszawie

Jeśli ktoś nie wie (może tacy są) kim jest zaproszony gość niech ściągnie sobie ten film:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lub wejdzie na stronę:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Data: 25.06.2006 (niedziela)

Cena: 60 zł

Warunkiem odbycia się seminarium jest uzbieranie minimum 30 osób.
Maksimum osób może być 45. [yyyeee]

Trening będzie trwał 2,5h dla jednej grupy. Grupa może mieć max 15 osób ze względu na wielkość sali, która posiada planszę (spring floor).
Uważam, że im mniejsza grupa tym lepiej…można się więcej nauczyć. Zadbam o to abyście się zmęczyli przez 2,5h.

Godziny rozpoczęcia każdego treningu zależą od łącznej ilości osób przystępującej do seminarium. Pierwszy trening może zacząć się nawet o 10.30 rano a ostatni skończyć o 21.00….zobaczymy jak będzie. WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS

Dlatego proszę wysyłać mi maile. KAŻDA OSOBA OSOBNO !!!!!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - to mój mail

Byłoby też dla mnie zaskoczeniem gdyby znalazło się ponad 45 osób… nie chciałbym wtedy robić brutalnej selekcji gdyż spotkałbym się z niemiłym komentarzem osób poszkodowanych…ale nic na to nie poradzę.

JEŚLI AKCEPTUJESZ DATĘ I CENĘ WYŚLIJ MI MAILA !!! (Najlepiej też z nr telefonu)

Data może kolidować z sesjami studentów…ale na to też jest sposób. A mianowicie:
Niedziela jest dniem, w którym zazwyczaj nie ma egzaminów. Do Warszawy można bez problemu i szybko trafić więc jest to jeden dzień wrażeń bez nauki. Poza tym można zaliczać egzaminy zerowe aby mieć spokój później lub najzwyczajniej przysiąść do nauki. Nie oszukujmy się…to tylko jeden dzień.

Jeśli chodzi o rozkład jazdy pociągów polecam zajrzeć wcześniej tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i sprawdzić wcześniej jak komu pasuje dojazd aby nagle nie miał z tym problemu.
Najlepszy dojazd jest na stację Warszawa Centralna.

Każda osoba, która się zapisze dostanie w odpowiednim czasie mapkę z miejscem treningów.

Jest to BARDZO prosta droga.

Ponieważ wszystko zmierza w dobrym kierunku mam nadzieje ze nic się nie zawali,
zaproszony gość przyjedzie, pociągi się nie wykoleją, sala się nie spali a ja nie spadnę ze schodów…. gdyby jednak….mam nadzieje ze mi wybaczycie

Gdyby cokolwiek się zmieniło (np. data) to od razu napiszę.
Jeśli cokolwiek co napisałem w ogłoszeniu wydaje się komuś niejasne niech pisze na maila.

Jak na razie….potrzebuję jak najwięcej chętnych – tych którzy stawią się na 100% i nie zrobią głupich dowcipów gdyż ucierpiałby na tym każdy.


Pozdrawiam
Karol Bruszewski

ps.nie wiedziałem gdzie to wpakowac - także wpisałem tutaj ... świetna sprawa gość z Szwajcarii, członek SwissTricks [grupa Bill'ego Bilang'a] - jo oczywiście też będe
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium Extreme Martial Arts z Michą Hurni w Warszawie
... żadnych chętnych :?: :cry:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024