Skocz do zawartości


Zdjęcie

PEREŁKA !!! Poczytajcie :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_wk33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
ja tez prosze na priv.Tsalifo mam prosbe,jak wiesz ktore to forum to napisz do tego goscia zeby wpadl na budo,napisal jak sie sprawa potoczyla i podal imie i gdzie cwiczy.Mysle ze chlopaki sie przejda pouczyc troche prawdziwej walki :roll:
  • 0

budo_jolek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
ja też bardzo prosze o linka na priv :) :)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
I ja też bardzo proszę o linka na priv.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
takiego oto maila dostałem 14 lutego na skrzynkę kosior.pl:

"Witam. Byłem swiadkiem jak wielki khalidow i jego trener dostali w miejscowości Reszel na Mazurach wycisk w walce na ulicy. Goście zbluzgali jednego kolesia z Wing Tsun Kung fu i ustawili walkę z kalidowem. Mistrz mma dostał taki wycis że chyba w najbliższych zawodach nie wystąpi. Poprostu leżał nieprzytomny. Potem wściekły trener zwali go hyba kmel żucił sie na fajtera WT (dodam że koleś był pijany) i odziwo ci dwaj w ciągu kilkunastu sekund skończyli nieprzytomni na glebie. Normalnie jaja. Jak nie wierzycie to spytajcie Khalidowa i jego trenera. Pewnie do dziś sie nie mogą pozbierać. Walka odbyła się pod koniec stycznia. A co najśmieszniejsze to w lokalu wykrzykiwali że wt to dla bab. To się zdziwili. Proponuję dopisać mu jedną walkę przegraną w rankingu."

btw - poproszę o adres stony na priv

pozdrawiam

Piotr
  • 0

budo_tork
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
Ja tesh poprosze na priva.Wiesi mnie dochodza i wiele wskazuje na to ze to prawda :D
  • 0

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
Moja intuicja podpowiada mi ze to prowokacja :evil:
Ale o linka na priva poprosze :)
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
mnie jak mozna to tez

pyzdra
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)

zawsze wiedziałem że popularne system (te "najskuteczniejsze") są do dupy w konfrontacji ze sztuką walki uprawianą z pasją i wytrwale, a Wing Tsun jest świetne

wielkie brawa dla tego pana

jak się nazywa ów bohater??albo skąd jest, co to za szkoła??

Ian17, opowiedz, jak to jest być debilem?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
Miałem olać ten durny temat, ale tak mnie wkurza, że nie wytrzymam.
Po pierwsze, wypisywanie na publicznym forum plotek, świadczy nienajlepiej o piszącym. Po drugie, zainteresowany, czyli Mamed już się w tym temacie wypowiedział i jakoś nie widzę odzewu - panowie, którzy twierdzicie, że to prawda, dawać tu nazwisko mistrza, skoro nazwisko Mameda jest jawne, nie widzę powodu, żeby mistrz WT był anonimowy. A ponieważ znam Mameda osobiście, nie chce mi się wierzyć, że kłamie, czy ukrywa prawdę.
Jak dotąd w historii polskiego MMA, która liczy sobie parę lat i kilkadziesiąt gal i turniei, jakoś nie widziałem chętnych do stawienia się w ringu lub w klatce, spośród reprezentujących style tradycyjne. A wiem co mówię, bo znaczną część z tych turniei organizowałem, lub brałem w organizacji udział. Jednynym, którego pamiętam ( skądinąd bardzo sympatycznego i odważnego człowieka ) był Emil Waszak, reprezentujący któryś ze styli karate, bodajże Seitedo. Jak sończyła się jego walka z zapaśnikiem, zainteresowani wiedzą.
Ewidentnie daje się we znaki brak moderatora na forum o MMA, odkąd nie ma Saku i Tae-Tadka, ten dział forum systematycznie obniża loty, myślałem, że po topikach o udziale Pudziana w K-1 i "1001 poradach dla Nastuli" sytuacja sięgnęła dna, widzę, że może być o wiele gorzej.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
Popieram tutaj kimurę. Mail, który dostałem był anonimowy, jego autor nie doczekał się żadnej reakcji z mojej strony - podobnież do momentu powstania tego tematu nikt oprócz mnie go nie czytał. Może liczył na jego publikację w formie newsa na kosior.pl :twisted:

Podobnie jak Kimura znam Mameda i po rozmowach z nim nie wierzę, żeby zatajał tutaj jakieś niewygodne fakty.

Proponuję nie karmić trolla i zamknąć temat - jeśli jest ktoś władny kto to czyta.

pozdr

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
FCM w SdW
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
Czy Ty - Kimura, możesz z całą pewnością potwierdzić, że to Khalidow we własnej osobie, wypowiedział się, że to waszystko jest bujda?
Mnie, to akurat zupełnie wystarczy, ale pod warunkiem, że nie będzie wątpliwości, że to ON to faktycznie napisał. Czy to potwierdzasz? :?:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PEREŁKA !!! Poczytajcie :)
Zamieszczając tego posta miałem zamiar pokazać do czego są zdolni co niektórzy ludzie... poprostu oszołomstwo :)


temat zamykam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024